Хотели Созопол - Бугарија

-50% Хотели Созопол - Попуст на сите хотели во Созопол. На море

Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери62 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
62 купени

Oдмор на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 1422ден.
Валидност 01.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1106 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 1106ден.
Валидност 01.06 - 20.09
Цена на човек/ден 2212 - 3002 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
0 купени

Одмор на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Цена: 2212ден.
Валидност 01.06 - 09.09
Цена на човек/ден 1358.8 - 3318 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 1359ден.
Валидност 06.07 - 26.08
Цена на човек/ден 3539.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

All Inclusive летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 3539ден.
Валидност 20.05 - 10.06
Цена на човек/ден 1738 - 2654.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери26 купени
Бисерот на хотелите - Хотел Вила Лист се наоѓа на плажа во новиот дел на Созопол. Директниот пристап до плажата, прекрасниот поглед на романтичниот залив и уникатната архитектура на стариот...
26 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера хотел Вила Лист****, Созопол

Цена: 1738ден.
Валидност 01.05 - 31.10
Цена на човек/ден 948 - 2275.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери50 купени
Hotel Sunny*** е простран и стилски комплекс кој нуди сместување во удобно опремени двокреветни и трокреветни соби, студија и апартмани. Хотелот се наоѓа на 50 метри од плажата Харманитe и во...
50 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Hotel Sunny, Созопол

Цена: 948ден.
Валидност 19.05 - 10.06
Цена на човек/ден 1248.2 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас . Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага со 56...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за две или три лица со појадок во Апартмански комплекс South pearl Resort &...

Цена: 2496ден.
-0%
Валидност 03.06 - 30.06
Цена на човек/ден 948 - 1422 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
0 купени

Летување за двајца во Созопол

Тридневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 5720ден. 5720ден.
Валидност 24.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1422 - 3318 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 1422ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1083.88 - 2189.88 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Аполис***

Цена: 1084ден.
Валидност 01.03 - 30.04
Цена на човек/ден 948 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
0 купени

Oдмор на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 948ден.
Валидност 16.09 - 28.02
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
2 купени

Oдмор на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 948ден.
Валидност 01.06 - 15.09
Цена на човек/ден 790 - 1738 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери10 купени
Hotel Sunny*** е простран и стилски комплекс кој нуди сместување во удобно опремени двокреветни и трокреветни соби, студија и апартмани. Хотелот се наоѓа на 50 метри од плажата Харманитe и во...
10 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Hotel Sunny, Созопол

Цена: 790ден.
Валидност 01.06 - 31.08
Цена на човек/ден 711 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери14 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
14 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Цена: 711ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 3634 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
SG Villa е луксузна вила која се наоѓа во кварталот Буџака во Созопол . Подгответе се за пријатен и релаксирачки престој во СГ Вила, каде ќе најдете прекрасно уредена градина, надворешен...
0 купени

Летување во Созопол

Наем на лукзуна вила за до 13 лица + базен, фитнес и детско катче во SG Villa, Созопол

Цена: 47400ден.
Валидност 01.06 - 31.08
Цена на човек/ден 1090.2 - 1248.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери72 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
72 купени

Oдмор на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 1090ден.
Валидност 20.07 - 10.09
Цена на човек/ден 1020.68 - 1557.88 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
2 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадoк во Хотел Аполис***

Цена: 1021ден.
Валидност 01.07 - 07.09
Цена на човек/ден 2298.9 - 2686 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
8 купени

Летување на Црно море во Созопол

Дводневен или тридневен пакет за двајца со појадок и вечера во хотел Кристиани, Созопол

Цена: 9196ден.
Валидност 01.07 - 20.07
Цена на човек/ден 932.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
2 купени

Одмор за двајца на Црно море во Со

Пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 5593ден.
Валидност 16.06 - 10.09
Цена на човек/ден 1020.68 - 1557.88 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери20 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
20 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадко во Хотел Аполис***

Цена: 1021ден.
Валидност 10.06 - 30.06
Цена на човек/ден 711 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
0 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

Пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 4266ден.
Валидност 01.06 - 16.06
Цена на човек/ден 1785.4 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
0 купени

Одмор на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Цена: 1785ден.
Валидност 11.06 - 10.09
Цена на човек/ден 1017.52 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадко во Хотел Аполис***

Цена: 1018ден.
Валидност 21.05 - 10.06
Цена на човек/ден 916.4 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 916ден.
Валидност 01.06 - 24.06
Цена на човек/ден 869 - 948 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Црноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***! На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3...
0 купени

Летен одмор на залив Каваци, Созоп

Еднодневен пакет за три или четири лица со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Цена: 2844ден.
Валидност 03.06 - 17.06
Цена на човек/ден 948 - 1501 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери1 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
1 купени

Летување на Црно море во Созопол

Дводневен или тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во хотел Кристиани,...

Цена: 3792ден.
Валидност 15.04 - 31.05
Цена на човек/ден 900.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 901ден.
Валидност 10.06 - 01.07
Цена на човек/ден 1485.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
0 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

Пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 4456ден.
Валидност 24.06 - 01.10
Цена на човек/ден 523.93 - 1269.06 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
2 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за двe или четири лица во вила Orange, Созопол

Цена: 4772ден.
Валидност 24.06 - 01.10
Цена на човек/ден 507.18 - 1248.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
2 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за двe или четири лица во вила Orange, Созопол

Цена: 7774ден.
Валидност 11.09 - 30.09
Цена на човек/ден 758.4 - 916.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости Орион Созопол се наоѓа во новиот дел на градот, во близина на Црно море, со поглед кон Созополскиот залив и стариот град. Местото е тивко и истовремено во близина на атракциите...
0 купени

Одмор на црно море во Созоп

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Куќа за гости Орион, Созопол

Цена: 758ден.
Валидност 30.08 - 22.09
Цена на човек/ден 869 - 1216.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери11 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
11 купени

Летување за двајца во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мелиа Мар

Цена: 1738ден.
Валидност 09.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1061.76 - 1580 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
2 купени

Летување за двајца на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера + користење на базен...

Цена: 6478ден.
Валидност 27.08 - 16.09
Цена на човек/ден 553 - 726.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
0 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 3318ден.
Валидност 25.08 - 15.09
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Цена: 948ден.
Валидност 29.08 - 13.09
Цена на човек/ден 1014.36 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Аполис***

Цена: 1014ден.
Валидност 14.08 - 10.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери18 купени
Куќа за гости Орион Созопол се наоѓа во новиот дел на градот, во близина на Црно море, со поглед кон Созополскиот залив и стариот град. Местото е тивко и истовремено во близина на атракциите...
18 купени

Одмор на црно море во Созоп

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Куќа за гости Орион, Созопол

Цена: 885ден.
Валидност 01.07 - 10.09
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери202 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
202 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 1185ден.
Валидност 24.06 - 10.09
Цена на човек/ден 821.6 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 822ден.
Валидност 27.08 - 30.09
Цена на човек/ден 1074.4 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери20 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
20 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Флагман***,...

Цена: 1074ден.
Валидност 07.07 - 31.08
Цена на човек/ден 948 - 1343 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери5 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
5 купени

Летување за двајца во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мелиа Мар

Цена: 1896ден.
Валидност 06.07 - 26.08
Цена на човек/ден 1295.6 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери30 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
30 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Флагман***,...

