Летен одмор во Поморие - Апартхотел Роуз Гарденс

Еднодневен пакет со појадок во Апартхотел Роуз Гарденс, Поморие!Апартхотелот Роуз Гарденс ги воодушевува своите гости не само со своите пријатни апартмани, туку пред се со својата уникатна локација. Тоа е омилено место за одмор во градот Поморие. Се наоѓа на 500м. од центарот на градот; на 50 м. од автобуска станица; бесплатен јавен паркинг; бар и ресторан; надворешен базен, фитнес и спа центар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за две лица + 1 дете до 4 години и вклучува:

 • Еднo ноќевање во студио
 • Користење на базените на територијата на комплексот, чадор и лежалка
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3318 денари (54 €)
ВИП ваучерот е за две лица + 1 дете до 4 години и вклучува:

 • Еднo ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Користење на базените на територијата на комплексот, чадор и лежалка
 • Интернет

Комплексот има студија, апартмани со една и две спални.
Студијата во Роуз Гарденс Апарт Хотел се со големина од 40 м2. Тие нудат удобност во пространа и интимна атмосфера, уникатен поглед и спокојство. Тие се состојат од спална соба со удобен двоен кревет, кујна, луксузно купатило, тераса, посебен влез. Секое студио е украсено со дабов паркет, модерен мебел што ќе направи да се чувствувате „како дома“.
Луксузните еднособни апартмани во Роуз Гарденс Апарт Хотел се со површина од 66 м2. Тие се состојат од спална соба со удобен двоен кревет, посебна дневна соба со софа кревет, кујна, бања со када и тераса со поглед на море. Секој апартман е мала оаза на луксузно уживање за своите гости. Тие се звучно изолирани, со стилски паркетни подови, удобни кревети и софи, мебел во боја на мед и смирувачка палета во крем боја во која се украсени wallsидовите на становите.
Апартманите со две спални во Роуз Гарденс Апарт Хотел се со големина од 40 м2. Овие апартмани нудат прекрасен панорамски поглед на море од приватна тераса. Мебел и ленени ткаенини во бакарна боја  обезбедуваат уникатна релаксирачка атмосфера за нејзините гости. Тие се состојат од две спални соби со удобни двокреветни легла, пространа дневна соба, кујна, луксузно купатило со када, посебен влез.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за изнајмување на конкретен вид просторија.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 888/65 93 18.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 888/65 93 18.
 • Погледнете ги сите правила и услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Роуз Гарденс

Поморие
Тел: +359 
******
еmail: [email protected]
Website: www.rosegardenshotel.com

ВИП Понудата е обезбедена од Апартхотел Роуз Гарденс, Поморие!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 30.06.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.