Хотели Сончев брег - Бугарија

Хотели Сончев брег - Попуст на сите хотели во Сончев брег. На море

Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1042.8 - 2022.4 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери25 купени
Хотел Консул - Свети Влас се наоѓа покрај патот до одморалиштето „Елените“ на 350 метри од плажата и од марината „Марина Диневи“. Изграден во подножјето на Балканските...
25 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Консул, Свети Влас

Цена: 1043ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 2464.8 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Консул - Свети Влас се наоѓа покрај патот до одморалиштето „Елените“ на 350 метри од плажата и од марината „Марина Диневи“. Изграден во подножјето на Балканските...
0 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел Консул, Свети Влас

Цена: 1390ден.
Валидност 01.06 - 22.09
Цена на човек/ден 1576.84 - 2840.84 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери18 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
18 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за со појадок и вечера или на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 1577ден.
Валидност 21.06 - 11.09
Цена на човек/ден 948 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери44 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
44 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија,...

Цена: 948ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1738 - 2844 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери44 купени
Апарт хотел Магнолија Гарден се наоѓа во Сончев брег , на околу десетина минути пешачење од плажите на Црно море. Хотелот нуди сместување во елегантни апартмани со една спална и две спални...
44 купени

All inclusive Летување во Сончев брег

Пакети на база All inclusive во Апарт хотел Магнолија гарден Сончев брег

Цена: 1738ден.
Валидност 02.02 - 30.12
Цена на човек/ден 2654.4 - 3539.2 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
МЦ "Месемврија" -  Естреа се наоѓа во новиот град во Несебар , на 1,3 километри од Стариот Несебар и на 2,5 километри од аквапарк Аква Парадајс. Хотелот има ресторан и...
18 купени

СПА Рехабилитација на Црно море во Нес

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + медицински преглед и 4 процедури во МЦ...

Цена: 2654ден.
Валидност 01.06 - 20.09
Цена на човек/ден 2212 - 3160 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
Хотел Колосеум 4 * се наоѓа во центарот на Сончев Брег , во близина на плажите на Црно море. На своите гости им нуди комфор, удобност, софистицирана атмосфера и услови за спорт и забава....
10 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег

Цена: 2212ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1738 - 2054 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелот Sun City се наоѓа во мирна област во северозападниот дел на Сончев Брег , на 300 метри од плажите на Црно море и 2 км од центарот на одморалиштето. Хотелот нуди приватен двор,...
0 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен, тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City,...

Цена: 1738ден.
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 2686 - 5688 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Во срцето на најатрактивното одморалиште на Црното Море, со мног љубов и имагинација создадовме нова реалност од бајките. Го нарековме Каскадас Фемили Резорт затоа што ова волшебно место е...
2 купени

Летување на Црно море во Сончев бр

Пакети со појадок или со појадок и вечера + 10 надворешни базени, џакузи и сауна во Каскадас...

Цена: 5372ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1706.4 - 2054 ден/ човек
Местоположба Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
Хотел Тропикс се наоѓа во мирна област во туристичкиот град Свети Влас , на 80 метри од плажите на Црно море  и 900 метри од центарот на одморалиштето. Има надворешен базен и џакузи,...
2 купени

All inclusive на Црно море во Свети Влас

Еднодневен, тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive во Хотел Тропикс,...

Цена: 1738ден.
Валидност 01.06 - 20.09
Цена на човек/ден 758.4 - 1264 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Карактеристичниот стил на „Стара бугарска куќа“ е очигледен во секој детал од комплексот. Зрачејќи со топлина и шарм, сите соби во комплексот Олимп имаат удобни соби и балкони....
0 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет в студио во Апартмански комплекс Олимп, Свети Влас

Цена: 758ден.
Валидност 20.05 - 15.09
Цена на човек/ден 1169.2 - 2749.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "РИОР" се наоѓа во центарот на најголемото и најпознато бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег , во близина на повеќе култни за одморалиштето објекти и локации, само...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или на база All Inclusive во хотел Риор, Сончев брег

Цена: 1169ден.
Валидност 23.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1627.4 - 2638.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Палма се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег и пречекува гости од јуни 2005 година. Во близина на хотелот има банка, поликлиника, аптека и автобуска станица за античкиот...
0 купени

All Inclusive летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive от Хотел Палма, Сончев брег

Цена: 1627ден.
Валидност 30.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1169.2 - 2812.4 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Парк Оазис се наоѓа во новиот дел на градот Несебар , на само неколку километри од одморалиштето Сончев Брег, во уникатен парк со површина од околу 10 илјади метри квадратни точно над...
0 купени

All Inclusive Летување на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Парк Оазис, Несебар

Цена: 1169ден.
Валидност 26.04 - 14.06
Цена на човек/ден 1264 - 2133 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотелот Афродита се наоѓа на јужната плажа на Несебар и се наоѓа на самиот брег на Црно море , во непосредна близина до Сончев брег.  Тој е создаден за секој кој сака сончеви плажи,...
0 купени

Одмор на Црно море во Несебар

Еднодневни пакети со појадок во хотел Aphrodite Beach***, Несебар

Цена: 2844ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1848.6 - 2622.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Пакети на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1849ден.
Валидност 18.03 - 31.05
Цена на човек/ден 1485.2 - 1911.8 ден/ човек
Местоположба Бяла
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Вемара Клуб, град Бјала е изграден во 2010 година и се наоѓа во близина на градот Бјала / 1 км./ во мирна област, со прекрасен поглед на заливот Обзор, на прекрасниот рт наречен...
0 купени

Одмор во вила на Црно море

Наем на вила за до 10 гости во Комплекс Vemara Club***, Бјала

Цена: 1485ден.
Валидност 23.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1027 - 2164.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Палма се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег и пречекува гости од јуни 2005 година. Во близина на хотелот има банка, поликлиника, аптека и автобуска станица за античкиот...
0 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Палма, Сончев брег

Цена: 1027ден.
Валидност 20.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1738 - 2496.4 ден/ човек
Местоположба Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
Хотел Тропикс се наоѓа во мирна област во туристичкиот град Свети Влас , на 80 метри од плажите на Црно море  и 900 метри од центарот на одморалиштето. Има надворешен базен и џакузи,...
8 купени

Ultra All inclusive на Црно море во Свети Влас

Тридневен, петдневен и седумдневен пакет на база All inclusive или Ultra All Inclusive во Хотел...