Цена: 1296ден.
Валидност 01.06 - 31.08
Цена на човек/ден 537.2 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
4 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Цена: 537ден.
Валидност 26.07 - 26.08
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери10 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
10 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 5309ден.
-50%
Валидност 27.08 - 16.09
Цена на човек/ден 616.2 - 726.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
1 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 7394ден. 3697ден.
Валидност 09.09 - 18.09
Цена на човек/ден 1659 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
0 купени

Одмор на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Цена: 1659ден.
Валидност 18.06 - 10.09
Цена на човек/ден 758.4 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери56 купени
Куќа за гости Орион Созопол се наоѓа во новиот дел на градот, во близина на Црно море, со поглед кон Созополскиот залив и стариот град. Местото е тивко и истовремено во близина на атракциите...
56 купени

Одмор на црно море во Созоп

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Куќа за гости Орион, Созопол

Цена: 758ден.
Валидност 19.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1911.8 - 2022.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери1 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
1 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца со појадок + користење на базен во хотел Кристиани, Созопол

Цена: 5814ден.
Валидност 19.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2088.76 - 2259.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
8 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца со појадок и вечера+ користење на базен во хотел...

Цена: 9038ден.
Валидност 06.07 - 25.07
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
4 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

Пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 4361ден.
Валидност 13.06 - 10.07
Цена на човек/ден 1295.6 - 1516.8 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери20 купени
Црноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***! На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3...
20 купени

Летен одмор на залив Каваци, Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Цена: 1296ден.
Валидност 20.06 - 05.07
Цена на човек/ден 782.1 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
6 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

Дводневен пакет за двајца со појадок, welcome drink + СПА во Хотел Selena Beach***, Созопол

Цена: 3128ден.
Валидност 10.06 - 05.07
Цена на човек/ден 553 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
4 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 3318ден.
Валидност 06.07 - 26.08
Цена на човек/ден 1390.4 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 1390ден.
Валидност 16.06 - 05.07
Цена на човек/ден 1011.2 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 1011ден.
Валидност 27.08 - 30.09
Цена на човек/ден 1074.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 1074ден.
Валидност 19.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2088.76 - 2259.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца со појадок и вечера+ користење на базен во хотел...

Цена: 9038ден.
Валидност 07.05 - 31.05
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
8 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 901ден.
Валидност 30.06 - 01.10
Цена на човек/ден 758.4 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Аполис***

Цена: 758ден.
Валидност 16.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1074.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 1074ден.
Валидност 15.06 - 30.09
Цена на човек/ден 821.6 - 1422 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + користење на базен во Хотел Аполис***

Цена: 822ден.
Валидност 06.07 - 26.08
Цена на човек/ден 1390.4 - 2275.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Флагман***,...

Цена: 1390ден.
Валидност 16.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1074.4 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Флагман***,...

Цена: 1074ден.
Валидност 12.11 - 20.12
Цена на човек/ден 900.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 901ден.
Валидност 16.10 - 30.11
Цена на човек/ден 900.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
4 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 901ден.
Валидност 28.09 - 31.10
Цена на човек/ден 900.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
0 купени

Октомври на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 901ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1023.21 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Романтика е лоциран во новиот дел на на градот Созопол на површина од над 4.000 квадратни метри. Се наоѓа на околу 150 метри од плажите на Црно море и од него се открива прекрасен...
0 купени

Септември на Црно море во Созопо

Еднодневен пакет за до четири лица во двособен апартман во комплекс Романтика, Созопол!

Цена: 4092ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1121.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Cherry villa се наоѓа во грaдот Созопол и располага со 5 двокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со WC, TV32 ", климатизација, минибар и тераса. И двата апартмани...
0 купени

Септември во Созопол

Еднодневен пакет во Cherry villa, Созопол

Цена: 1122ден.
Валидност 08.08 - 30.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + користење на базен во Хотел Аполис***

Цена: 885ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 900.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
6 купени

Септември на Црно море во Созопол

Eднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 901ден.
-50%
Валидност 11.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
16 купени

Одмор на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 3160ден. 1580ден.
Валидност 04.09 - 20.09
Цена на човек/ден 625.68 - 937.26 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
0 купени

Септември на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца во во вила Orange, Созопол

Цена: 5625ден.
Валидност 01.09 - 16.09
Цена на човек/ден 616.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери3 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
3 купени

Септември на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 3697ден.
Валидност 08.09 - 12.09
Цена на човек/ден 1722.2 - 1817 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери1 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
1 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца со појадок и вечера+ користење на базен во хотел...

