Одмор на Црно море во Поморие - Aпартхотел Марина Бийч

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона Дел Мар****, ПомориеАпартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие, во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја. Локација е тивка и мирна, сите згради наоколу се нови и атрактивни, улиците, тротоарите и патеките тука се изградени во 2016 година, создаваат единствена инфраструктура на жителите и гостите на градот.

ДВОДНЕВДЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4361 денар (70 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во студио на партер
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВДЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4993 денари (81 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни  и вклучува:

 • Две ноќевања во студио со поглед кон Црно море
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВОДНЕВДЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5625 денари (91 €)
ВИП ваучерот е за четири возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во апартман со поглед кон Црно море
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВДЕН ПАКЕТ: VIP цена: 6541 денар (106 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во студио на партер
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВДЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7489 денари (121 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во студио со поглед кон Црно море
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВДЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8437 денари (137 €)
ВИП ваучерот е за четири возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман со поглед кон Црно море
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Растојанието до плажите на Црно море е 50 метри, како и растојанието до центарот на градот. Во близина е најголемиот супермаркет - МЕГА, како и општината на градот. Аризона дел Мар е изградена во соседството со Блок на специјалистот, каде што живеат и творат музичари, актери, уметници, лекари и шахисти, и Рускиот парк - гордоста на општина Поморие.

Пристапот со автомобил до зградата е ограничен, поради што тишината и спокојството се загарантирани, бидејќи се наоѓа на улица без излез и пешачка зона. За гостите кои сакаат да патуваат со автомобил, ние нудиме бесплатен паркинг.
За комфор на своите гости Аризона дел Мар има рецепција и чувари, соба за багаж, лифт, катче за рекреација.

Зградата се состои од 30 апартмани и студиа со квадратура од 50 до 100 квадратни метри. Сите тие се опремени со модерна кујна и електрични апарати, клима уред, фен, пегла, прибор за готвење, фотелја, тросед, душеци со мемориска пена, удобни перници, машина за перење, телевизор со рамен екран, бесплатен безжичен WIFI, балкон со надворешен мебел, портманто , бања и тоалет, кујнско катче, итн

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 887/ 66 20 00.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 887/ 66 20 00.
 • Валидност на ваучерот: од 01 јули до 31 август 2019 година.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Aпартхотел Марина Бийч

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Европа №25
тел: +359 
******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Апартхотел Аризона Дел Мар, Поморие!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2019 до 31.08.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.