All inclusive на Црно море во Поморие - Хотел Инкогнито, Поморие

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Хотел Инкогнито, Поморие

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Хотел Инкогнито, Поморие

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Хотел Инкогнито, Поморие (од 14 јуни до 03 јули и од 24 август до 04 септември)

Цена: 1896 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Хотел Инкогнито, Поморие (од 04 јули до 23 август)

Цена: 2212 ден.
Купете
Валидност 13.06.2021 - 15.09.2021
Цена на човек/ден 1896 - 2370 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 93 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двореветна соба.
 • Дете до 12,99 години се сместува бесплатно со родителите
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 14 јуни до 15 септември година.
 • Понудата не важи за периодот од 22 до 25 декември 2017 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на  телефонски број: +359 887/50 00 03.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 897/ 777 387.
 • Видете ги сите Општи услови.

Гр. Поморие, Р. Бугарија
Месност Кротирја
Тел: +359 
897/ 777 387
E-mail: [email protected]
Website: www.incognito.bg

​ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Инкогнито, Поморие

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Хотел Инкогнито, Поморие

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Хотел Инкогнито, Поморие (од 14 јуни до 03 јули и од 24 август до 04 септември)

Цена: 1896 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive Light во Хотел Инкогнито, Поморие (од 04 јули до 23 август)

Цена: 2212 ден.
Купете
Валидност 13.06.2021 - 15.09.2021
Цена на човек/ден 1896 - 2370 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 93 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двореветна соба.
 • Дете до 12,99 години се сместува бесплатно со родителите
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 14 јуни до 15 септември година.
 • Понудата не важи за периодот од 22 до 25 декември 2017 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на  телефонски број: +359 887/50 00 03.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 897/ 777 387.
 • Видете ги сите Општи услови.

Гр. Поморие, Р. Бугарија
Месност Кротирја
Тел: +359 
897/ 777 387
E-mail: [email protected]
Website: www.incognito.bg

​ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Инкогнито, Поморие

Хотел Инкогнито е модерен и стилски хотел кој се наоѓа на само 150 метри од песочна плажа во Поморие.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

(важи за сместување од 14 јуни до 03 јули и од 24 Август до 15 Септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Исхрана на база All inclusive Light
 • Базен со детски сектор
 • Пинг понг
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

(важи за сместување од 04 јули до 23 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Исхрана на база All inclusive Light
 • Базен со детски сектор
 • Пинг понг
 • Интернет

Елегантниот Хотел Инкогнито има лоби со мермерен под, камин и кожени фотелји, ентериерот е инспириран од барокниот стил. Има и бар и ресторан со тераса во кој се предлага интернационална кујна.

Просторните соби во хотелот Инкогнито се мебелирани со светол мебел од дрво и богати ткаенини во контрастни бои. Собите располагаат со телевизор со рамен екран со кабловска телевизија, фрижидер и балкон. Повеќето бањи имаат хидромасажен туш.

Центарот на Поморие е на 1,5 километри, а заштитеното подрачје на лагуната Поморијско Солено езеро е на 2 километри од хотелот. Најблиската автобуска станица се наоѓа на околу 800 метри од хотелот.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двореветна соба.
 • Дете до 12,99 години се сместува бесплатно со родителите
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 14 јуни до 15 септември година.
 • Понудата не важи за периодот од 22 до 25 декември 2017 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на  телефонски број: +359 887/50 00 03.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 897/ 777 387.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Инкогнито, Поморие

Гр. Поморие, Р. Бугарија
Месност Кротирја
Тел: +359 
897/ 777 387
E-mail: [email protected]
Website: www.incognito.bg

​ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Инкогнито, Поморие

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.06.2021 до 15.09.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.