0 коментари

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Парк Оазис, Несебар

Хотелот располага со 45 двокреветни соби, 15 апартмани, 6 луксузни апартмани и 5 студиа.
Сите соби и апартмани се опремени со клима уред, сателитска ТВ, телефон, мини бар и се обезбедени со 24 часовен рум сервис и обезбедување.
Двојните соби имаат прекрасен поглед кон паркот и морето и се предлагаат со варијанта со 2 основни и 1 дополнително легло.
Апартманите и студиата се погодни за сместување на семејства со 2 деца. Апартманите располагаат со дневна и спална.

КоментариВашиот коментар: