Хотели Поморие - Бугарија

-50% Хотели Поморие - Попуст на сите хотели во Поморие. На море

Валидност 01.06 - 20.09
Цена на човек/ден 1358.8 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери533 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
533 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Цена: 1548ден.
Валидност 01.06 - 10.07
Цена на човек/ден 2306.8 - 2528 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
4 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 2307ден.
Валидност 20.04 - 30.10
Цена на човек/ден 2275.2 - 4044.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Penelope Palace Apartments се наоѓа на 7 километри од аеродромот во Бургас и 15 километри северно од центарот на градот Бургас . Комплексот е стратешки лоциран на самиот крај на јужната...
0 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок во Апарт комплекс Пенелопа Палас, Поморие

Цена: 2275ден.
-0%

company

Валидност 01.05 - 20.05
Цена на човек/ден 2338.4 - 3507.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Хотел Св. Петар и Павел е во категорија со три ѕвезди. Изграден во 2007 година на плажа, живописно сместен помеѓу морето и соленото езеро Поморие. Хотелот се наоѓа на 10 метри од централната...
6 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во хотел Свети Свети Петар и...

Цена: 2338ден.
-0%

company

Валидност 22.03 - 29.04
Цена на човек/ден 2433.2 - 2844 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Види детали
Купени ваучери8 купени
Хотел Св. Петар и Павел е категорија со три ѕвезди. Изграден во 2007 година на плажа, живописно сместен помеѓу морето и соленото езеро Поморие . Хотелот се наоѓа на 10 метри од централната...
8 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во хотел Свети Свети Петар и Павел, Поморие

Цена: 2433ден.
Валидност 01.11 - 30.04
Цена на човек/ден 316 - 474 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери18 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
18 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 948ден.
Валидност 15.02 - 30.04
Цена на човек/ден 474 - 790 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, Поморие

Цена: 1264ден.
Валидност 05.03 - 31.05
Цена на човек/ден 3242.16 - 3602.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ  се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег. Хотелот...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 3242ден.
Валидност 03.01 - 31.03
Цена на човек/ден 2022.4 - 3065.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери54 купени
ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ  се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег. Хотелот...
54 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 2022ден.
Валидност 27.09 - 22.12
Цена на човек/ден 2496.4 - 3760.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ  се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег. Хотелот...
4 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 2496ден.
Валидност 01.11 - 30.12
Цена на човек/ден 474 - 632 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
0 купени

Одмор на Црно море во Помо

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, Поморие

Цена: 1264ден.
Валидност 14.06 - 15.09
Цена на човек/ден 1896 - 2370 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери274 купени
Хотел Инкогнито е модерен и стилски хотел кој се наоѓа на само 150 метри од песочна плажа во Поморие . ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €) ВИП ваучерот е за ЕДНО...
274 купени

All inclusive на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Хотел Инкогнито, Поморие

Цена: 1896ден.
Валидност 01.07 - 11.09
Цена на човек/ден 1106 - 1422 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери34 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
34 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 2212ден.
Валидност 01.07 - 11.09
Цена на човек/ден 711 - 1264 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери3 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
3 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 2528ден.
-0%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1864.4 - 2243.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Види детали
Купени ваучери5 купени
Апартхотелот Роуз Гарденс ги воодушевува своите гости не само со своите пријатни апартмани, туку пред се со својата уникатна локација. Тоа е омилено место за одмор во градот Поморие . Се...
5 купени

Летен одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок во Апартхотел Роуз Гарденс, Поморие!

Купувате за 3729ден. 3729ден.
Валидност 15.05 - 03.10
Цена на човек/ден 884.8 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1968 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
1968 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас,...

Цена: 885ден.
Валидност 01.07 - 11.09
Цена на човек/ден 1185 - 1264 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
0 купени

Одмор на Црно море во Помо

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, Поморие

Цена: 2528ден.
Валидност 08.07 - 14.07
Цена на човек/ден 1485.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери5 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
5 купени

Летување на Црно море во Поморие

Петдневен пакет за двајца со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Цена: 14852ден.
Валидност 01.06 - 24.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 2054 ден/ човек
Местоположба Ахелой
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотел "Винјардс" е софистициран бутиков Хотел во Ахелој, Бугарија и за своите гости предлага совршена комбинација на луксуз, комфор и сите модерни удобности. Овде е местото каде што...
4 купени

