0 коментари

Еднодневен пакет за две или четири лица во студио или апартман во Дјун Бутик Хотел****, Поморие

Бесплатен Wi-Fi е на располагање на целата територија на комплексот. Бесплатен приватен паркинг е на располагање за нашите гости. Некои од собите вклучуваат катче за дневен престој по активниот ден. Од просториите се открива глетка кон морето, градината или кон градот. Во собите има ТВ со рамен екран. Бо комплексот има 24 часовна рецепција.

КоментариВашиот коментар: