Летување на Црно море во Созопол - Hotel Sunny, Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Hotel Sunny, Созопол



Hotel Sunny*** е простран и стилски комплекс кој нуди сместување во удобно опремени двокреветни и трокреветни соби, студија и апартмани. Хотелот се наоѓа на 50 метри од плажата Харманитe и во непосредна близина на централната улица за шопинг и забава од Новиот град во Созопол, што му дава предност да им понуди на своите гости мир во близина на прометните места во градот.

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 790 денари (13 €)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 15 јуни и од 16 септември до 31 октомври)

 • Едно ноќевање во двокреветна стандардна соба, трокреветна соба или студио 
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен (сезонски) базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1106 денари (18 €)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 16 до 30 јуни и од 
21 август до 15 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна стандардна соба, трокреветна соба или студио
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен (сезонски) базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)

ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:
(важи за сместување од 
01 јули до 20 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна стандардна соба, трокреветна соба или студио
 • Еден појадок
 • Користење на надворешен (сезонски) базен
 • Интернет
 • Туристичка такса

Хотел SUNNY *** нуди сместување во вкупно 42 удобни, добро опремени и стилски опремени соби, студија и апартмани.
Уживајте во атмосфера која целосно ќе ги задоволи вашите потреби и истовремено ќе создаде чувство на удобност.
Ресторанот на хотел SUNNY *** има 80 места во главната сала, 20 места на покриената тераса и 100 места во ресторанот во градината.
Појадок (ручек / вечера) се служи на шведска маса/ компле во главната сала. Појадокот е од 08:00 до 10:00 часот. Детски столчиња за хранење се на располагање за најмалите деца.
За ручек и вечера се претпочита покриената тераса на ресторанот, како и шолја кафе или пијалок, додека погледот ужива во панорамскиот поглед на морето и стариот град Созопол.
Ресторанот градина е пријатно место за разладување во жешките летни денови, за вечера или за посебна вечер со јадење за скара, покрај ладните води на базенот.
Лоби барот и барот на надворешниот базен се соодветни места за забава со пријателите со чаша вино, пиво или аперитив.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, за двојно сместување во двокреветна соба или три лица сместени во студо и трокреветна соба.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно, но не користат никакви дополнителни услуги.
 • Деца од 2 до 11,99 години плаќаат 8 € за период од 15 јуни до 16 септември, 10  за период од 16 до 30 јуни и од 21 август до 15 септември и 13  за период од 01 јули до 20 август .
 • Доплата за вечера - 7  за возрасен и 4  за дете.
 • Доплата за ручек и вечера - 13  за возрасен и 6  за дете.
 • Треба да се купат минимум 3 ваучери за сместување во трокреветна соба, студио и апартман.
 • За сместување во стандардно студио се купуваат 3 ваучери и се наплатува додаток од 25 € по човек на ден.
 • За сместување во луксузна двокреветна соба (во новата зграда) се купуваат 2 ваучери и се доплаќаат 25 € по човек на ден.
 • За сместување во јуниор апартман купувате 3 ваучери и плаќате по 5 € по човек на ден.
 • За сместување во Сениор апартман (стан со поглед на море и џакузи) купувате 3 ваучери и има доплата од 8  по човек на ден.
 • За соба со поглед кон Црно море се доплаќа 5 €  дневно по соба.
 • Паркинг -3.5  на ден.
 • Домашни миленици до 10 кг се прифаќаат и се плаќаат 5  дневно.
 • Домашните миленици не се дозволени во ресторанот.
 • Валидност на ваучер: од 1 јуни до 31 октомври 2021 година.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон: +359 899/97 67 25.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 899/97 67 25.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Hotel Sunny, Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.06.2021 до 15.09.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.