Одмор на Црно море во Поморие - Хотел Инкогнито, Поморие

Еднодневен пакет со појадок и користење на сауна во Хотел Инкогнито, ПомориеХотел Инкогнито е модерен и стилски хотел кој се наоѓа на само 150 метри од песочна плажа во Поморие.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1074 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Инфрацрвена и солна сауна
 • Фитнес
 • Пинг понг
 • Интернет

Елегантниот Хотел Инкогнито има лоби со мермерен под, камин и кожени фотелји, ентериерот е инспириран од барокниот стил. Има и бар и ресторан со тераса во кој се предлага интернационална кујна.

Просторните соби во хотелот Инкогнито се мебелирани со светол мебел од дрво и богати ткаенини во контрастни бои. Собите располагаат со телевизор со рамен екран со кабловска телевизија, фрижидер и балкон. Повеќето бањи имаат хидромасажен туш.

Центарот на Поморие е на 1,5 километри, а заштитеното подрачје на лагуната Поморијско Солено езеро е на 2 километри од хотелот. Најблиската автобуска станица се наоѓа на околу 800 метри од хотелот.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двореветна соба.
 • Дете до 4,99 години се сместува бесплатно со родителите
 • Деца од 5 до 12,99 години на дополнителен кревет во студиото плаќаат 50% од цената на пакетот на рецепција.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 28 ноември до 28 декември 2017 година.
 • Понудата не важи за периодот од 22 до 25 декември 2017 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на  телефонски број: +359 887/50 00 03.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/50 00 03.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Инкогнито, Поморие

Гр. Поморие, Р. Бугарија
Месност Кротирја
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.incognito.bg

​ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Инкогнито, Поморие

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.11.2017 до 28.12.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.