Летување на Црно море во Созопол - Хотел Флагман

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, СозополХотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб, хотелски комплекс Флагман *** се наоѓа во новиот дел на градот Созопол - на 30 метри. од плажата Харманитe, со 5 км. плажи со ситен песок.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1074 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба, студио или апартман
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Чадор и лежалки
 • Интернет

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба, студио или апартман
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Чадор и лежалки
 • Интернет

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1548 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба, студио или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на надворешен базен со детска секција
 • Чадор и лежалки
 • Интернет

Во комплекс Флагман можете да уживате во мирен и спокоен одмор во: 3 средни, 4 големи апартмани со два санитарни јазли, 4 студиа и 41 двокреветни соби. Сите тие се со пространа тераса со прекрасен поглед, луксузни и опремени со нов мебел, опремени со клима уред, телевизор со сателитска ТВ, телефон, фрижидер со мини бар, модерни нови бањи со туш кабина.
Хотелот располага со се што е потребно за удобноста на Вашиот комплетен одмор на Црно море.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 5.99 години сместени на дополнително легло се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 6 до 11.99 години сместени на дополнително легло се доплаќа на рецепција 50% од цената на избраниот пакет.
 • За деца од 3 до 11.99 години на редовно легло се плаќа на рецепција 60% од вредноста на ваучерот за избраната опција.
 • За лица над 12 год. возраст сместени на дополнително легло се плаќа на рецепција 70% од вредноста на ваучерот за избраната опција.
 • Туристичка такса - 0.20 € на човек на ден.
 • Сите доплати се вршат на лице место на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 16 јуни до 05 јули  и од  27 август до 30 септември 2020 година.
 • Потребно е претходно да проверите за слободни места за сместување на телефон: + 359 885/54 37 04.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 885/54 37 04.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Флагман

Хотел Флагман***
Гр. Созопол
Ул. Одеса №1
Тел:
******
Моб: ******
E-mail: [email protected]

Website: www.hotel-flagman.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Флагман***, Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.06.2020 до 30.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

08:00 – 10:00 појадок / на шведска маса
12:00 – 14:00 ручек / на шведска маса
16:00 – 17:00 пици, сендвичи, слатки и колачи
18:00 – 20:00 вечера / на шведска маса
Богат асортиман од млечни продукти, колбаси, јајца, зеленчуци, супи, месни и безмесни јадења, салати, сосови, леб и тестенини, десерти и плодови
Пијалоци предлагани за појадок: трпезна вода, топли пијалоци /чај, кафе, капучино, млеко/, сокови
Пијалоци предлагани за ручек и вечера: трпезна вода, топли пијалоци/чај, кафе, капучино, млеко/, газирани пијалоци,сок, наливно пиво и вино, бугарски алкохол
Сите видови странски алкохол, флаширано пиво, вино и безалкохолни пијалоци се наплаќаат дополнително
Бар: 10:00 – 22:00 топли пијалоци, наливно пиво и вино,газирани пијалоци, сок, бугарски алкохол