Летување наа Црно море во Ахелој

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во СПА хотел Винјардс, Ахелој

Цена: 1390ден.
Валидност 21.05 - 24.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 1659 ден/ човек
Местоположба Ахелой
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел "Винјардс" е софистициран бутиков Хотел во Ахелој, Бугарија и за своите гости предлага совршена комбинација на луксуз, комфор и сите модерни удобности. Овде е местото каде што...
0 купени

Летување на Црно море во Ахелој

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во СПА хотел Винјардс, Ахелој

Цена: 4171ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 632 - 948 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
1 купени

Одмор на Црно море во Помо

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 1896ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 2054 - 2370 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
0 купени

Летен одмор во Поморие

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 2054ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 711 - 948 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
0 купени

Одмор на Црно море во Помо

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, Поморие

Цена: 1896ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 2686 - 3002 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
10 купени

ЛЕтен одмор на Црно море

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 2686ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1422 - 1738 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартхотелот Роуз Гарденс ги воодушевува своите гости не само со своите пријатни апартмани, туку пред се со својата уникатна локација. Тоа е омилено место за одмор во градот Поморие. Се наоѓа...
0 купени

Летен одмор во Поморие

Еднодневен пакет со појадок во Апартхотел Роуз Гарденс, Поморие!

Цена: 2844ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1137.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери5 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
5 купени

Летување на Црно море во Поморие

Петдневен пакет за двајца со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Цена: 11376ден.
Валидност 07.05 - 31.05
Цена на човек/ден 316 - 474 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за двајца во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 916ден.
Валидност 01.05 - 31.05
Цена на човек/ден 472.42 - 946.42 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери6 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
6 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, Поморие

Цена: 945ден.
Валидност 15.05 - 03.10
Цена на човек/ден 821.6 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери14 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
14 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас,...

Цена: 822ден.
Валидност 29.04 - 09.05
Цена на човек/ден 2701.8 - 3239 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери3 купени
ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ  се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег. Хотелот...
3 купени

Велигден на Црно море

Велигденски пакети со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 5404ден.
Валидност 06.01 - 31.01
Цена на човек/ден 1864.4 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
2 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Пакети со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 6541ден.
Валидност 01.10 - 20.12
Цена на човек/ден 2812.4 - 3128.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ  се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег. Хотелот...
0 купени

Петѕвезден одмор на Црно море

Пакети со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 2812ден.
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 316 - 474 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за двајца во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 948ден.
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 395 - 790 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, Поморие

Цена: 948ден.
Валидност 01.11 - 30.11
Цена на човек/ден 316 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 1264ден.
Валидност 01.10 - 30.10
Цена на човек/ден 474 - 790 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
1 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, Поморие

Цена: 948ден.
Валидност 01.10 - 30.10
Цена на човек/ден 316 - 474 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за двајца во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 948ден.
Валидност 01.10 - 30.10
Цена на човек/ден 316 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 1264ден.
Валидност 16.09 - 30.09
Цена на човек/ден 2346.3 - 3128.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ  се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег. Хотелот...
2 купени

Петѕвезден одмор на Црно море

Пакети со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 3128ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 616.2 - 932.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери3 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
3 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за двајца во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 1232ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 616.2 - 932.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Хотел "Sunny Bay"  во Поморие ќе ви плени со убавата морска Панорама и пријатна атмосфера. Лоциран е на брегот на поморијскиот залив. Погоден за семејни одмори или прекрасен...
1 купени

Септември на Црно море во Поморие

Еднодневeн пакет за двајца во Хотел Sunny Bay, Поморие

Цена: 1232ден.
Валидност 30.08 - 26.09
Цена на човек/ден 884.8 - 948 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери307 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
307 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Цена: 885ден.
Валидност 24.08 - 15.09
Цена на човек/ден 2780.8 - 3918.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ  се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег. Хотелот...
6 купени

Петѕвезден одмор на Црно море

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 3286ден.
Валидност 11.08 - 13.09
Цена на човек/ден 2022.4 - 2338.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
6 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 2022ден.
Валидност 12.08 - 15.09
Цена на човек/ден 1042.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
“Pomorie  Bay Apartments”  е апартмански комплекс кој се наоѓа на првата линија на брегот на Црно море во Поморие . Сместено е веднаш до петѕвездниот Балнехотел...
0 купени

Летување за двајца на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет во Апартмански комплекс Pomorie Bay Apartments, Поморие

