All Inclusive Летување на Црно море во Несебар - Парк Хотел Оазис

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Парк Оазис, НесебарХотел Парк Оазис се наоѓа во новиот дел на градот Несебар, на само неколку километри од одморалиштето Сончев Брег, во уникатен парк со површина од околу 10 илјади метри квадратни точно над Црното море.
Хотелскиот комплекс е целосно реконструиран и обновен во 2008 година.
Нашите гости имаат бесконечен избор на ресторани, продавници и клубови во непосредна близина, но многу од нив избираат воопшто да не го напуштаат хотелот и да ги искористат услугите на прекрасниот ресторан, на хотелскиот базен меѓу зеленилото на паркот или на модерната опрема во спортско - рекреативниот центар и уникатниот парк.
Достапни се услуги како користење на личен сеф, рум сервис, пеглање и хемиско чистење, обезбедуван внатрешен паркинг, детско катче и мини голф.

Во периодот од 30 мај до 16 јуни и од 11 до 30 септември: 1. Еднодневен пакет во трокреветна соба со балкон и поглед кон парк: VIP цена: 1169 денари (19 €)
2. Еднодневен пакет во двокреветна соба или еднособен стан со балкон и поглед кон градот: VIP Цена: 1264 
денари (20 €)
3. Еднодневен пакет во Студио без балкон, со поглед кон град: ВИП цена: 1548 денари (25 €)

Од 17 јуни до 14 јули и од 22 август до 10 септември:
4. Еднодневен пакет во трокреветна соба со балкон и поглед „Парк“: ВИП цена: 1738 
денари (28 €)
5. Еднодневен пакет во двокреветна соба или еднособен стан со балкон и поглед кон градот: VIP Цена: 1896 денари (30 €)
6. Еднодневен пакет во Студио без балкон, со поглед „Град“: ВИП цена: 2180 денари (35 €)

Во периодот од 15 јули до 21 август:
7. Еднодневен пакет Трокреветна соба со балкон и поглед „Парк“: ВИП цена: 2275 
денари (37 €)
2. Еднодневен пакет Двокреветна или Еднособен стан со балкон и поглед „Град“: ВИП цена: 2528 денари (41 €)
9. Еднодневен пакет во Студио без балкон, со поглед „Град“: ВИП цена: 2812 денари (45 €)


ВИП Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен и лежалки
 • Детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и 9% ДДВ

Двокреветна соба - максимално сместување 2 + 0 и 2 + 1 (се купуваат 2 ваучери и се доплаќа за дете)
Трокреветна соба - максимално сместување 3 + 0 (се купуваат 3 ваучери)
Студио - максимално сместување 2 + 0, 2 + 1, 2 + 2 (се купуваат 2 ваучери и се доплаќа за дете/деца)
Апартман со една спална соба - максимално сместување - 2 + 2 и 3 + 0 (се купуваат 3 ваучери)
* Паркинг - платен (5 € на ден).

Хотелот располага со 45 двокреветни соби, 15 апартмани, 6 луксузни апартмани и 5 студиа.
Сите соби и апартмани се опремени со клима уред, сателитска ТВ, телефон, мини бар и се обезбедени со 24 часовен рум сервис и обезбедување.
Двојните соби имаат прекрасен поглед кон паркот и морето и се предлагаат со варијанта со 2 основни и 1 дополнително легло.
Апартманите и студиата се погодни за сместување на семејства со 2 деца. Апартманите располагаат со дневна и спална.

Услови на понудата

 • Ваучерот е за едно лице, за минимум 2 лица кои престојуваат во двокреветна соба или студио или за минимум 3 лица кои престојуваат во трокреветна или еднособен апартман.
 • Понудата важи за минимум престој од 3 ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 30 мај до 30 септември 2022 година.
 • Пред да купите ваучер, прашајте за слободни места на телефон: +359 884 300 399.
 • По купувањето на ваучерот мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на вашиот ваучер на телефон: +359 884 300 399.
 • Дете од 03.99 до 12.99 години сместено на дополнително легло во двокреветна соба или студио се сместува бесплатно.
 • За второ дете од 03,99 до 12,99 години, сместено во студио, се доплаќа 50% од цената на ваучерот, на ден, на рецепција во хотелот при сместувањето.
 • Се купуваат 3 редовни ваучери за сместување во Трокреветна соба.
 • За сместување во еднособен стан на 2 + 2 или 3 + 0 се купуваат 3 редовни ваучери.
 • Паркинг - 5 € на ден.
 • Откажување или промена на резервацијата е можно до 7 дена пред датумот на сместување. По овој период, износите на резервацијата не се враќаат и ваучерот се задржува искористен.
 • Пристигнатите гости не можат да го вратат ваучерот и да го искористат за следните датуми.
 • Домашни миленици не се дозволени во хотелот.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Парк Хотел Оазис

Хотел Парк Оазис
Несебар, Р. Бугарија

ул. Иван Вазов №5
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2022 е обезбедена од Хотел Парк Оазис

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.05.2022 до 30.09.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.