Летување на Црно море во Ахелој - СПА хотел Винјардс

Наем на апартман со една или две спални во СПА хотел Винјардс, АхелојХотел "Винјардс" е софистициран бутиков Хотел во Ахелој, Бугарија и за своите гости предлага совршена комбинација на луксуз, комфор и сите модерни удобности. Овде е местото каде што ќе најдете стилски и софистициран ентериер, модерен мебел, луксузна атмосфера и првокласна услуга.
Хотелот е лоциран на највисоката точка на врвот во близина на гр. Ахелој и Поморие со откривањето се прекрасен панорамски поглед на југоисток кон Црното море.


ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2275 денари (37 €)
ВИП ваучерот е за до три лица и вклучува:

(Важи за периодот од 22 мај до 14 јуни и од 16 до 25 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со една спална
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2528 денари (41 €)
ВИП ваучерот е за до три лица и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јуни до 09 јули и од 24 август до 15 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со една спална
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за до три лица и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јули до 23 август)

 • Едно ноќевање во апартман со една спална
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3128 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

(Важи за периодот од 22 мај до 14 јуни и од 16 до 25 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со две спални
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3539 денари (57 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

(Важи за периодот од 15 јуни до 09 јули и од 24 август до 15 септември)

 • Едно ноќевање во апартман со две спални
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3982 денари (64 €)
ВИП ваучерот е за до шест лица и вклучува:

(Важи за периодот од 10 јули до 23 август)

 • Едно ноќевање во апартман со две спални
 • Користење на чадор и лежалки на базенот на комплексот
 • Бесплатен паркинг
 • Wi-fi
 • Туристичка такса и осигурување

Апартман со една спална соба

Станот е комплетно декориран и опремеен и се состои од дневна соба со кујна и трпезарија, спална соба, бања и тоалет и тераса или веранда. Тој исто така нуди климатизација, фрижидер, дигитален ТВ, интернет и паркинг.

Апартман со две спални
Станот има дневна соба со кујна и трпезарија, две спални соби, купатило и тоалет, тераса или веранда. Тој е комплетно декориран и опремен, клима, фрижидер, услово за готвење, дигитален ТВ, интернет и паркинг се на располагање на гостите.

Комплекс "Винјардс" е лоциран на тивко и преубаво место, се наоѓа на мало возвишение во долината на реката Ахелој и Поморие, со неверојатен панорамски поглед кон морето.
На неговата територија прекрасно се комбинирани 222 апартмани, 34 вили, четириѕвезден хотел со многу зеленило и водни површини. Се одликува со бројни објекти за спорт, рекреација и забава, локали и ресторани и водни површини.
Двокреветна соба со поглед на базенот и градината на хотелот: 35 кв.м., удобен мебел, опремена со ТВ, телефон, Wi-Fi, паник копче, минибар, фен во бањите, тераса со поглед кон базенот.
Во СПА центарот за здравје и убавина ќе можете да се релаксирате, да се ослободите од стресот, да си подарите освежувачки спа третмани, да направите превенција и да го зацврстите Вашето здравје. Високо квалифициран и искусен персонал ќе Ви предложи терапии и третмани, прилагодени на Вашите преференции и состојба.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Детско креветче - 2.5 € на ден.
 • Анулации до три дена пред сместувањето. По овор рок хотелот задржува сума во износ од едно ноќевање!
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 25 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни места на телефон: +359 882/42 50 54.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 882/42 50 54.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА хотел Винјардс

Комплекс "Винјардс"
Општина Поморие, Р. Бугарија
С. Ахелој
Моб: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.vineyards-resort.com

ВИП Понудата е предоставена од Хотел "Винјардс", Ахелој

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 22.05.2020 до 25.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.