Летување на Црно море во Ахелој - СПА хотел Винјардс

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во СПА хотел Винјардс, АхелојХотел "Винјардс" е софистициран бутиков Хотел во Ахелој, Бугарија и за своите гости предлага совршена комбинација на луксуз, комфор и сите модерни удобности. Овде е местото каде што ќе најдете стилски и софистициран ентериер, модерен мебел, луксузна атмосфера и првокласна услуга.
Хотелот е лоциран на највисоката точка на врвот во близина на гр. Ахелој и Поморие со откривањето се прекрасен панорамски поглед на југоисток кон Црното море.


ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4171 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:

(Важи за периодот од 21 мај до 18 јуни и од 10 до 24 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Финска сауна
 • Сауна со билки
 • Ароматична парна бања
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5214 денари (84 €)
ВИП ваучерот е за 
изнајмување просторија и вклучува:

(Важи за периодот од 19 јуни до 09 јули и од 24 август до 10 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Финска сауна
 • Сауна со билки
 • Ароматична парна бања
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5688 денари (92 €)
ВИП ваучерот е за 
изнајмување просторија и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јули до 23 август)

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Финска сауна
 • Сауна со билки
 • Ароматична парна бања
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4740 денари (77 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:

(Важи за периодот од 21 мај до 18 јуни и од 10 до 24 септември)

 • Едно ноќевање во луксузен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Финска сауна
 • Сауна со билки
 • Ароматична парна бања
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5688 денари (92 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:

(Важи за периодот од 19 јуни до 09 јули и од 24 август до 10 септември)

 • Едно ноќевање во луксузен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Финска сауна
 • Сауна со билки
 • Ароматична парна бања
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6636 денари (107 €)
ВИП ваучерот е за изнајмување просторија и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јули до 23 август)

 • Едно ноќевање во луксузен апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Внатрешен базен
 • Финска сауна
 • Сауна со билки
 • Ароматична парна бања
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

Капацитетот на просториите е за до 3 возрасни или 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год. возраст

Комплекс "Винјардс" е лоциран на тивко и преубаво место, се наоѓа на мало возвишение во долината на реката Ахелој и Поморие, со неверојатен панорамски поглед кон морето.
На неговата територија прекрасно се комбинирани 222 апартмани, 34 вили, четириѕвезден хотел со многу зеленило и водни површини. Се одликува со бројни објекти за спорт, рекреација и забава, локали и ресторани и водни површини.
Двокреветна соба со поглед на базенот и градината на хотелот: 35 кв.м., удобен мебел, опремена со ТВ, телефон, Wi-Fi, паник копче, минибар, фен во бањите, тераса со поглед кон базенот.
Во СПА центарот за здравје и убавина ќе можете да се релаксирате, да се ослободите од стресот, да си подарите освежувачки спа третмани, да направите превенција и да го зацврстите Вашето здравје. Високо квалифициран и искусен персонал ќе Ви предложи терапии и третмани, прилагодени на Вашите преференции и состојба.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за изнајмување на студио или луксузен апартман за до 3 возрасни или 2 возрасни + 2 деца до 12.99 год. возраст.
 • Дете до 7.99 години (3+1) се сместува бесплатно.
 • Дете од 8 до 13 год. доплаќа 10 € на ден. 
 • Четврт возрасен / лице над 13 год./ сместен на дополнително легло плаќа 18 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 21 мај до 24 септември 2021 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни места на телефон: +359 882/42 50 54.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 882/42 50 54.
 • За оваа промотивна понуда хотелот не рефундира средства. Промени за датите за сместување може да се прават еднократно само доколку има слободни места во хотелот!
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА хотел Винјардс

Комплекс "Винјардс"
Општина Поморие, Р. Бугарија
С. Ахелој
Моб: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.vineyards-resort.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Винјардс", Ахелој

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.05.2021 до 24.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.