Одмор на Црно море во Поморие - Гранд хотел Поморие 5*

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Изберете пакет

Еднодневен пакет със закуска, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 2496 ден.
Купете

Еднодневен пакет със закуска, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5* (Важи за периода от 20 Септември до 31 Октомври)

Цена: 2970 ден.
Купете

Еднодневен пакет със закуска и вечеря, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 3286 ден.
Купете

Еднодневен пакет със закуска и вечеря, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5* (Важи за периода от 20 Септември до 31 Октомври)

Цена: 3760 ден.
Купете

Четиридневен пакет на цената на тридневен със закуска и вечеря, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 3918 ден.
Купете

Седемдневен пакет на цената на петдневен със закуска и вечеря, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 4550 ден.
Купете
Валидност 26.09.2021 - 22.12.2021
Цена на човек/ден 2496.4 - 3760.4 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2. до 12 години на дополнителен кревет во двокреветна соба - 18 € на ден.
 • Децата од 12 години или трет возрасен плаќаат 70% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се прават на рецепцијата.
 • Валидност на ваучер: од 27 септември до 22 декември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на: +35 889 20 6666.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 889 20 6666.
 • Погледнете ги сите општи услови.

8200 Поморие
ул. Проф. Стојанов 5
Тел: +359 
889 20 6666
Email: [email protected]
Website: grandhotelpomorie.com

ВИП Понудата е обезбедена од Гранд Хотел Поморие*****, Поморие!

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Гранд Хотел Поморие 5*

Изберете пакет

Еднодневен пакет със закуска, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 2496 ден.
Купете

Еднодневен пакет със закуска, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5* (Важи за периода от 20 Септември до 31 Октомври)

Цена: 2970 ден.
Купете

Еднодневен пакет със закуска и вечеря, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 3286 ден.
Купете

Еднодневен пакет със закуска и вечеря, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5* (Важи за периода от 20 Септември до 31 Октомври)

Цена: 3760 ден.
Купете

Четиридневен пакет на цената на тридневен със закуска и вечеря, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 3918 ден.
Купете

Седемдневен пакет на цената на петдневен със закуска и вечеря, Лечебен басейн и СПА в Гранд Хотел Поморие 5*

Цена: 4550 ден.
Купете
Валидност 26.09.2021 - 22.12.2021
Цена на човек/ден 2496.4 - 3760.4 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2. до 12 години на дополнителен кревет во двокреветна соба - 18 € на ден.
 • Децата од 12 години или трет возрасен плаќаат 70% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се прават на рецепцијата.
 • Валидност на ваучер: од 27 септември до 22 декември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на: +35 889 20 6666.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 889 20 6666.
 • Погледнете ги сите општи услови.

8200 Поморие
ул. Проф. Стојанов 5
Тел: +359 
889 20 6666
Email: [email protected]
Website: grandhotelpomorie.com

ВИП Понудата е обезбедена од Гранд Хотел Поморие*****, Поморие!

ГРАНД ХОТЕЛ ПОМОРИЕ се наоѓа во црноморското одморалиште Поморие, на15 минути од меѓународниот аеродром Бургас и 15 минути од најголемото црноморско одморалиште Сончев Брег.
Хотелот се наоѓа помеѓу бреговите на Поморското Езеро и Црно Море и е уникатна комбинација на хотелски комплекс, здравствен и велнес центар, фудбалски стадион и спортска сала.

ЕДНОДНЕВДЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 3760 денари (61 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на внатрешен рехабилитирачки базен со сол, сауна, руска бања, парна соба, турска бања, патека Кнејп,туш ведро, сала за фитнес, џакузи и простории за релаксација
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Сеф
 • Туристичко осигурување и ДДВ

* ДВОЈНА СОБА:
Максимално сместување -2 возрасни и едно дете до 11,99 години / три возрасни

* СЕМЕЈНА СОБА:
Максимално сместување -2 возрасни и 2 деца до 11,99 години / 3 возрасни и едно дете

* Единствен во Бугарија внатрешенбазен со солена вода базен со вода од извор Поморие. Оваа вода извира од 70м. под земја, што ја одредува нејзината чистота. Водата е многу посолена од морската вода и има изразени лековити својства. Го подобрува имунитетот и делува релаксирачки за целото тело. Таа е погодна за третман на болки во колената, зглобовите на колкот, половината, 'рбетот.

Гранд хотелот Поморие се наоѓа на плажите на Црно море во североисточниот дел на Поморие и располага со внатрешен минерален базен со солена вода. Има медицински центар за рехабилитација на спа и велнес со третмани со кал и масажи. Бесплатен Wi-Fi е обезбеден во целиот комплекс. На располагање на гостите има пијано бар, бар на плажа и скај бар.

Сите сместувачки капацитети вклучуваат балкон со поглед кон морето, кабловска телевизија, клима уред, дневна, биро, минибар и сеф. Бањите се со када или туш, фен, бањарки, папучи и бесплатни тоалети.

Доручек и вечера се служат во главниот ресторан на хотелот Гранд Поморие. Другите ресторани на хотелот нудат интернационална и азиска кујна. Хотелот располага со фудбалско игралиште, сала за фитнес, тениско игралиште и мини-голф. Исто така, има 3 базени на отворено и детски базен.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни во двокреветна соба.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2. до 12 години на дополнителен кревет во двокреветна соба - 18 € на ден.
 • Децата од 12 години или трет возрасен плаќаат 70% од цената на пакетот.
 • Сите доплати се прават на рецепцијата.
 • Валидност на ваучер: од 27 септември до 22 декември 2021 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на: +35 889 20 6666.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 889 20 6666.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Гранд хотел Поморие 5*

8200 Поморие
ул. Проф. Стојанов 5
Тел: +359 
889 20 6666
Email: [email protected]
Website: grandhotelpomorie.com

ВИП Понудата е обезбедена од Гранд Хотел Поморие*****, Поморие!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.09.2021 до 22.12.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.