Одмор на Црно море во Поморие - Апартхотел Палас Делукс

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, ПомориеPalace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен паркинг. Музејот на солта во Поморие е на 600 метри, а Аквариумот во Поморие на 2,8 км од хотелот.. Растојанието до аеродромот Бургас е 10 километри. Поморие се наоѓа на околу 20 км од Бургас, исто толку и до Сончев брег.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за до четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Просториите се со балкон и има трпезарија со дневна со ТВ. Исто така постои и тостер и фрижидер, како и електричен бокал. Секој апартман има сопствено купатило со када.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 895/59 99 50.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 895/59 99 50.
 • Валидност на ваучерот: од 01 април до 31 мај 2020 година.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Палас Делукс

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Кнез Борис I 113
тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Апартхотел Палас Делукс, Поморие!

 

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.04.2020 до 31.05.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.