Цена: 5593ден.
Валидност 21.01 - 30.12
Цена на човек/ден 2686 - 3570.8 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери12 купени
МЦ "Месемврија" -  Естреа се наоѓа во новиот град во Несебар , на 1,3 километри од Стариот Несебар и на 2,5 километри од аквапарк Аква Парадајс. Хотелот има ресторан и...
12 купени

СПА Рехабилитација на Црно море во Нес

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + медицински преглед и 4 процедури во МЦ...

Цена: 2686ден.
Валидност 01.03 - 30.05
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери0 купени
МЦ "Месемврија" -  Естреа се наоѓа во новиот град во Несебар , на 1,3 километри од Стариот Несебар и на 2,5 километри од аквапарк Аква Парадајс. Хотелот има ресторан и...
0 купени

Рехабилитација на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + медицински преглед и 4 процедури во МЦ...

Цена: 1454ден.
Валидност 27.09 - 30.11
Цена на човек/ден 521.4 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Чист планински воздух, џакузи или када со многу пена, уникатен базен со вода од планински извори, арома од скара на јаглен, спектакуларнa панорама на Стара Планина и кон морскиот брег од сите...
0 купени

Релаксација на Црно море

Наем на самостојна вила за до шест лица во Комплекс Чери Гарден Кошарица

Цена: 3160ден.
Валидност 23.06 - 14.09
Цена на човек/ден 1769.6 - 2496.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери64 купени
Хотел Колосеум 4 * се наоѓа во центарот на Сончев Брег , во близина на плажите на Црно море. На своите гости им нуди комфор, удобност, софистицирана атмосфера и услови за спорт и забава....
64 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Колосеум, Сончев брег

Цена: 1770ден.
Валидност 01.08 - 18.09
Цена на човек/ден 1738 - 2370 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелот Сан Сити се наоѓа во тивка област во северозападниот дел на Сончев Брег , на 300 метри од плажите на Црно море и 2 км од центарот на одморалиштето. Хотелот нуди приватен двор,...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City, Сончев брег

Цена: 1738ден.
Валидност 27.07 - 30.09
Цена на човек/ден 632 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
4 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 632ден.
Валидност 01.06 - 15.09
Цена на човек/ден 1576.84 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери182 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
182 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 1577ден.
Валидност 18.06 - 06.09
Цена на човек/ден 695.2 - 758.4 ден/ човек
Местоположба Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотелот Ралица се наоѓа во тивка област во летувалиштето  Свети Влас . Хотелскиот комплекс се наоѓа во јужниот дел, на 50 метри од плажите на Црно море. Гостите имаат пристап до Интернет...
0 купени

Летен одмор во Свети Влас, Сончев брег

Петдневни пакети за наем на просторија во Хотел Ралица, Влас

Цена: 7521ден.
Валидност 01.07 - 05.09
Цена на човек/ден 2038.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери155 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
155 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Пакет на база All inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Цена: 2038ден.
Валидност 26.08 - 07.09
Цена на човек/ден 916.4 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери28 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
28 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок , со појадок и вечера или на база All inclusive Light во Хотел Black...

Цена: 916ден.
Валидност 01.06 - 31.08
Цена на човек/ден 632 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери430 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
430 купени

Летен одмор на Црно море во Сончев

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или апартман во Хотел Венера, Сончев брег

Цена: 632ден.
Валидност 11.08 - 31.08
Цена на човек/ден 1137.6 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери18 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
18 купени

Летување во Сончев брег

Едноднежен пакет со појадок во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Цена: 1138ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 2844 - 3128.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
Хотелот Марлин Бич е модерен хотел во Сончев Брег , Бугарија. Луксузната зграда ја доби наградата „Фасада на годината“ по нејзиното завршување во 2004 година. Сместен во тивок...
10 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен, тридневен или петдневен пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Цена: 3128ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 790 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери30 купени
Комплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот...
30 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет во комплекс Rose Village

Цена: 901ден.
Валидност 07.07 - 25.08
Цена на човек/ден 2433.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 2433ден.
Валидност 20.05 - 03.10
Цена на човек/ден 916.4 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Комплекс Аурелија  е лоциран во тивок, убав и ексклузивен југозападен реон на Сончев брег, близу до Какао Бич и само на 200 метри од брегот на морето и на околу киломеаър од стариот град...
0 купени

Летен одмор в Сончев брег

Едноднвен пакет ссо појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во комплекс Аурелија, Сончев...

Цена: 916ден.
Валидност 20.05 - 03.10
Цена на човек/ден 948 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Апартмански комплекс "Мида 5" е одличен избор за вашето летување на Црно море. Тој се наоѓа во туристички комплекс Сончев Брег – најпознатото одморалиште на бугарското...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Апартмански Комплекс Мида...

Цена: 948ден.
Валидност 25.05 - 03.10
Цена на човек/ден 916.4 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери149 купени
Апарт-хотел Sunny House Ви го предлага најдоброто апартманско сместување во Сончев Брег! Изберете некој од ексклузивните апартмани и уживајте во спокоен летен одмор и предностите кои ги...
149 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакети со појадок и вечра или со појадок, ручек и вечера во Aпарт-хотел Sunny House,...

