Летување на Црно море во Поморие - Хотел Електра

Еднодневен пакет во хотел Електра, ПомориеЗа оние кои сакаат да избегаат од големиот град и да ги слушаат само галебите, оние коишто сакаат да се чувствуваат како времето да престанало да тече, да одат низ тесните улици и да го чувствуваат мирисот на морето и спокојството - вистинското место е Поморие, точното време е јуни и точниот хотел - Електра!
Хотел Електра се наоѓа во стариот дел на Поморие, на 120 м од плажите на Црно море. Тој нуди 24-часовна рецепција и снек бар.
Сите соби во хотелот Електра се климатизирани и имаат балкон, минибар и телевизор со кабелски канали. Секој вклучува приватна бања со туш.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 790 денари (13 €)
ВИП ваучерoт е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

* Служиме појадок на Ваше барање со доплата.

Хотелот нуди 15 луксузно опремени соби и 3 студиски апартмани. Секоја соба има балкон и бања со тоалет, на располагање се минибар, телефон, ТВ и клима уред. За удобноста на нашите гости се грижи тим од професионалци - дискретно и прецизно, ние нудиме разни дополнителни услуги - со цел да го задоволиме сечиј вкус.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5,99 се сместуваат бесплатно.
 • Децата од 6 до 11,99 плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Деца над 12 години и трети возрасни купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 20 јуни до 5 јули 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 887/886 488.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Електра

Гр. Поморие 8200, Р. Бугарија
Ул. Солна 98
Тел: +359 ******
Тел: +359 ******
e-mail: [email protected]
website: www.hotel-electra.com/index.php

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.06.2019 до 05.07.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.