Одмор на Црно море во Поморие - Апартхотел Salt Lake, Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица во студио во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 1264 ден.
Купете
Валидност 01.11.2021 - 30.12.2021
Цена на човек/ден 316 - 474 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 7 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 887 66 20 00
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/66 20 00.
 • Валидност на ваучер: од 01 ноември до 30 декември 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Европа №22
тел: +359 
887/ 66 20 00
Е-mail: [email protected]
Website: www.eltcombg.ru

ВИП Понудата е предоставена од комплекс "Salt Lake", Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во Комплекс Salt Lake, Поморие

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица во студио во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Комплекс Salt Lake, Поморие

Цена: 1264 ден.
Купете
Валидност 01.11.2021 - 30.12.2021
Цена на човек/ден 316 - 474 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 7 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 887 66 20 00
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/66 20 00.
 • Валидност на ваучер: од 01 ноември до 30 декември 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Европа №22
тел: +359 
887/ 66 20 00
Е-mail: [email protected]
Website: www.eltcombg.ru

ВИП Понудата е предоставена од комплекс "Salt Lake", Поморие

Комплекс Salt Lake во Поморие Бугарија се наоѓа во месноста "Мало солено езеро" и го носи  неговото име. Градот Поморие е познат уште од антиката, како место со лековит песок, соли, лековита кал и убаво вино. Комплексот се состои од зграда на седум спрата. Растојанието до плажите е 10 метри, а до центарот на градот 100 метри.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни  и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за четири возрасни  и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

Туристичка таксаСите функционални простории се со балкон, опремена кујна, кабелска ТВ и бања со туш. На Ваше барање и доплата се предлага пеглање и други услуги. На располагање на гостите има заедничка перална.

На прв кат / приземје / - се наоѓаат супермаркет, продавници, лоби - бар, канцеларии, фитнес центар, сауна, ординации за масажа, салон за убавина, аптека. На спратовите се наоѓаат станови и атељеа со површина од 31,39 квадратни метри да 120,77 кв.м. Од голем дел од становите се открива прекрасна панорама кон морето.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 887 66 20 00
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/66 20 00.
 • Валидност на ваучер: од 01 ноември до 30 декември 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Salt Lake, Поморие

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Европа №22
тел: +359 
887/ 66 20 00
Е-mail: [email protected]
Website: www.eltcombg.ru

ВИП Понудата е предоставена од комплекс "Salt Lake", Поморие

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.11.2021 до 30.12.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.