Летување на Црно море во Поморие - Куќа за гости При Стојко, Поморие

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Куќа за гости При Стојко, ПомориеКуќа за гости "При Стојко" се наоѓа на тивко и мирно место во новиот дел на Поморие. На 200 метри од неа се наоѓа плажата каде што можете да се опуштите и да уживате во пријатни моменти со најблиските, а откако се приберете имате можност да седнете во ресторанот, кој се наоѓа под куќата во која сте отседнале. Ресторанот располага со 50 места и летна тераса со пријатна атмосфера, каде може да уживате во вкусната и богата кујна на ресторанот "При Стојко"!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1643 денари (26 €)- 50% = 822 денари (13€)
Важи од 26 август до 30 септември
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба, при двојно сместување
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2149 денари (34 €)- 50% = 1074 денари (17 €)
Важи од 14 јули до 25 август
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба, при двојно сместување
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Туристичка такса

 

Поморие е можеби еден од најпознатите антички градови на територијата на Бугарија. Лоциран е на мал карпест полуостров по средината на патот меѓу Бургас и Сончев Брег. Создаден е под името Анхиало во V в. Пр. Н. Е. како Грчка колонија на Созопол.

Плажите на Поморие се погодни за капење, а песокот е фин и црн. Поморие се утврдува и како центар за целогодишен балнеолошки СПА туризам.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат фиксна цена од 10 € на вечер со вклучен појадок и вечера на рецепција.
 • За сместување на трет возрасен на редовно легло е потребно да купите цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 14 јули до 30 септември 2017 гoдина.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 879/04 40 96.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости При Стојко, Поморие

град Поморие, Р. Бугарија
Ул. Мусала №32

Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2017 е обезбедена од Куќа за гости При Стојко, Поморие

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.07.2017 до 30.09.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.