Цена: 2086ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 707.21 - 1098.1 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 4392ден.
Валидност 15.05 - 26.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1580 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери765 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
765 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Цена: 885ден.
Валидност 01.06 - 31.08
Цена на човек/ден 695.2 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
2 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Цена: 695ден.
Валидност 01.06 - 31.08
Цена на човек/ден 395 - 632 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери5 купени
Куќа за гости "Дом Златеви" се наоѓа во во новиот дел на градот Поморие . Куќата се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море . Во близина на објекот се наоѓа станица која ги...
5 купени

Летување на Црно море во Поморие

Пакети две или четири лица во Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

Цена: 948ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 5056ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 948 - 1896 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
0 купени

Летување на Црно море во Поморие

Дводневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, Поморие

Цена: 5056ден.
Валидност 09.06 - 15.09
Цена на човек/ден 1042.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
“Pomorie  Bay Apartments”  е апартмански комплекс кој се наоѓа на првата линија на брегот на Црно море во Поморие . Сместено е веднаш до петѕвездниот Балнехотел...
0 купени

Летување за двајца на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет во Апартмански комплекс Pomorie Bay Apartments, Поморие

Цена: 2086ден.
Валидност 22.05 - 25.09
Цена на човек/ден 663.6 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Ахелой
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Винјардс" е софистициран бутиков Хотел во Ахелој, Бугарија и за своите гости предлага совршена комбинација на луксуз, комфор и сите модерни удобности. Овде е местото каде што...
0 купени

Летување на Црно море во Ахелој

Наем на апартман со една или две спални во СПА хотел Винјардс, Ахелој

Цена: 2275ден.
Валидност 23.06 - 31.07
Цена на човек/ден 750.5 - 1027 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
0 купени

Семеен одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за четири возрасни + едно дете до 12 год. со појадок или со појадок и вечера во...

Цена: 3002ден.
Валидност 01.06 - 31.08
Цена на човек/ден 632 - 1264 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
Хотел "Sunny Bay"  во Поморие ќе ви плени со убавата морска Панорама и пријатна атмосфера. Лоциран е на брегот на поморијскиот залив. Погоден за семејни одмори или прекрасен...
10 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневeн пакет во Хотел Sunny Bay, Поморие

Цена: 1264ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 786.21 - 1256.1 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 5024ден.
Валидност 10.01 - 01.07
Цена на човек/ден 632 - 948 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 1896ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 474 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
2 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 1896ден.
Валидност 10.07 - 25.08
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери0 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
0 купени

Семеен одмор на Црно море во Поморие

Петдневен пакет за двајца возрасни + едно дете до 12 год. со појадок, ручек и вечера во Апарт...

Цена: 15484ден.
Валидност 01.04 - 10.06
Цена на човек/ден 387.1 - 616.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери22 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
22 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, Поморие

Цена: 916ден.
Валидност 01.04 - 10.06
Цена на човек/ден 308.1 - 458.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери3 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
3 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 916ден.
Валидност 01.04 - 31.05
Цена на човек/ден 308.1 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 1232ден.
Валидност 01.04 - 31.05
Цена на човек/ден 387.1 - 616.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери8 купени
Апартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие , во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја....
8 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона Дел Мар****,...

Цена: 1232ден.
Валидност 13.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
0 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1422ден.
Валидност 15.05 - 26.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1580 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери0 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
0 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Цена: 885ден.
Валидност 04.05 - 24.09
Цена на човек/ден 1264 - 1832.8 ден/ човек
Местоположба Ахелой
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел "Винјардс" е софистициран бутиков Хотел во Ахелој, Бугарија и за своите гости предлага совршена комбинација на луксуз, комфор и сите модерни удобности. Овде е местото каде што...
0 купени

Летување наа Црно море во Ахелој

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во СПА хотел Винјардс, Ахелој

Цена: 1264ден.
Валидност 31.01 - 31.03
Цена на човек/ден 316 - 458.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 916ден.
Валидност 31.01 - 31.03
Цена на човек/ден 395 - 632 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие , во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја....
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона Дел Мар****,...

Цена: 1232ден.
Валидност 31.01 - 31.03
Цена на човек/ден 308.1 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 1232ден.
Валидност 09.01 - 31.01
Цена на човек/ден 395 - 632 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие , во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја....
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона Дел Мар****,...

Цена: 1232ден.
Валидност 09.01 - 31.01
Цена на човек/ден 458.2 - 616.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
1 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 916ден.
Валидност 09.01 - 31.01
Цена на човек/ден 316 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 1232ден.
Валидност 01.12 - 22.12
Цена на човек/ден 2338.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери32 купени
ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ  се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег. Хотелот...
32 купени

Петѕвезден одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 2338ден.
Валидност 20.11 - 23.12
Цена на човек/ден 1355.64 - 1700.08 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери14 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
14 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1356ден.
Валидност 01.10 - 30.11
Цена на човек/ден 316 - 458.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 916ден.
Валидност 14.10 - 30.11
Цена на човек/ден 316 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 1232ден.
Валидност 15.10 - 30.11
Цена на човек/ден 1390.4 - 1734.84 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
8 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1390ден.
Валидност 12.09 - 15.10
Цена на човек/ден 1390.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
8 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1390ден.
Валидност 01.10 - 31.10
Цена на човек/ден 308.1 - 458.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери3 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
3 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 916ден.
Валидност 01.10 - 31.10
Цена на човек/ден 308.1 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 1232ден.
Валидност 01.10 - 30.10
Цена на човек/ден 387.1 - 616.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие , во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја....
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона Дел Мар****,...

Цена: 1232ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1232.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери11 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
11 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 1232ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери13 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
13 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 1232ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 395 - 474 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери3 купени
Куќа за гости "Дом Златеви" се наоѓа во во новиот дел на градот Поморие . Куќата се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море . Во близина на објекот се наоѓа станица која ги...
3 купени

Септември на Црно море во Поморие

Пакети две или четири лица во Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

Цена: 948ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 940.1 - 1248.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие , во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја....
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона Дел Мар****,...

Цена: 2496ден.
Валидност 17.05 - 25.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери2669 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
2669 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Цена: 885ден.
Валидност 01.09 - 25.09
Цена на човек/ден 600.4 - 1106 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
0 купени

Септември на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Цена: 600ден.
Валидност 25.08 - 07.09
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
За оние кои сакаат да избегаат од големиот град и да ги слушаат само галебите, оние коишто сакаат да се чувствуваат како времето да престанало да тече, да одат низ тесните улици и да го...
2 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет во хотел Електра, Поморие

Цена: 885ден.
Валидност 11.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1295.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери10 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
10 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Цена: 1296ден.
Валидност 27.07 - 30.08
Цена на човек/ден 2686 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
0 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 2686ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 624.1 - 932.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери34 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
34 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 3729ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 312.21 - 624.1 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 4993ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 703.1 - 1090.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****,...

Цена: 4361ден.
Валидност 25.08 - 07.09
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
За оние кои сакаат да избегаат од големиот град и да ги слушаат само галебите, оние коишто сакаат да се чувствуваат како времето да престанало да тече, да одат низ тесните улици и да го...
0 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет во хотел Електра, Поморие

Цена: 885ден.
Валидност 24.06 - 07.09
Цена на човек/ден 790 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери16 купени
За оние кои сакаат да избегаат од големиот град и да ги слушаат само галебите, оние коишто сакаат да се чувствуваат како времето да престанало да тече, да одат низ тесните улици и да го...
16 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет во хотел Електра, Поморие

Цена: 790ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 703.1 - 1090.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие , во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја....
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона...

Цена: 4361ден.
Валидност 07.05 - 31.08
Цена на човек/ден 600.4 - 1295.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
4 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Цена: 600ден.
Валидност 05.06 - 31.08
Цена на човек/ден 474 - 632 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери9 купени
Куќа за гости "Дом Златеви" се наоѓа во во новиот дел на градот Поморие . Куќата се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море . Во близина на објекот се наоѓа станица која ги...
9 купени

Летување на Црно море во Поморие

Пакети две или четири лица во Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

Цена: 948ден.
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1453.6 - 2591.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери24 купени
Хотел "Sunny Bay"  во Поморие ќе ви плени со убавата морска Панорама и пријатна атмосфера. Лоциран е на брегот на поморијскиот залив. Погоден за семејни одмори или прекрасен...
24 купени

All inclusive на Црно Море во Поморие

Еднодневeн пакет на база Аll Inclusive во Хотел Sunny Bay, Поморие

Цена: 1580ден.
Валидност 20.06 - 05.07
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
За оние кои сакаат да избегаат од големиот град и да ги слушаат само галебите, оние коишто сакаат да се чувствуваат како времето да престанало да тече, да одат низ тесните улици и да го...
0 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет во хотел Електра, Поморие

Цена: 790ден.
Валидност 09.05 - 13.06
Цена на човек/ден 2306.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
8 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 2307ден.
Валидност 25.04 - 06.05
Цена на човек/ден 474 - 632 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****,...