Цена: 916ден.
-0%
Валидност 16.07 - 25.08
Цена на човек/ден 1074.4 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери132 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
132 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок , со појадок и вечера или на база All inclusive Light во Хотел Black...

Купувате за 1074ден. 1074ден.
Валидност 22.07 - 30.09
Цена на човек/ден 2208.84 - 3792 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Сместено во срцето на најатрактивното одморалиште на бугарскиот брег на Црното Море - Сончев брег , хотел со четири ѕвездички Зорница Резиденс располага со 74 двокреветни соби, 11 семејни...
0 купени

Аll inclusive летување во Сончев брег

Еднодневни пакети на база All inclusive во хотел Зорница Резиденс, Сончев брег

Цена: 2209ден.
Валидност 05.07 - 22.08
Цена на човек/ден 2686 - 3491.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Во срцето на најатрактивното одморалиште на Црното Море, со мног љубов и имагинација создадовме нова реалност од бајките. Го нарековме Каскадас Фемили Резорт затоа што ова волшебно место е...
0 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Пакети со појадок или со појадок и вечера + 10 надворешни базени, џакузи и сауна во Каскадас...

Цена: 5372ден.
Валидност 20.06 - 21.08
Цена на човек/ден 632 - 790 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери12 купени
Куќа за гости „Стариот орев“ се наоѓа во новиот дел на Несебар, нуди соби, апартмани и студија за релаксација. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 632 денари (10  €)...
12 купени

Одмор на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар

Цена: 632ден.
Валидност 08.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1128.12 - 2338.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери16 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
16 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1128ден.
-0%
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 474 - 616.2 ден/ човек
Местоположба Равда
Исхрана Нема
Купени ваучери46 купени
Куќа за гости Сијание се наоѓа во туристичкото гратче Равда , на тивко и мирно место во близина на центарот и на 350 метри од плажите на Црно море. Семеен хотел Сијание Равда работи во текот...
46 купени

Летување на Црно море во Равда

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Куќа за гости Сијание, Равда

Купувате за 474ден. 474ден.
Валидност 09.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Хотел Корона 3 * Свети Влас има одлична локација, сместена во близина на плажата, пристаништето Марина Диневи и на само 5 км. од Сончев Брег. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1896 денари...
6 купени

All inclusive летување на Црно море

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Корона, Свети Влас

Цена: 1896ден.
Валидност 09.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1959.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери22 купени
Хотелот Сан Сити се наоѓа во тивка област во северозападниот дел на Сончев Брег , на 300 метри од плажите на Црно море и 2 км од центарот на одморалиштето. Хотелот нуди приватен двор,...
22 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City, Сончев брег

Цена: 1959ден.
Валидност 22.07 - 30.09
Цена на човек/ден 2054 - 2528 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
Хотел Дијамант се наоѓа во центарот на најголемото летувалиште во Бугарија - Сончев Брег , на 250 метри од златните песочни плажи на Црно моте. Официјалната категорија на хотелот е 4 ѕвезди....
10 купени

All inclusive во Сончев брег

Пакети на база All inclusive + надворешен базен во хотел Дијамант, Сончев брег

Цена: 2054ден.
Валидност 07.07 - 30.09
Цена на човек/ден 632 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
0 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 632ден.
Валидност 22.06 - 31.08
Цена на човек/ден 2208.84 - 3792 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
Сместено во срцето на најатрактивното одморалиште на бугарскиот брег на Црното Море - Сончев брег , хотел со четири ѕвездички Зорница Резиденс располага со 74 двокреветни соби, 11 семејни...
10 купени

Аll inclusive летување во Сончев брег

Еднодневни пакети на база All inclusive во хотел Зорница Резиденс, Сончев брег

Цена: 2209ден.
Валидност 18.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2054 - 4834.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелот „Heaven“ со четири ѕвездиѝки е новиот скапоцен камен во ланецот хотели Астери. Сместен е на првата линија, веднаш до плажата и на околу 400 метри од центарот на Сончев...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Пакети на база Ultra All Inclusive во Хотел Heaven****, Сончев брег

Цена: 2054ден.
Валидност 01.07 - 20.09
Цена на човек/ден 726.8 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери14 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
14 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок , со појадок и вечера или на база All inclusive Light во Хотел Black...

Цена: 727ден.
Валидност 20.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1264 - 3318 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс Виго се наоѓа на првата линија во јужниот дел на Несебар , во близина на прекрасниот градски парк, на само 50 метри од плажитре на Црно море . Има ресторан и лоби...
0 купени

Летување на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Виго****, Несебар

Цена: 1264ден.
Валидност 01.07 - 15.07
Цена на човек/ден 1295.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
8 купени

Last Minute All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 1296ден.
Валидност 03.06 - 11.07
Цена на човек/ден 2022.4 - 2212 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Барате романтична идила покрај морето? Нема посоодветно место од луксузниот хотел Алба. Разгалете се себе си и вашиот партнер. Дали ви се потребни посебни услови за да се релаксирате со...
6 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Алба****, Сончев брег

Цена: 2022ден.
Валидност 15.06 - 25.07
Цена на човек/ден 1422 - 1848.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Види детали
Купени ваучери0 купени
Amara Sugar е нов бутик хотел во Сончев Брег , изграден и декориран во модерни и стилски бои и архитектура. Личниот став и гостопримството се приоритет на нашиот тим. Хотелот се наоѓа...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во двокреветнана соба, студио или апартман во хотел Amara Sugar,...

