Летување на Црно море во Помори - Апартхотел Солт Лейк, Поморие

Еднодневен пакет за две, три или четири лица во Комплекс Salt Lake, ПомориеКомплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит песок, соли, лековита кал и убаво вино. Комплексот се состои од зграда на седум спрата. Растојанието до плажите е 10 метри, а до центарот на градот 100 метри.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 790 денари (13 €)
(важи периодот од 15 април до 31 мај)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + 1 дете до 11.99 год. и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1169 денари (19 €)
(важи периодот од 15 април до 31 мај)
ВИП ваучерот е за до четири возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
(важи периодот од 01 до 15 јуни)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + 1 дете до 11.99 год. и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1485 денари (24 €)
(важи периодот од 01 до 15 јуни)
ВИП ваучерот е за до четири возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1297 денари (21 €)
(важи периодот од 16 до 30 јуни)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + 1 дете до 11.99 год. и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1548 денари (25 €)
(важи периодот од од 16 до 30 јуни)
ВИП ваучерот е за до четири возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

Сите функционални простории се со балкон, опремена кујна, кабелска ТВ и бања со туш. На Ваше барање и доплата се предлага пеглање и други услуги. На располагање на гостите има заедничка перална.

На прв кат / приземје / - се наоѓаат супермаркет, продавници, лоби - бар, канцеларии, фитнес центар, сауна, ординации за масажа, салон за убавина, аптека. На спратовите се наоѓаат станови и атељеа со површина од 31,39 квадратни метри да 120,77 кв.м. Од голем дел од становите се открива прекрасна панорама кон морето.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 887 66 20 00
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/66 20 00.
 • Валидност на ваучер: од 15 Април до 30 Јуни 2018 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Солт Лейк, Поморие

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Европа №22
тел: +359 
******
Е-mail: [email protected]
Website: www.eltcombg.ru

ВИП Понудата е предоставена од комплекс "Salt Lake", Поморие

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.04.2018 до 30.06.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.