Цена: 2528ден.
Валидност 25.04 - 06.05
Цена на човек/ден 1106 - 1422 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмо на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 2212ден.
Валидност 25.04 - 06.05
Цена на човек/ден 437.03 - 711 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие , во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја....
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона...

Цена: 2844ден.
Валидност 14.03 - 25.04
Цена на човек/ден 1232.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
2 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1232ден.
-50%
Валидност 17.05 - 25.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери18 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
18 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Купувате за 1770ден. 885ден.
Валидност 19.02 - 31.03
Цена на човек/ден 1232.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
2 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1232ден.
Валидност 14.02 - 30.03
Цена на човек/ден 293.88 - 410.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
0 купени

Одмо на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 1643ден.
Валидност 14.02 - 30.03
Цена на човек/ден 383.31 - 473.37 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел Дјун се наоѓа во Поморие ,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море. Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****,...

Цена: 1893ден.
Валидност 14.02 - 30.03
Цена на човек/ден 292.3 - 293.88 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Palace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, Поморие

Цена: 2338ден.
Валидност 14.02 - 30.03
Цена на човек/ден 344.44 - 528.67 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Апартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие , во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја....
1 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона...

Цена: 2114ден.
Валидност 15.01 - 28.02
Цена на човек/ден 1232.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
16 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1232ден.
Валидност 17.12 - 31.01
Цена на човек/ден 1232.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
2 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1232ден.
Валидност 29.10 - 20.12
Цена на човек/ден 1232.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери14 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
14 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1232ден.
Валидност 28.09 - 31.10
Цена на човек/ден 1295.6 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
2 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1296ден.
-50%
Валидност 29.06 - 30.09
Цена на човек/ден 553 - 948 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери53 купени
Куќа за гости "Дом Златеви" се наоѓа во во новиот дел на градот Поморие . Куќата се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море . Во близина на објекот се наоѓа станица која ги...
53 купени

Летување на Црно море во Поморие

Пакети за целата летна сезона во Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

Купувате за 1106ден. 553ден.
Валидност 01.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1011.2 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери120 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
120 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Цена: 1201ден.
Валидност 09.09 - 20.09
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери14 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
14 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Цена: 948ден.
-50%
Валидност 24.08 - 20.09
Цена на човек/ден 948 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери128 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
128 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Купувате за 3097ден. 1548ден.
-50%
Валидност 09.08 - 25.09
Цена на човек/ден 1074.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери450 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
450 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Купувате за 3097ден. 1548ден.
Валидност 01.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1295.6 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери11 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
11 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1296ден.
Валидност 15.04 - 30.06
Цена на човек/ден 790 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери10 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
10 купени

Летување на Црно море во Помори

Еднодневен пакет за две, три или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 790ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 600.4 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери96 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
96 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Цена: 600ден.
Валидност 06.06 - 30.09
Цена на човек/ден 553 - 1027 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери12 купени
Куќа за гости "Дом Златеви" се наоѓа во во новиот дел на градот Поморие . Куќата се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море . Во близина на објекот се наоѓа станица која ги...
12 купени

Летување на Црно море во Поморие

Пакети за целата летна сезона во Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

Цена: 553ден.
-50%
Валидност 20.05 - 25.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери3168 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
3168 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Купувате за 1770ден. 885ден.
Валидност 01.06 - 20.06
Цена на човек/ден 1769.6 - 2022.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
SPA хотел Марина Холидеј Клуб е нов луксузен комплекс со четири ѕвездички, кој работи во текот на целата година. Се наоѓа во почетокот на град Поморие, на 200 метри од бртегот и плажите на...
0 купени

All inclusive на Црно море во Поморие

Тридневен пакет на база All inclusive во Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** гр. Поморие Р. Бугарија

Цена: 5309ден.
Валидност 11.05 - 15.06
Цена на човек/ден 1232.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
12 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1232ден.
Валидност 12.04 - 31.05
Цена на човек/ден 387.1 - 474 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Бутиков Хотел Дјун се наоѓа во стариот дел на градот Поморие , лоциран непосредно до брегот на Црно море . Од апартманите се открива уникатен поглед кон морето. Во близина на готелот се...
2 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Дјун Бутик Хотел****, Поморие