Цена: 10333ден.
Валидност 19.08 - 12.09
Цена на човек/ден 1185 - 1501 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
0 купени

Септември за двајца во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок + базен во Хотел Мелиа Мар

Цена: 2370ден.
Валидност 11.07 - 10.09
Цена на човек/ден 821.6 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 822ден.
Валидност 09.08 - 10.09
Цена на човек/ден 474 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери40 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
40 купени

Летување на Црно море во Созопол

0% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Цена: 1043ден.
Валидност 25.08 - 02.09
Цена на човек/ден 1611.6 - 2243.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
8 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Флагман***,...

Цена: 1612ден.
Валидност 21.07 - 31.08
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери13 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
13 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 5309ден.
Валидност 10.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1232.4 - 1674.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Cherry villa се наоѓа во грaдот Созопол и располага со 5 двокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со WC, TV32 ", климатизација, минибар и тераса. И двата апартмани...
0 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет во двокреветна соба или студио во Cherry villa, Созопол

Цена: 1232ден.
Валидност 17.08 - 15.09
Цена на човек/ден 1896 - 2291 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
0 купени

All inclusive на Црно море

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Цена: 1896ден.
Валидност 17.08 - 15.09
Цена на човек/ден 1785.4 - 2212 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
4 купени

Last minute All inclusive на Црно море

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Цена: 1785ден.
Валидност 14.08 - 15.09
Цена на човек/ден 1769.6 - 2528 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери24 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
24 купени

All inclusive на Црно море

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Цена: 1770ден.
-50%
Валидност 22.07 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери12 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
12 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 2086ден. 1043ден.
Валидност 13.07 - 02.08
Цена на човек/ден 940.1 - 1337.63 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
1 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за двe или четири лица во вила Orange, Созопол

Цена: 8026ден.
Валидност 07.07 - 19.07
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Црноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***! На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3...
0 купени

Летен одмор на залив Каваци, Созопол

Еднодневен пакет за четири лица со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Цена: 5688ден.
Валидност 02.07 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери34 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
34 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Цена: 695ден.
Валидност 08.07 - 18.07
Цена на човек/ден 1659 - 1817 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Дводневен или петдневен пакет за двајца со појадок + користење на базен во хотел Кристиани, Созопол

Цена: 6636ден.
Валидност 02.07 - 20.07
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери14 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
14 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

Пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 4361ден.
Валидност 09.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1817 - 2543.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Цена: 1817ден.
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1927.6 - 2654.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Цена: 1928ден.
Валидност 01.06 - 10.09
Цена на човек/ден 600.4 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 600ден.
Валидност 03.07 - 12.07
Цена на човек/ден 711 - 1106 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери5 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
5 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за двe или четири лица во вила Orange, Созопол

Цена: 6636ден.
Валидност 11.06 - 31.08
Цена на човек/ден 869 - 1185 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Романтика е лоциран во новиот дел на на градот Созопол на површина од над 4.000 квадратни метри. Се наоѓа на околу 150 метри од плажите на Црно море и од него се открива прекрасен...
0 купени

Летен одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за до четири лица во двособен апартман во комплекс Романтика, Созопол!

Цена: 3476ден.
Валидност 05.06 - 31.08
Цена на човек/ден 790 - 1674.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери16 купени
Cherry villa се наоѓа во грaдот Созопол и располага со 5 двокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со WC, TV32 ", климатизација, минибар и тераса. И двата апартмани...
16 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет во двокреветна соба или студио во Cherry villa, Созопол

Цена: 790ден.
Валидност 03.07 - 18.07
Цена на човек/ден 1659 - 1817 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери1 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
1 купени

Летување на Црно море во Созопол

Дводневен или петдневен пакет за двајца со појадок + користење на базен во хотел Кристиани, Созопол

Цена: 6636ден.
Валидност 06.07 - 26.08
Цена на човек/ден 2054 - 2970.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Флагман***,...

