Летување на Црно море во Поморие - Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

Пакети за целата летна сезона во Куќа за гости Дом Златеви, ПомориеКуќа за гости "Дом Златеви" се наоѓа во во новиот дел на градот Поморие. Куќата се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море.
Во близина на објекот се наоѓа станица која ги поврзува со стариот дел на градот. Во близина се наоѓаат голем број на продавници и ресторани.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1106 денари (18 €) - 50% = 553 денари (9 €)
(Важи за периодот од 01 до 30 септември)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1264 денари (20 €) - 50% = 632 денари (10 €)
(Важи за периодот од 29 јуни до 31 август)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1738 денари (28 €) - 50% = 869 денари (14 €)
(Важи за периодот од 01 до 30 септември)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 

 • Едно ноќевање во студио
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1896 денари (30 €) - 50% = 948 денари (15 €)
(Важи за периодот од 29 јуни до 31 август)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 

 • Едно ноќевање во студио
 • Интернет
 • Туристичка такса

Куќата за гости предлага двокреветни соби и студиа.
Секоја двокреветна соба има купатило, TV, фрижидер, клима уред, тераса, интернет и има можност за додавање на дополнително легло.
Секое студио располага со купатило, TV, кујна, фрижидер, клима уред, тераса, интернет и има можност за додавање на дополнително легло.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при минимум двојно сместување.
 • Валидност на ваучер: од 29 Јуни до 30 Септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/140 476.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/140 476.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Мусала № 20
Tел: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот партнер Куќа за гости "Дом Златеви", град Поморие.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.06.2018 до 30.09.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.