Одмор на Црно море во Помо - Хотел Дјун Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Хотел Дјун****, ПомориеХотел Дјун се наоѓа во Поморие,  на 600 метри од автобуската станица во градот на брегот на Црно море.
Хотелот нуди објекти за водни спортови, автомобили и велосипеди за изнајмување. Постои можност да се практикуваат различни активности, вклучувајќи јавање и винд сурфинг. Музејот на солта во Поморие е на 800 метри, а Аквариумот во Поморие на 3,3 км од хотелот. Аеродромот Бургас е најблискиот аеродром и е на 10 километри. Поморие се наоѓа на околу 20 км од Бургас, исто толку и до Сончев брег.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио на партер
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2528 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио со поглед кон Црно море
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3476 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за четири возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман со поглед кон Црно море
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Бесплатен Wi-Fi е на располагање во целиот комплекс.  За гостите има бесплатен приватен паркинг. Некои соби вклучуваат простор за седење за одмор по активен ден. Некои соби гледаат кон морето, градината или градот. Собите имаат опремена кујна. Телевизор со рамен екран е исто така достапен. Исто така можете да го користите 24-часовна рецепција, продавница за сувенири и други продавници на самото место.
Во близина се Балнеохотел Поморие, Воен санаториум и специјализирана болница за рехабилитација (кални бањи), како и центарот на градот.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 887/ 66 20 00.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 887/ 66 20 00.
 • Валидност на ваучерот: од 01 до 30 јуни 2021 година.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Дјун Поморие

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна №75
тел: +359 
8******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Дјун Хотел, Поморие!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 30.06.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.