All inclusive на Црно море во Поморие - Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** Поморие

Тридневен пакет на база All inclusive во Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** гр. Поморие Р. БугаријаSPA хотел Марина Холидеј Клуб е нов луксузен комплекс со четири ѕвездички, кој работи во текот на целата година. Се наоѓа во почетокот на град Поморие, на 200 метри од бртегот и плажите на Црното море. Комплексот се состои од 50 трособни и 100 двособни луксузно опремени апартмани, опремени со климатизација, кабловска телевизија, телефон и кујнски мебел. На територијата на комплексот се наоѓаат Балнео & SPA -център, Медицински центар со лекарски кабинет и физиотерапија, Фитнес-сала, мини голф, надворешен базен, Лоби бар и бар кон базенот, главен ресторан, битов скара - ресторан, детско катче, сала за конференции, подземна гаража .

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена : 5309 денари (86 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман со две спални
 • Исхтана на база All Inclusive
 • Користење на базен и лежалки со чадор
 • Бесплатно користење на безжичен интернет - Wi-Fi
 • Бесплатно користење на подземен паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена : 6067 денари (98 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман со една спална
 • Исхтана на база All Inclusive
 • Користење на базен и лежалки со чадор
 • Бесплатно користење на безжичен интернет - Wi-Fi
 • Бесплатно користење на подземен паркинг

Комплексот се состои од 150 луксузно опремени апартмани, СПА центар, два ресторана, два коктел барови, надворешен базен, конференциска сала, мини голф и подземна гаража. Во здравствениот центар на комплексот, третманите со кал и луга се комбинираат со разни спа процедури, масажи и други велнес терапии.

ВИП Понудата е обезбедена од SPA хотел Марина Холидеј Клуб ****

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице при сместени минимум четири лица во апартман со две спални или при сместени две лица во апартман со една спална.
 • Во апартман со една спална = 4 Ваучери х 86 €, прво дете се сместува бесплатно, за второ дете од 4 до 12 год. возраст се доплаќа  10 € на ден, за трет возрасен се доплаќа 48 € на база на пакетот.
 • Во апартман со две спални = 4 Ваучери х 98 €, прво дете се сместува бесплатно, за второ дете од 4 до 12 год. возраст се доплаќа  9 € на ден, за трет возрасен се доплаќа 42 € на база на пакетот.
 • Деца до 3.99 год. се сместуваат бесплатно.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 20 јуни 2018 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 879/ 25 52 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** Поморие

Гр. Поморие, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected] 
Website:www.marinaholidayclub.com

ВИП Понудата е обезбедена од SPA хотел Марина Холидеј Клуб****   

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2018 до 20.06.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

All inclusive програма:

Богат асортиман на бифе од супи, топли предјадења, основни јадења со месо, гарнири, салати, сосови, десерти и овошје, млечни продукти, колбаси, јајца, тестени ужинки, корнфлејкс, слатки и др.
Три основни оброци + 2  ужини + пијалоци (топли, безалкохолни и алкохолни пијалоци)