Цена: 948ден.
-50%
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1011.2 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери70 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
70 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Купувате за 2022ден. 1011ден.
Валидност 07.03 - 31.03
Цена на човек/ден 1232.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
6 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1232ден.
Валидност 29.01 - 28.02
Цена на човек/ден 1548.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие . Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
0 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1548ден.
Валидност 08.12 - 15.01
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие. Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
6 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1232ден.
Валидност 28.11 - 28.12
Цена на човек/ден 1074.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Инкогнито е модерен и стилски хотел кој се наоѓа на само 150 метри од песочна плажа во Поморие . ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1074 денари (17 €) ВИП ваучерот е за ЕДНО...
0 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и користење на сауна во Хотел Инкогнито, Поморие

Цена: 1074ден.
Валидност 10.10 - 15.11
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери13 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие. Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
13 купени

СПА релаксација на Црно море во По

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1232ден.
Валидност 20.08 - 30.09
Цена на човек/ден 1289.28 - 2837.68 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери16 купени
Хотел "Sunny Bay"  во Поморие ќе ви плени со убавата морска Панорама и пријатна атмосфера. Лоциран е на брегот на поморијскиот залив. Погоден за семејни одмори или прекрасен...
16 купени

All inclusive на Црно Море во Поморие

Еднодневeн пакет на база Аll Inclusive во Хотел Sunny Bay, Поморие

Цена: 1289ден.
-50%
Валидност 26.08 - 30.09
Цена на човек/ден 821.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери30 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
30 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 10.06 - 30.09
Цена на човек/ден 474 - 948 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери266 купени
Куќа за гости "Дом Златеви" се наоѓа во во новиот дел на градот Поморие . Куќата се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море . Во близина на објекот се наоѓа станица која ги...
266 купени

Летување на Црно море во Поморие

Пакети за целата летна сезона во Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

Купувате за 948ден. 474ден.
Валидност 26.08 - 30.09
Цена на човек/ден 821.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери51 купени
Куќа за гости "При Стојко" се наоѓа на тивко и мирно место во новиот дел на Поморие . На 200 метри од неа се наоѓа плажата каде што можете да се опуштите и да уживате во...
51 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости При Стојко, Поморие

Цена: 822ден.
-50%
Валидност 30.08 - 24.09
Цена на човек/ден 1200.8 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери189 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
189 купени

Септември на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Купувате за 2402ден. 1201ден.
Валидност 16.08 - 16.09
Цена на човек/ден 1959.2 - 2117.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери20 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие. Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
20 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1959ден.
Валидност 27.08 - 16.09
Цена на човек/ден 772.3 - 895.23 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
SPA хотел Марина Холидеј Клуб е нов луксузен комплекс со четири ѕвездички, кој работи во текот на целата година. Се наоѓа во почетокот на град Поморие, на 200 метри од бртегот и плажите на...
0 купени

Летување на Црно море во Поморие

Тридневен пакет со појадок за целото семејство во Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** гр. Поморие...

Цена: 6952ден.
Валидност 20.08 - 31.08
Цена на човек/ден 774.2 - 592.5 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот  Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит...
2 купени

Last minute на Црно море во Поморие

Еднодневни пакети за две, три или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 1548ден.
Валидност 13.07 - 30.09
Цена на човек/ден 821.6 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери428 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
428 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Цена: 822ден.
-50%
Валидност 14.07 - 30.09
Цена на човек/ден 821.6 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери162 купени
Куќа за гости "При Стојко" се наоѓа на тивко и мирно место во новиот дел на Поморие . На 200 метри од неа се наоѓа плажата каде што можете да се опуштите и да уживате во...
162 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости При Стојко, Поморие

Купувате за 1643ден. 822ден.
Валидност 05.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1959.2 - 2117.2 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие. Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
16 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1959ден.
-50%
Валидност 30.08 - 20.09
Цена на човек/ден 1200.8 - 1422 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери112 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
112 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 22.06 - 20.09
Цена на човек/ден 1200.8 - 1422 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери1329 купени
Апарт Хотел Блу Беј Палас е нов апартмански комплекс од затворен тип. Комплексот се наоѓа на почетокот на град Поморие (месноста Кротирја) - во најспокојниот  дел, на самиот морски...
1329 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Апарт Хотел Блу Беј Палас, Поморие