Цена: 2054ден.
Валидност 15.06 - 02.07
Цена на човек/ден 592.5 - 790 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
1 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за двe или четири лица во вила Orange, Созопол

Цена: 4740ден.
Валидност 07.06 - 01.07
Цена на човек/ден 553 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери7 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
7 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 3318ден.
-50%
Валидност 12.06 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери120 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
120 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 948ден. 474ден.
Валидност 16.05 - 30.06
Цена на човек/ден 790 - 900.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери28 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
28 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 790ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 963.8 - 979.6 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Црноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***! На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3...
16 купени

Летен одмор на залив Каваци, Созопол

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Цена: 964ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + користење на базен во Хотел Аполис***

Цена: 885ден.
Валидност 13.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2559.6 - 4234.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Hacienda Beach **** се наоѓа во непосредна близина на заливот Златна рипка, 30 км. јужно од Бургас и 6 км. од град Созопол . Локацијата на комплексот е тивка со пристап до прекрасна...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Цена: 3508ден.
Валидност 27.05 - 30.09
Цена на човек/ден 853.2 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
8 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 853ден.
Валидност 22.05 - 02.07
Цена на човек/ден 758.4 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
0 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Мелиа Мар

Цена: 758ден.
Валидност 31.05 - 14.06
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
0 купени

Одмор на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Цена: 1580ден.
Валидност 20.05 - 07.07
Цена на човек/ден 1801.2 - 2528 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери7 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
7 купени

Летување на Црно море во Созопол

Дводневен или четиридневен пакет за двајца со појадок + користење на базен во хотел Кристиани,...

Цена: 3602ден.
Валидност 05.06 - 31.08
Цена на човек/ден 579.23 - 790 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Романтика е лоциран во новиот дел на на градот Созопол на површина од над 4.000 квадратни метри. Се наоѓа на околу 150 метри од плажите на Црно море и од него се открива прекрасен...
0 купени

Летен одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за до шест лица во двособен апартман во комплекс Романтика, Созопол!

Цена: 3476ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 916.4 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
4 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 916ден.
Валидност 20.05 - 21.08
Цена на човек/ден 600.4 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 600ден.
Валидност 20.05 - 02.07
Цена на човек/ден 1674.8 - 2686 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Дводневен пакет за двајца во вила Orange, Созопол

Цена: 3350ден.
Валидност 19.03 - 31.05
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 790ден.
Валидност 11.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2047.68 - 3387.52 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Hacienda Beach **** се наоѓа во непосредна близина на заливот Златна рипка, 30 км. јужно од Бургас и 6 км. од град Созопол . Локацијата на комплексот е тивка со пристап до прекрасна...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Цена: 2806ден.
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1532.6 - 2464.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Цена: 1533ден.
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1643.2 - 2591.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созо

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Цена: 1643ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 2047.68 - 3387.52 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Hacienda Beach **** се наоѓа во непосредна близина на заливот Златна рипка, 30 км. јужно од Бургас и 6 км. од град Созопол . Локацијата на комплексот е тивка со пристап до прекрасна...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Цена: 2048ден.
Валидност 11.12 - 31.03
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 790ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1927.6 - 3175.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Hacienda Beach **** се наоѓа во непосредна близина на заливот Златна рипка, 30 км. јужно од Бургас и 6 км. од град Созопол . Локацијата на комплексот е тивка со пристап до прекрасна...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Цена: 1928ден.
Валидност 27.09 - 31.10
Цена на човек/ден 932.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
0 купени

Октомври на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 932ден.
Валидност 17.09 - 30.09
Цена на човек/ден 940.1 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
2 купени

Септември на Црно море во Созопол

Дводневен пакет за двајца со појадок + СПА во Хотел Selena Beach***, Созопол

Цена: 3760ден.
Валидност 01.07 - 30.09
Цена на човек/ден 869 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери20 купени
Cherry villa се наоѓа во грaдот Созопол и располага со 5 двокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со WC, TV32 ", климатизација, минибар и тераса. И двата апартмани...
20 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет во двокреветна соба или студио во Cherry villa, Созопол

Цена: 1138ден.
Валидност 11.09 - 30.09
Цена на човек/ден 726.8 - 790 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен, петдневен и седумдневен пакет со појадок + користење на базен во Хотел Аполис***

Цена: 790ден.
Валидност 11.09 - 30.09
Цена на човек/ден 948 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
4 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен, петдневен или седумдневен пакет со појадок и вечера + користење на базен во Хотел...

