Летување на Црно море во Поморие - Хотел Дјун Поморие

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Дјун Бутик Хотел****, ПомориеБутиков Хотел Дјун се наоѓа во стариот дел на градот Поморие, лоциран непосредно до брегот на Црно море. Од апартманите се открива уникатен поглед кон морето.
Во близина на готелот се Балнеохотел Поморие, Воениот санаториум и специјализирана болница за рехабилитација (лековити кални бањи), како и центарот на градот.
Музејот на солта е на 700 метри од хотелот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во студио на партер
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1196 денари (19 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во студио со поглед кон Црно море
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1548 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Еден ноќевање во апартман со поглед кон Црно море
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Бесплатен Wi-Fi е на располагање на целата територија на комплексот. Бесплатен приватен паркинг е на располагање за нашите гости. Некои од собите вклучуваат катче за дневен престој по активниот ден. Од просториите се открива глетка кон морето, градината или кон градот. Во собите има ТВ со рамен екран. Бо комплексот има 24 часовна рецепција.

Услови на понудата

 • Ваучерот требада се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Понудата е валидна при минимум две ноќевања.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефонски број: +359 895/59 99 50.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 895/59 99 50.
 • Валидност на ваучер: од 12 април до 31 мај 2018 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Дјун Поморие

гр. Поморие, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна №55
тел: +359 
******
Е-mail: [email protected]

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Дјун Бутик Хотел, Поморие!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 12.04.2018 до 31.05.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.