Летување за двајца на Црно море во Поморие - Апартмански комплекс Pomorie Bay

Еднодневен пакет во Апартмански комплекс Pomorie Bay Apartments, Поморие“Pomorie  Bay Apartments” е апартмански комплекс кој се наоѓа на првата линија на брегот на Црно море во Поморие.

Сместено е веднаш до петѕвездниот Балнехотел Поморие и популарниот санаториум, кој
нудат третмани со лековита кал, на 5 минути пешачење до центарот на градот и на 20 метри од плажите на Црно море.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТУДИО: ВИП цена: 2086 денари (34 €)
ВИП ваучерот е за две лица, при минимум две ноќевања и вклучува:
Важи за периодот од 09 до 30 јуни и од 26 август до 10 септември

 • Еднo ноќевање во студио / 2 /
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТУДИО: ВИП цена: 2465 денари (40 €)
ВИП ваучерот е за две лица, при минимум две ноќевања и вклучува:
Важи за периодот од 1 јули до 25 август

 • Еднo ноќевање во студио / 2 /
 • Wi-Fi

Услови на понудата

 • ВИП-ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Валидност на ваучер: 9 јуни до 10 септември 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 899/381 755 (од понеделник до петок од 9 до 17 часот)
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на ваучерите нателефон: +359 899/381 755 (од понеделник до петок од 9,00 - 17,00 часот)
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс Pomorie Bay

Поморие, Р. Бугарија
Ул.Европа 58
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмански Комплекс Pomorie Bay, Поморие

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.06.2020 до 15.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.