Цена: 1011ден.
Валидност 10.09 - 30.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1106 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери31 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
31 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 885ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 932.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери24 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
24 купени

Септември на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 1864ден. 932ден.
Валидност 09.09 - 24.09
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери62 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
62 купени

Одмор на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Цена: 1422ден.
Валидност 11.09 - 20.09
Цена на човек/ден 537.2 - 663.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 537ден.
Валидност 25.08 - 16.09
Цена на човек/ден 2496.4 - 3191.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Hacienda Beach **** се наоѓа во непосредна близина на заливот Златна рипка, 30 км. јужно од Бургас и 6 км. од град Созопол . Локацијата на комплексот е тивка со пристап до прекрасна...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Цена: 3192ден.
Валидност 17.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2117.2 - 3191.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери74 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
74 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Цена: 2117ден.
Валидност 16.07 - 20.09
Цена на човек/ден 537.2 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 885ден.
Валидност 19.08 - 09.09
Цена на човек/ден 1406.2 - 1422 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
2 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца со појадок + користење на базен во хотел Кристиани, Созопол

Цена: 8532ден.
Валидност 27.07 - 01.09
Цена на човек/ден 1137.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери13 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
13 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 1138ден.
Валидност 13.08 - 25.08
Цена на човек/ден 1169.2 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
Црноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***! На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3...
12 купени

Летен одмор на залив Каваци, Созопол

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Цена: 1169ден.
Валидност 27.07 - 25.08
Цена на човек/ден 1406.2 - 2317.23 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
2 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца во во вила Orange, Созопол

Цена: 8437ден.
Валидност 11.07 - 25.08
Цена на човек/ден 1368.28 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "ХЕРА" е лоциран во новиот дел на градот Созопол , на само две минути пеш од најголемата плажа Хармани, но во исто време се наоѓа на тивко и мирно место.  ...
0 купени

Летување на Црно море 2018 во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Хера, Созопол

Цена: 1643ден.
Валидност 20.07 - 30.09
Цена на човек/ден 2496.4 - 4044.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Hacienda Beach **** се наоѓа во непосредна близина на заливот Златна рипка, 30 км. јужно од Бургас и 6 км. од град Созопол . Локацијата на комплексот е тивка со пристап до прекрасна...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Цена: 4045ден.
-50%
Валидност 21.07 - 31.08
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери20 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
20 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 10618ден. 5309ден.
Валидност 25.06 - 25.09
Цена на човек/ден 1027 - 1516.8 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Црноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***! На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3...
0 купени

Летен одмор на залив Каваци, Созопол

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Мапи Холидејс, Каваци

Цена: 1517ден.
Валидност 21.07 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери56 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
56 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Цена: 948ден.
Валидност 20.07 - 28.08
Цена на човек/ден 1880.2 - 1896 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери3 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
3 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца со појадок + користење на базен во хотел Кристиани, Созопол

Цена: 11376ден.
Валидност 01.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1090.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери20 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
20 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 1090ден.
Валидност 01.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1706.4 - 1738 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
1 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца во во вила Orange, Созопол

Цена: 10428ден.
Валидност 06.07 - 26.07
Цена на човек/ден 2022.4 - 2654.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери44 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
44 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок, со појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Флагман***,...

