Одмор на Црно море во Поморие - Aпартхотел Марина Бийч

Дводневен или тридневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Апартхотел Аризона Дел Мар****, ПомориеАпартхотел Аризона дел Мар е изграден и завршена во 2018 година и се наоѓа во срцето на морското одморалиште Поморие, во квартот Солено Езеро, кој е лоциран на самата крајморска алеја. Локација е тивка и мирна, сите згради наоколу се нови и атрактивни, улиците, тротоарите и патеките тука се изградени во 2016 година, создаваат единствена инфраструктура на жителите и гостите на градот.

ДВOДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Две ноќевања во студио
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 4298 денари (70 €)
ВИП-ваучер е за двајца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ДВOДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3476 денари (56 €)
ВИП ваучерот е за четири возрасни + едно дете и вклучува:

 • Две ноќевања во апартман
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 5246 денари (85 €)
ВИП-ваучер е за четири возрасни + едно дете и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Растојанието до плажите на Црно море е 50 метри, како и растојанието до центарот на градот. Во близина е најголемиот супермаркет - МЕГА, како и општината на градот. Аризона дел Мар е изградена во соседството со Блок на специјалистот, каде што живеат и творат музичари, актери, уметници, лекари и шахисти, и Рускиот парк - гордоста на општина Поморие.

Пристапот со автомобил до зградата е ограничен, поради што тишината и спокојството се загарантирани, бидејќи се наоѓа на улица без излез и пешачка зона. За гостите кои сакаат да патуваат со автомобил, ние нудиме бесплатен паркинг.
За комфор на своите гости Аризона дел Мар има рецепција и чувари, соба за багаж, лифт, катче за рекреација.

Зградата се состои од 30 апартмани и студиа со квадратура од 50 до 100 квадратни метри. Сите тие се опремени со модерна кујна и електрични апарати, клима уред, фен, пегла, прибор за готвење, фотелја, тросед, душеци со мемориска пена, удобни перници, машина за перење, телевизор со рамен екран, бесплатен безжичен WIFI, балкон со надворешен мебел, портманто , бања и тоалет, кујнско катче, итн

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 895/59 99 50.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 895/59 99 50.
 • Валидност на ваучерот: од 25 април до 06 маj 2019 година.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Aпартхотел Марина Бийч

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Европа №25
тел: +359 
******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Апартхотел Аризона Дел Мар, Поморие!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 25.04.2019 до 06.05.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.