Одмор на Црно море во Поморие - Апартхотел Палас Делукс

Еднодневен пакет за до четири лица во апартман во Апартхотел Палас Делукс, ПомориеPalace De Luxe Apartments се наоѓа во Поморие на 600 метри од  Музејот на солта. Автобуската станица во градот исто така е на 600 метри од комплексот. За гостите има бесплатен приватен паркинг. Музејот на солта во Поморие е на 600 метри, а Аквариумот во Поморие на 2,8 км од хотелот.. Растојанието до аеродромот Бургас е 10 километри. Поморие се наоѓа на околу 20 км од Бургас, исто толку и до Сончев брег.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2528 денари (41 €)

ВИП ваучерот е за двајца возрасни и две деца и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2844 денари (46 €)

ВИП ваучерот е за до четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Просториите се со балкон и има трпезарија со дневна со ТВ. Исто така постои и тостер и фрижидер, како и електричен бокал. Секој апартман има сопствено купатило со када.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 895/59 99 50.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 895/59 99 50.
 • Валидност на ваучерот: од 01 јули до 31 август 2021 година.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Палас Делукс

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Кнез Борис I 113
тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Апартхотел Палас Делукс, Поморие!

 

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2021 до 11.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.