Цена: 2022ден.
-50%
Валидност 05.07 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери406 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
406 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1390ден. 695ден.
Валидност 02.07 - 20.07
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери12 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
12 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

Пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Цена: 4361ден.
Валидност 11.07 - 28.08
Цена на човек/ден 1880.2 - 1896 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Хотел "Кристиани" се наоѓа во градот Созопол на 800 метри од центарот на градот, во извонредно убавата месност "Буџакa" и нуди уникатна комбинација на морска панорама и...
16 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневен или петдневен пакет за двајца со појадок + користење на базен, лежалки и чадор на плажа...

Цена: 11376ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 726.8 - 790 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен, петдневен и седумдневен пакет со појадок + користење на базен во Хотел Аполис***

Цена: 790ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 948 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен, петдневен или седумдневен пакет со појадок и вечера + користење на базен во Хотел...

Цена: 1011ден.

Хотели Созопол - Бугарија

Хотели Созопол
  Многу древни бугарски градови воодушевуваат со својата култура, архитектура и културно-историски знаменитости. Еден таков град е токму Созопол. Тој се наоѓа на 35 км јужно од Бургас, во јужниот дел на познатиот Бургаски залив. Градот е сместен на мали полуострови и е поделен на Стар и Нов град. Освен тоа што е наследник на многу музеи, скулптури и споменици на културата, тој е извонредно црноморско летувалиште. Богатата историја и сончевите плажи ги радуваат многубројните гости.
При посетата тука, можете да видите античките археолошки наоди и експонати од 17 - 19 век, во Археолошкиот музеј на градот. Црквите "Света Богородица" и "Свети Зосим", исто така се често посетени од туристите. Не помалку атрактивни се островот "Свети Иван", (каде може да видите ретки видови птици и да се восхитувате на природата) и Змискиот остров (кој го добил името од мноштвото водни сиви змии). Остатоци од ѕидините и кулите изградени во средниот век, исто така ги импресионираат посетителите. Овде  може да надникнете и во ритуалните погреби на Тракијците - траги, за кои се надгробните могили по ридовите на крајбрежјето.
Плажите и хотели Созопол се многу популарни како меѓу домашните туристи, исто така и од оние од други земји. Престојувајќи во хотели Созопол, Вие ќе го најдете потребното спокојство и внимание. Повеќето од нив имаат бесплатни базени, чадори, лежалки, безбеден паркинг, детско катче за децата и др. Тие се модерно опремени и опремени, задоволувајќи го сечиј вкус. Ако сакате да се чувствувате пријатно и удобно, опкружени од професионалци во угостителството, тогаш вистинскиот избор ќе ве однесе во хотели Созопол.
И тука, како и во другите летнувалишта, ноќниот живот тече со полна сила. Затоа се грижат вработените во рестораните, дискотеките, ноќните клубови, пабовите и останатите локали во градот. Овде  доброто расположение е загарантирано, а специјалитетите од европската и бугарската кујна ќе Ве примамат да пробате од сите нив. Многу бурни вечери исполнети со бескрајна забава, топла плажа испреплетени со проладно ветре и разновидни морски авантури Ви нуди овој прекрасен бугарски град.
Посетувајќи го Созопол, туристите тука имаат можност да уживаат во летен одмор и истовремено со тоа да го видат развојот на градот од Антиката во средниот век и Османлиското ропство, до наши денови. Во антиката бил мал трговски центар, населен со Сточари, рибари и земјопоседници, а сега е важен туристички град, привлекувајќи секое лето се повеќе и повеќе посетители.
Тука се одржува и фестивалот "Празници на уметноста Аполонија", кој претставува интересни дела на познатите писатели и поети, театарски, најдоброто од концертните подиуми и изложбените сали. Оваа година љубителите на Џузепе Верди и неговата музика ќе имаат можност да слушнат арии од познати негови опери, исполнети од наши познатите оперски пејачи. Дефинитивно овој возбудлив бугарски град има што да Ви понуди и како место за одмор, и како извонреден културен центар. Посетете го и ќе останете фасцинирани од Созопол.

1