Цена: 3697ден.
Валидност 11.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1121.8 - 2354.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери20 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
20 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1122ден.
Валидност 22.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1128.12 - 2338.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
8 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1128ден.
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 632 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
0 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 632ден.
Валидност 18.06 - 06.07
Цена на човек/ден 1832.8 - 2022.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

Last minute All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1833ден.
Валидност 11.06 - 04.07
Цена на човек/ден 1975 - 2686 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Во срцето на најатрактивното одморалиште на Црното Море, со мног љубов и имагинација создадовме нова реалност од бајките. Го нарековме Каскадас Фемили Резорт затоа што ова волшебно место е...
0 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Пакети со појадок или со појадок и вечера + 10 надворешни базени, џакузи и сауна во Каскадас...

Цена: 3950ден.
Валидност 11.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1580 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
Хотелот Марлин Бич е модерен хотел во Сончев Брег , Бугарија. Луксузната зграда ја доби наградата „Фасада на годината“ по нејзиното завршување во 2004 година. Сместен во тивок...
2 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен и тридневен пакет на база All inclusive во Хотел Марлин Бич, Сончев брег

Цена: 1864ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 948 - 1738 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери381 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
381 купени

All Inclusive Летување во Сончев брег

Пакети со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Цена: 948ден.
Валидност 21.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1801.2 - 2370 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
HI Hotels Imperial Resort **** е бисер во круната на групацијата HI Hotels. Прекрасниот и модерен хотелски комплекс во Сончев Брег е еден од ретките хотели со 4 ѕвезди во Сончев Брег што се...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive + бесплатно дете до 12 години во HI Hotels Империал...

Цена: 1801ден.
Валидност 10.06 - 20.09
Цена на човек/ден 726.8 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
0 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок , со појадок и вечера или на база All inclusive Light во Хотел Black...

Цена: 727ден.
Валидност 28.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1437.8 - 1911.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Хотел Дијамант се наоѓа во центарот на најголемото летувалиште во Бугарија - Сончев Брег , на 250 метри од златните песочни плажи на Црно моте. Официјалната категорија на хотелот е 4 ѕвезди....
4 купени

All inclusive во Сончев брег

Пакети на база All inclusive + надворешен базен во хотел Дијамант, Сончев брег

Цена: 1438ден.
Валидност 03.06 - 18.09
Цена на човек/ден 1738 - 2370 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелот Сан Сити се наоѓа во тивка област во северозападниот дел на Сончев Брег , на 300 метри од плажите на Црно море и 2 км од центарот на одморалиштето. Хотелот нуди приватен двор,...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Sun City, Сончев брег

Цена: 1738ден.
Валидност 10.05 - 30.06
Цена на човек/ден 568.8 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости „Стариот орев“ се наоѓа во новиот дел на Несебар, нуди соби, апартмани и студија за релаксација. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 569 денари (9 €) важи за...
0 купени

Одмор на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар

Цена: 569ден.
Валидност 28.05 - 15.09
Цена на човек/ден 1128.12 - 1990.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1128ден.
Валидност 01.06 - 20.09
Цена на човек/ден 695.2 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери20 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
20 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 695ден.
Валидност 18.06 - 06.07
Цена на човек/ден 2022.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 2022ден.
Валидност 10.05 - 31.05
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
0 купени

Мај на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Цена: 474ден.
Валидност 30.04 - 15.09
Цена на човек/ден 1156.56 - 1662.16 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
8 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1157ден.
Валидност 09.05 - 18.06
Цена на човек/ден 1437.8 - 1595.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Дијамант се наоѓа во центарот на најголемото летувалиште во Бугарија - Сончев Брег , на 250 метри од златните песочни плажи на Црно моте. Официјалната категорија на хотелот е 4 ѕвезди....
0 купени

All inclusive во Сончев брег

Пакети на база All inclusive + надворешен базен во хотел Дијамант, Сончев брег

Цена: 1438ден.
Валидност 01.06 - 20.06
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартмански комплекс "Мида 5" е одличен избор за вашето летување на Црно море. Тој се наоѓа во туристички комплекс Сончев Брег – најпознатото одморалиште на бугарското...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Апартмански Комплекс Мида 5, Сончев брег

Цена: 632ден.
Валидност 27.05 - 10.06
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1454ден.
Валидност 30.04 - 15.09
Цена на човек/ден 1311.4 - 1785.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1311ден.
Валидност 30.04 - 14.06
Цена на човек/ден 1185 - 2054 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотелот Афродита се наоѓа на јужната плажа на Несебар и се наоѓа на самиот брег на Црно море , во непосредна близина до Сончев брег.  Тој е создаден за секој кој сака сончеви плажи,...
0 купени

Одмор за двајца на Црно море

Еднодневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во хотел Aphrodite Beach***, Несебар

Цена: 2370ден.
Валидност 02.03 - 30.05
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
МЦ "Месемврија" -  Естреа се наоѓа во новиот град во Несебар , на 1,3 километри од Стариот Несебар и на 2,5 километри од аквапарк Аква Парадајс. Хотелот има ресторан и...
0 купени

Рехабилитација на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + медицински преглед и 4 процедури во МЦ...

Цена: 1454ден.
Валидност 30.10 - 22.12
Цена на човек/ден 632 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "РИОР" се наоѓа во центарот на најголемото и најпознато бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег , во близина на повеќе култни за одморалиштето објекти и локации, само...
0 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Риор, Сончев брег

Цена: 632ден.
Валидност 07.08 - 01.12
Цена на човек/ден 1453.6 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери190 купени
МЦ "Месемврија" -  Естреа се наоѓа во новиот град во Несебар , на 1,3 километри од Стариот Несебар и на 2,5 километри од аквапарк Аква Парадајс. Хотелот има ресторан и...
190 купени

Рехабилитација на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + медицински преглед и 4 процедури во МЦ...

Цена: 1454ден.
Валидност 28.09 - 30.10
Цена на човек/ден 597.24 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости „Стариот орев“ се наоѓа во новиот дел на Несебар, нуди соби, апартмани и студија за релаксација. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 597 денари (9 €) важи за...
0 купени

Одмор на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар

Цена: 597ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери18 купени
Студиото Palm Residence Deluxe се наоѓа во Сончев Брег, зградата се наоѓа во Супер Центарот на одморалиштето,на само  150 метри од плажите на Црно море. Сите студиа имаат кујна, клима,...
18 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет во студио во центарот на Сончев брег во Palm Residence Deluxe Studios

Цена: 632ден.
Валидност 25.06 - 30.09
Цена на човек/ден 853.2 - 1832.8 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери60 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
60 купени

Летување на Црно море

Еднодневен пакет со појадок вo комплекс Раjска Градина*****, Свети Влас

Цена: 853ден.
Валидност 16.08 - 30.09
Цена на човек/ден 2695.48 - 3640.32 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
Хотел Royal bay  се наоѓа во комплексот за одмор Викторија, во летното одморалиште Елените – близу до Сончев брег, и е единственото бугарски одморалиште целосно свртено кон...
8 купени

All inclusive Летување на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Royal bay, Елените

Цена: 2695ден.
Валидност 05.08 - 30.09
Цена на човек/ден 1659 - 2054 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
Хотел Дијамант се наоѓа во центарот на најголемото летувалиште во Бугарија - Сончев Брег , на 250 метри од златните песочни плажи на Црно моте. Официјалната категорија на хотелот е 4 ѕвезди....
10 купени

All inclusive во Сончев брег

Пакети на база All inclusive + надворешен базен во хотел Дијамант, Сончев брег

Цена: 1659ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 790 - 1106 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери80 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
80 купени

Oдмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или апартман во Хотел Венера, Сончев брег

Цена: 790ден.
Валидност 01.09 - 30.10
Цена на човек/ден 489.8 - 568.8 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости „Стариот орев“ се наоѓа во новиот дел на Несебар, нуди соби, апартмани и студија за релаксација. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 490 денари (8 €) важи за...
0 купени

Одмор на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет во Куќа за гости „Стариот орев”, Несебар

Цена: 490ден.
Валидност 07.09 - 30.09
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Апарт хотел Магнолија Гарден се наоѓа во Сончев брег , на околу десетина минути пешачење од плажите на Црно море. Хотелот нуди сместување во елегантни апартмани со една спална и две спални...
4 купени

Септември во Сончев брег

Еднодневен пакет во апартман во Апарт хотел Магнолија гарден Сончев брег

Цена: 474ден.
Валидност 14.07 - 30.09
Цена на човек/ден 568.8 - 616.2 ден/ човек
Местоположба Равда
Исхрана Нема
Купени ваучери20 купени
Куќа за гости Сијание се наоѓа во туристичкото гратче Равда , на тивко и мирно место во близина на центарот и на 350 метри од плажите на Црно море. Семеен хотел Сијание Равда работи во текот...
20 купени

Летување на Црно море во Равда

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Куќа за гости Сијание, Равда

Цена: 569ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Чист планински воздух, џакузи или када со многу пена, уникатен базен со вода од планински извори, арома од скара на јаглен, спектакуларнa панорама на Стара Планина и кон морскиот брег од сите...
0 купени

Летување на Црно море

Наем на самостојна вила за до шест лица во Комплекс Чери Гарден Кошарица

Цена: 3792ден.
Валидност 03.08 - 26.09
Цена на човек/ден 1548.4 - 1896 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери18 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
18 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1548ден.
Валидност 22.08 - 25.09
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Резиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег . Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен...
4 купени

На Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Резиденција Бумеранг

Цена: 1232ден.
Валидност 07.07 - 26.09
Цена на човек/ден 916.4 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 916ден.
Валидност 04.08 - 20.09
Цена на човек/ден 2338.4 - 2654.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери16 купени
Сместено во срцето на најатрактивното одморалиште на бугарскиот брег на Црното Море - Сончев брег , хотел со четири ѕвездички Зорница Резиденс располага со 74 двокреветни соби, 11 семејни...
16 купени

Аll inclusive летување во Сончев брег

Еднодневни пакети на база All inclusive во хотел Зорница Резиденс, Сончев брег

Цена: 2654ден.
Валидност 11.08 - 20.09
Цена на човек/ден 790 - 1738 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери210 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
210 купени

All Inclusive Летување во Сончев брег

Пакети со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Цена: 790ден.
Валидност 15.06 - 30.09
Цена на човек/ден 632 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери64 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
64 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 632ден.
Валидност 20.06 - 20.09
Цена на човек/ден 1959.2 - 2717.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Cook's Club Sunny Beach - Adults Only има внатрешен и надворешен базен со лежалки и нуди сместување во Сончев Брег, на 400 метри од плажите на Црно моте. Хотелот предлага различни...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег

Цена: 1959ден.
Валидност 20.06 - 20.09
Цена на човек/ден 2401.6 - 3223.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Cook's Club Sunny Beach - Adults Only има внатрешен и надворешен базен со лежалки и нуди сместување во Сончев Брег , на 400 метри од плажите на Црно море . Хотелот предлага...
0 купени

All Inclusive Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Cook's Club Adults Only, Сончев брег

Цена: 2402ден.
Валидност 25.08 - 14.09
Цена на човек/ден 758.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери26 купени
Комплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот...
26 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

C50% попуст на еднодневен пакет во комплекс Rose Village

Цена: 758ден.
Валидност 22.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1106 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Вилна населба "Зора" се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег , на блиските возвишенија до морето. Само 50 метри е растојанието до кристално чистите води на Црното Море и златниот...
0 купени

Летување за двајца во Сончев брег

Тридневен пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел Аугуста, Сончев Брег

