0 коментари

Тридневен пакет на база All inclusive во Спа хотел Марина Холидеј Клуб**** гр. Поморие Р. Бугарија

Комплексот се состои од 150 луксузно опремени апартмани, СПА центар, два ресторана, два коктел барови, надворешен базен, конференциска сала, мини голф и подземна гаража. Во здравствениот центар на комплексот, третманите со кал и луга се комбинираат со разни спа процедури, масажи и други велнес терапии.

ВИП Понудата е обезбедена од SPA хотел Марина Холидеј Клуб ****

КоментариВашиот коментар: