Септември на Црно море во Поморие - Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

Пакети две или четири лица во Куќа за гости Дом Златеви, ПомориеКуќа за гости "Дом Златеви" се наоѓа во во новиот дел на градот Поморие. Куќата се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море.
Во близина на објекот се наоѓа станица која ги поврзува со стариот дел на градот. Во близина се наоѓаат голем број на продавници и ресторани.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Интернет
 • Туристичка такса

Куќата за гости предлага двокреветни соби и студиа.
Секоја двокреветна соба има купатило, TV, фрижидер, клима уред, тераса, интернет и има можност за додавање на дополнително легло.
Секое студио располага со купатило, TV, кујна, фрижидер, клима уред, тераса, интернет и има можност за додавање на дополнително легло.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 Септември 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/140 476.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/140 476.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Дом Златеви, Поморие

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Мусала № 20
Tел: +359 ******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од нашиот партнер Куќа за гости "Дом Златеви", град Поморие.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.09.2019 до 30.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.