Цена: 6604ден.
Валидност 26.08 - 10.09
Цена на човек/ден 1674.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1675ден.
Валидност 31.08 - 13.09
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери58 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
58 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 1454ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 948 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери417 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
417 купени

Летен одмор на Црно море во Сончев

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или апартман во Хотел Венера, Сончев брег

Цена: 948ден.
Валидност 18.06 - 31.08
Цена на човек/ден 737.23 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери5 купени
Чист планински воздух, џакузи или када со многу пена, уникатен базен со вода од планински извори, арома од скара на јаглен, спектакуларнa панорама на Стара Планина и кон морскиот брег од сите...
5 купени

Летување на Црно море

Наем на самостојна вила за до шест лица во Комплекс Чери Гарден Кошарица

Цена: 4424ден.
Валидност 24.08 - 30.09
Цена на човек/ден 421.23 - 842.46 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Комплекс за одмор "Јасен" е лоциран на 70 метри од прекрасните песочни плажи во најголемото бугарско одморалиште Сончев Брег и на 5 мин. пешачење од центарот на летувалиштето. Ви...
1 купени

Одмор вo Сoнчев брeг

Пакети сo еднo, три или пет ноќевања за до шест лица во Комплекс Јасен***, Сончев брег

Цена: 2528ден.
Валидност 06.08 - 25.08
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери20 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
20 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1896ден.
Валидност 10.06 - 31.08
Цена на човек/ден 758.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери96 купени
Комплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот...
96 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

50% попуст на еднодневен пакет во комплекс Rose Village

Цена: 758ден.
Валидност 25.06 - 17.09
Цена на човек/ден 1264 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
0 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 1264ден.
Валидност 24.07 - 30.08
Цена на човек/ден 726.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Кошарица
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Традиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба" , лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри...
0 купени

Одмор крај Сончев брег

Пакети со појадок или со појадок и вечера во хотел Ловечка средба, Сончев брег

Цена: 727ден.
Валидност 30.07 - 23.08
Цена на човек/ден 1106 - 1580 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Јантра *** се наоѓа во најголемото бугарско одморалиште - Сончев Брег . Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажите на Црно море, на само 5 минути со автобус до историскиот град Несебар и...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Јантра, Сончев брег

Цена: 1106ден.
Валидност 16.08 - 30.09
Цена на човек/ден 2291 - 4123.8 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Royal bay  се наоѓа во комплексот за одмор Викторија, во летното одморалиште Елените – близу до Сончев брег, и е единственото бугарски одморалиште целосно свртено кон...
0 купени

All inclusive Летување на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Royal bay, Елените

Цена: 2291ден.
Валидност 07.08 - 31.08
Цена на човек/ден 790 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "РИОР" се наоѓа во центарот на најголемото и најпознато бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег , во близина на повеќе култни за одморалиштето објекти и локации, само...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All Inclusive во хотел Риор, Сончев...

Цена: 790ден.
Валидност 08.06 - 31.08
Цена на човек/ден 1142.66 - 3286.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Резиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег . Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен...
2 купени

На Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок за целото семејство во студио или апартман во Резиденција Бумеранг

Цена: 4582ден.
Валидност 16.06 - 30.09
Цена на човек/ден 948 - 1738 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартманскиот комплекс Акротирија се наоѓа помеѓу Равда и Несебар. Се наоѓа во прекрасен залив на брегот на Црно море на околу 1,5 километри од Несебар и Сончев брег, овој комплекс ќе ви понуди...
0 купени

На Црно море во Несебар

Еднодневен пакет во Апартмански комплекс Акротирија Бич, Несебар

Цена: 948ден.
Валидност 20.06 - 30.09
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апарт хотел Магнолија Гарден се наоѓа во Сончев брег , на околу десетина минути пешачење од плажите на Црно море. Хотелот нуди сместување во елегантни апартмани со една спална и две спални...
0 купени

Летување во Сончев брег

Пакети за четири лица во апартман во Апарт хотел Магнолија гарден Сончев брег

Цена: 1896ден.
Валидност 16.06 - 30.09
Цена на човек/ден 948 - 1738 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартмански комплекс Шато Дел Марина се наоѓа помеѓу Равда и Несебар . Се наоѓа во прекрасен залив во близина на плажите на Црно море и на околу 1,5 километри од градот Несебар, овој...
0 купени

Одмор на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет во студио во Апартмански комплекс Шато дел Марина, Несебар

Цена: 948ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 632 - 948 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
0 купени

Oдмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или апартман во Хотел Венера, Сончев брег

Цена: 632ден.
Валидност 15.11 - 01.12
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
МЦ "Месемврија" -  Естреа се наоѓа во новиот град во Несебар , на 1,3 километри од Стариот Несебар и на 2,5 километри од аквапарк Аква Парадајс. Хотелот има ресторан и...
0 купени

Рехабилитација на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + медицински преглед и 4 процедури во МЦ...

Цена: 1454ден.
Валидност 27.07 - 30.09
Цена на човек/ден 948 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 948ден.
Валидност 03.08 - 30.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 2212 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1390ден.
Валидност 04.07 - 07.09
Цена на човек/ден 1659 - 2054 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери19 купени
Хотел Дијамант се наоѓа во центарот на најголемото летувалиште во Бугарија - Сончев Брег , на 250 метри од златните песочни плажи на Црно моте. Официјалната категорија на хотелот е 4 ѕвезди....
19 купени

All inclusive во Сончев брег

Пакети на база All inclusive + надворешен базен во хотел Дијамант, Сончев брег

Цена: 1659ден.
Валидност 13.07 - 09.09
Цена на човек/ден 2338.4 - 2654.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
Сместено во срцето на најатрактивното одморалиште на бугарскиот брег на Црното Море - Сончев брег , хотел со четири ѕвездички Зорница Резиденс располага со 74 двокреветни соби, 11 семејни...
8 купени

Аll inclusive летување во Сончев брег

Еднодневни пакети на база All inclusive во хотел Зорница Резиденс, Сончев брег

Цена: 2338ден.
Валидност 21.07 - 31.08
Цена на човек/ден 632 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери78 купени
Хотел "РИОР" се наоѓа во центарот на најголемото и најпознато бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег , во близина на повеќе култни за одморалиштето објекти и локации, само...
78 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All Inclusive во хотел Риор, Сончев...

