Одмор за двајца на Црно море во Созопол - Куќа за гости "Морено"

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - СозополПовелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол.
Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна панорама кон плажата и Црното море. Секоја соба е опремена со телевизор, мини бар, голема тераса со поглед кон морето, клима, интернет, кабелска телевизија. На располагање за гостите на хотелот има надворешна скара, како и убава и пријатна надворешна градина со маси, каде што можете да ги поминете летните вечери.
Хотелот се наоѓа на 300 метри од морето, во мирна населба во близина на парк со фудбалско игралиште.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 10618 денари (172 €) - 50% = 5309 денари (54 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 17696 денари (287 €) - 50% = 8848 денари (143.5 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 24774 денари (402 €) - 50% = 12387 денари (201 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Седум ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг (до исцрпување на количините)
 • Туристичка  такса

Куќа Морено, Созопол има сместувачката база од 25 места.
Секоја соба е опремена со телевизор, мини бар, голема тераса со поглед кон морето, клима, интернет, кабелска телевизија. Куќата е сместена во мирна населба во близина на парк, фудбалско игралиште, предлагаме паркинг места, можност за скара во прекрасниот и пријатен двор на куќата. Повелете ќе останете пријатно изненадени.

Созопол е најстариот град во бугарското црноморско крајбрежје. Првата населба тука настанала во крајот на IV-III милениум пред нашата ера. Подводните проучувања во акваторијата  на Созополското пристаниште откриваат остатоци од живеалишта, керамички садови, камени и коскени орудија од бронзеното доба.
Градот се наоѓа во јужниот дел на Бургаскиот залив, на 36 километри од административниот и стопански центар на Југоисточна Бугарија - Бургас, на 40 километри од Аеродромот Бургас и 36 км. од железничката станица Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 35% од цената на пакетот, на рецепцијата во хотелот.
 • Трет возрасен доплаќа 40% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 21 јули до 31 август 2016 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/94 26 37.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Морено"

Куќа за гости "МОРЕНО"
Град Созопол, Р. Бугарија
Ул. Мусала 27
Тел: +359 ******

ВИП Понудата за Црнои море 2018 е обезбедена од Куќа за гости Морено

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.07.2018 до 31.08.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.