Петѕвезден одмор на Црно море - Гранд хотел Поморие 5*

Пакети со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег.
Хотелот се наоѓа помеѓу бреговите на Поморското Езеро и Црно Море и е уникатна комбинација на хотелски комплекс, здравствен и велнес центар, фудбалски стадион и спортска сала.

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3128 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на внатрешен рехабилитирачки базен со сол, сауна, руска бања, парна соба, турска бања, патека Кнејп,туш ведро, сала за фитнес, џакузи и простории за релаксација
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Сеф
 • Туристичко осигурување и ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ ПО ЦЕНА НА ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 9385 денари (152 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Четири ноќевања
 • Четири појадоци
 • Четири вечери
 • Користење на внатрешен рехабилитирачки базен со сол, сауна, руска бања, парна соба, турска бања, патека Кнејп,туш ведро, сала за фитнес, џакузи и простории за релаксација
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Сеф
 • Туристичко осигурување и ДДВ

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ ПО ЦЕНА НА ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 15642 денари (254 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Седум ноќевања
 • Седум појадоци
 • Седум вечери
 • Користење на внатрешен рехабилитирачки базен со сол, сауна, руска бања, парна соба, турска бања, патека Кнејп,туш ведро, сала за фитнес, џакузи и простории за релаксација
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Сеф
 • Туристичко осигурување и ДДВ

* ДВОЈНА СОБА:
Максимално сместување -2 возрасни и едно дете до 11,99 години / три возрасни

* СЕМЕЈНА СОБА:
Максимално сместување -2 возрасни и 2 деца до 11,99 години / 3 возрасни и едно дете

* Единствен во Бугарија внатрешенбазен со солена вода базен со вода од извор Поморие. Оваа вода извира од 70м. под земја, што ја одредува нејзината чистота. Водата е многу посолена од морската вода и има изразени лековити својства. Го подобрува имунитетот и делува релаксирачки за целото тело. Таа е погодна за третман на болки во колената, зглобовите на колкот, половината, 'рбетот.

Гранд хотелот Поморие се наоѓа на плажите на Црно море во североисточниот дел на Поморие и располага со внатрешен минерален базен со солена вода. Има медицински центар за рехабилитација на спа и велнес со третмани со кал и масажи. Бесплатен Wi-Fi е обезбеден во целиот комплекс. На располагање на гостите има пијано бар, бар на плажа и скај бар.

Сите сместувачки капацитети вклучуваат балкон со поглед кон морето, кабловска телевизија, клима уред, дневна, биро, минибар и сеф. Бањите се со када или туш, фен, бањарки, папучи и бесплатни тоалети.

Доручек и вечера се служат во главниот ресторан на хотелот Гранд Поморие. Другите ресторани на хотелот нудат интернационална и азиска кујна. Хотелот располага со фудбалско игралиште, сала за фитнес, тениско игралиште и мини-голф. Исто така, има 3 базени на отворено и детски базен.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2. до 12 години на дополнителен кревет во двокреветна соба - 10 € за ноќевање со појадок или 18 € а ноќевање со појадок и вечера.
 • Децата од 12 години или трет возрасен плаќаат 70% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се прават на рецепцијата.
 • Валидност на ваучер: од 16 до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на: +35 889 20 6666.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 889 20 6666.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Гранд хотел Поморие 5*

8200 Поморие
ул. Проф. Стојанов 5
Тел: +359 
******
Email: [email protected]
Website: grandhotelpomorie.com

ВИП Понудата е обезбедена од Гранд Хотел Поморие*****, Поморие!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.09.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.