Цена: 632ден.
Валидност 01.08 - 30.09
Цена на човек/ден 1548.4 - 1674.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1548ден.
Валидност 05.03 - 01.12
Цена на човек/ден 1453.6 - 2275.2 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери611 купени
МЦ "Месемврија" -  Естреа се наоѓа во новиот град во Несебар , на 1,3 километри од Стариот Несебар и на 2,5 километри од аквапарк Аква Парадајс. Хотелот има ресторан и...
611 купени

Рехабилитација на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + медицински преглед и 4 процедури во МЦ...

Цена: 1454ден.
Валидност 25.06 - 18.09
Цена на човек/ден 695.2 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Јантра *** се наоѓа во најголемото бугарско одморалиште - Сончев Брег . Хотелот се наоѓа на 200 метри од плажите на Црно море, на само 5 минути со автобус до историскиот град Несебар и...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Јантра, Сончев брег

Цена: 695ден.
Валидност 04.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 2212 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1390ден.
Валидност 21.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1548.4 - 2022.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

Аll inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1548ден.
Валидност 04.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1074.4 - 1801.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1074ден.
Валидност 15.06 - 09.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "РИОР" се наоѓа во центарот на најголемото и најпознато бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег , во близина на повеќе култни за одморалиштето објекти и локации, само...
0 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All Inclusive во хотел Риор, Сончев...

Цена: 885ден.
Валидност 03.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1327.2 - 2117.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "РИОР" се наоѓа во центарот на најголемото и најпознато бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег , во близина на повеќе култни за одморалиштето објекти и локации, само...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All Inclusive во хотел Риор, Сончев...

Цена: 1327ден.
Валидност 01.07 - 20.07
Цена на човек/ден 869 - 979.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери0 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
0 купени

Одмор во Сончев брег

Пакети во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 980ден.
Валидност 05.06 - 16.07
Цена на човек/ден 1042.8 - 1422 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Хотелот Афродита се наоѓа на јужната плажа на Несебар и се наоѓа на самиот брег на Црно море , во непосредна близина до Сончев брег.  Тој е создаден за секој кој сака сончеви плажи,...
4 купени

Одмор за двајца на Црно море во Несебар

Еднодневни пакети за двајца во хотел Aphrodite Beach***, Несебар

Цена: 2086ден.
Валидност 12.06 - 09.09
Цена на човек/ден 2180.4 - 3286.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Сместено во срцето на најатрактивното одморалиште на бугарскиот брег на Црното Море - Сончев брег , хотел со четири ѕвездички З орница Резиденс располага со 74 двокреветни соби, 11 семејни...
0 купени

Летување во Сончев брег

Пакети со појадок во хотел Зорница Резиденс, Сончев брег

Цена: 7394ден.
Валидност 12.06 - 09.09
Цена на човек/ден 2401.6 - 3507.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Сместено во срцето на најатрактивното одморалиште на бугарскиот брег на Црното Море - Сончев брег , хотел со четири ѕвездички Зорница Резиденс располага со 74 двокреветни соби, 11 семејни...
0 купени

All inclusive во Сончев брег

Пакети на база All inclusive во хотел Зорница Резиденс, Сончев брег

Цена: 8058ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 568.8 - 679.4 ден/ човек
Местоположба Равда
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости Сијание се наоѓа во туристичкото гратче Равда , на тивко и мирно место во близина на центарот и на 350 метри од плажите на Црно море. Семеен хотел Сијание Равда работи во текот...
0 купени

Летување на Црно море во Равда

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Куќа за гости Сијание, Равда

Цена: 569ден.
Валидност 12.06 - 09.09
Цена на човек/ден 2306.8 - 3096.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Сместено во срцето на најатрактивното одморалиште на бугарскиот брег на Црното Море - Сончев брег , хотел со четири ѕвездички Зорница Резиденс располага со 74 двокреветни соби, 11 семејни...
0 купени

Аll inclusive летување во Сончев брег

Еднодневни пакети со појадок или на база All inclusive во хотел Зорница Резиденс, Сончев брег

Цена: 2307ден.
Валидност 17.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1137.6 - 2054 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
6 купени

Аll Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1138ден.
Валидност 07.07 - 30.09
Цена на човек/ден 916.4 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 916ден.
Валидност 18.06 - 04.07
Цена на човек/ден 1232.4 - 1516.8 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Новоотворениот хотел Свети Пантелејмон Бич се наоѓа во тивко и живописно катче на брегот во новиот дел на Несебар , Акротирија. Уникатната локација, софистицираниот дизајн перфектната услуга...
0 купени

Летување на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет со појадок во хотел Свети Пантелејмон , Несебар

Цена: 2465ден.
Валидност 15.06 - 07.09
Цена на човек/ден 1659 - 2512.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
Хотел Дијамант се наоѓа во центарот на најголемото летувалиште во Бугарија - Сончев Брег , на 250 метри од златните песочни плажи на Црно моте. Официјалната категорија на хотелот е 4 ѕвезди....
2 купени

All inclusive во Сончев брег

Пакети на база All inclusive + надворешен базен во хотел Дијамант, Сончев брег

Цена: 5546ден.
Валидност 12.06 - 07.09
Цена на човек/ден 1437.8 - 2291 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Дијамант се наоѓа во центарот на најголемото летувалиште во Бугарија - Сончев Брег , на 250 метри од златните песочни плажи на Црно моте. Официјалната категорија на хотелот е 4 ѕвезди....
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Дијамант, Сончев брег