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 08.06 - 30.09
Цена на човек/ден 821.6 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери631 купени
Семеен хотел "Родос хаус " отвори врати за своите гости во 2007 година и од тогаш целогодишно ги пречекуваме нашите гости со гостопримство и грижа за нивниот незаборавен...
631 купени

Одмор на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Родос Хаус, Поморие

Купувате за 1643ден. 822ден.
-50%
Валидност 08.06 - 30.09
Цена на човек/ден 821.6 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери155 купени
Куќа за гости "При Стојко" се наоѓа на тивко и мирно место во новиот дел на Поморие . На 200 метри од неа се наоѓа плажата каде што можете да се опуштите и да уживате во...
155 купени

Летување на Црно море во Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости При Стојко, Поморие

Купувате за 1643ден. 822ден.
Валидност 10.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1058.6 ден/ човек
Местоположба Поморие
Исхрана Појадок
Купени ваучери20 купени
СПА Хотел "St. George" се наоѓа во стариот дел на Поморие. Од пријатните и модерно опремени соби се открива незаборавен поглед кон морето или кон центарот на градот, потонат во...
20 купени

СПА релаксација на Црно море во Поморие

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Хотел St. George, Поморие - Бугарија

Цена: 1059ден.

Хотели Поморие - Бугарија

Хотели Поморие
Поморие е град, кој се наоѓа во област Бургас (југоисточна Бугарија).
Малку статистика ...
Населението е над 14 200 лица, од површината на градот е 49.879 км2., можете да најдете над 60 хотели Поморие, а рестораните, таверните и локалите се навистина многубројни.
Градот се наоѓа во непосредна близина и на морето. Ова е една од причините поради која тој е можеби една од најпознатите морски дестинации за одмор.
Историјата на градот започнува уште V век п.н.е. Првично го носел името "Анхиало" и бил грчка колонија. Голем дел од жителите биле Траки.
Не е тајна за никого дека во денешно време барем половина од локалните жители зборуваат слободно и беспрекорно грчки јазик, а исто така е и нешто вообичаено да се слушне грчка музика "рембентико", која да се слуша во локалите.
Во моментов, Поморие е едно од најпознатите и најпосетувани бугарски летувалишта на Црното Море.
Ако сте ја одбрале оваа дестинација и веќе сте одбрале некој од хотелите Поморие, тогаш треба да помислите и за транспортот. Има автобуски превоз со кој можете да го посетите црноморскиот град. Фактот дека Поморие се наоѓа на само неколку километри од Бургас и познатиот Сончев Брег е доволен за да се смета дека бројот на локалите навистина е многу голем и има доволно голема разновидност, за да го задоволи секое едно барање на тамошните туристи.
Ресторани, кафулиња, барови, пабови на плажа - ова се само дел од местата каде што можете да го поминете денот и да уживате во традиционалните и не толку традиционални јадења, кои се нудат.
Освен така познатите локали и хотели Поморие, можете да посетите и различни природни атракции се наоѓаат во градот или во близина на него.

Атракции кои примамуваат најголем интерес кај туристите и имаат најголемо значење се:

- Поморијското Езеро, солена лагуна којашто е заштитено подрачје;
- Коријата, која се наоѓа во близина на селото Галабец;
- Блатно кокиче - ова е заштитена област, се наоѓа до селото Горица;
- Лековитите Кални бањи од Поморијско езеро;
- Јаворовите скали, местото од каде што инспирација за своето творештво црпел познатиот бугарски поет Пејо Јаворов;
- Римски мавзолеј, претставува античка куполна гробница;
Исто така, други познати атракции кои имате можност да ги посетите се куќата на Пејо Јаворов, црква "Преображение Господово" (датира од 18-тиот век), црквата "Св. Рождество Благородично ", основана во 19 век и манастирот" Свети Ѓорѓи ", чија приказна е поврзана со Селим Беј и е доста интересна и интригантна.
Градот е родно место на голем број познати личности, меѓу кои Атанас Манчев, Пејо Јаворов, Евтимиј Каркадаков, Христо Шиваров и други.
Овде исто така има и музеи, театри, годишни празници и други интересни работи кои ќе го дополнат вашиот одмор.
Доволно е само да изберете соодветен датум за Вас  и еден од хотели Поморие, и тоа е довлоно за да се фокусирате исклучиво на забавата и да поминете еден прекрасен летен одмор!

1