Цена: 4882ден.
Валидност 25.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1548.4 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Резиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег . Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен...
0 купени

На Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет за двајца во студио или апартман во Резиденција Бумеранг

Цена: 1548ден.
Валидност 03.06 - 30.06
Цена на човек/ден 663.6 - 695.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери10 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
10 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 664ден.
Валидност 19.06 - 30.06
Цена на човек/ден 632 - 948 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
0 купени

Летен одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или апартман во Хотел Венера, Сончев брег

Цена: 632ден.
Валидност 14.06 - 20.09
Цена на човек/ден 1232.4 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
0 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 1232ден.
Валидност 12.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1169.2 - 2275.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1169ден.
Валидност 12.06 - 09.09
Цена на човек/ден 2306.8 - 3507.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Сместено во срцето на најатрактивното одморалиште на бугарскиот брег на Црното Море - Сончев брег , хотел со четири ѕвездички Зорница Резиденс располага со 74 двокреветни соби, 11 семејни...
0 купени

Аll inclusive летување во Сончев брег

Еднодневни пакети со појадок или на база All inclusive во хотел Зорница Резиденс, Сончев брег

Цена: 2307ден.
Валидност 12.06 - 09.09
Цена на човек/ден 2464.8 - 3507.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Сместено во срцето на најатрактивното одморалиште на бугарскиот брег на Црното Море - Сончев брег , хотел со четири ѕвездички Зорница Резиденс располага со 74 двокреветни соби, 11 семејни...
0 купени

Аll inclusive летување во Сончев брег

Еднодневни пакети со појадок или на база All inclusive во хотел Зорница Резидрнс, Сончев брег

Цена: 2465ден.
Валидност 20.06 - 30.09
Цена на човек/ден 948 - 1264 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апарт хотел Магнолија Гарден се наоѓа во Сончев брег , на околу десетина минути пешачење од плажите на Црно море. Хотелот нуди сместување во елегантни апартмани со една спална и две спални...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за двајца во апартман во Апарт хотел Магнолија гарден Сончев брег

Цена: 1896ден.
Валидност 10.06 - 15.09
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот...
0 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

50% попуст на еднодневен пакет во комплекс Rose Village

Цена: 853ден.

Хотели Сончев брег - Бугарија

Информација за Хотели Сончев Брег

Хотели Сончев Брег
  Сончев Брег е туристички комплекс, кој се наоѓа во јужна Бугарија и сигурно е еден од најпопуларните, најголеми и најпосетени летувалишта на Црното Море. Со плажа долга дури 8 километри, присуство на над 200 хотели Сончев Брег, како и многубројни локали, создаваат предуслови за незаборавен одмор. Освен прекрасната плажа, одморалиште сместено токму до морето е популарно и со мноштвото услуги кои ги нуди.
Спа третмани, многу забава и ноќни барови и дискотеки се само дел од работите за кои дефинитивно мора и би требало да одвоите време.
  Најголемиот туристички комплекс секоја година е посетуван од многу домашни  и странски туристи.
  Причините зошто оваа туристичка дестинација е толку посакувана од странците е дека комплексот се наоѓа на бугарското крајбрежје, мноштвото хотели Сончев Брег, распоредени низ целиот град како голем дел од нив се наоѓаат во непосредна близина покрај самата плажа. Природните знаменитости, присуството на барови, ситен песок, чиста вода, како и многу други погодности, исто создаваат предуслови за посета на одморалиштето од страна на туристите.
Но тоа, меѓутоа не е сè! Не заборавајте на цените. Цените за еден многу добро поминат одмор на море, во ова големо летувалиште е ниска и тоа секако е уште една причина поради која Сончев Брег е толку сакан и посакуван од туристите за одмор.
До Сончев Брег, може да се стигне на неколку начини - со автобус, патничко возило (сопствен превоз), преку воз или воздушен превоз (со авион) - аеродромот се наоѓа во Бугас, од каде што можете да земете такси или автобус за да стигне до одморалиштето.
Откако ќе отседнете во некој од хотели Сончев Брег, доаѓа ред на забавата! Освен  модерната забава, можете да посетите на некоја од културните знаменитости, кои се наоѓаат "во" и "во близина" до одморалиштето.
Кои места да ги постетите?
Етнографскиот музеј е местото каде што можете да видите (макар и делумно), експонати од секојдневието  кои биле достапни за секоја една жена од Бугарија во минатото. Етнографскиот музеј се наоѓа во близина на Сончев Брег или поточно во Несебар.
Други атракции кои се наоѓаат во околината на туристичкиот комплекс, кои исто така се наоѓаат во Несебар се црквите: "Света Софија" - Стара митрополија, "Јован Крстител" (стара над 10 века), "Свети Тодор", "Свети Јован Алитургитос" "Свети Архангл Михаил и Гаврил", црквата "Пантократор", "Свети Спас" и "Света Параскева".
Сите цркви се стари над 5-10 века, има и исклучоци, кои се многу стари и дефинитивно има што да се види!
Уште едно место, коешто се наоѓа во околијата на Сончев Брег е Свети Влас –монденско место, лоцирано на север од туристичката дестинација, што се развива доста добро и исто така има бројни туристи таму.
Резерватот "Камчија" Елените и Несебар се уште неколку места кои се наоѓаат во близина на одморалиштето и хотели Сончев Брег.
Одмор во Сончев Брег - дефинитивно ваква ВИП Понуда не смее да се пропушти! Ова е добра можност да одморите за неколку дена, да се занесете во целосна релаксација и забава додека имате можност да го задоволите својата љубопитност, поврзано со интересни места и знаменитости, кои задолжително треба да ги видите лично со свои очи.