Летување на Црно море во Созопол - Хотел Аполис

Еднодневен пакет со појадок + користење на базен во Хотел Аполис***Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел!

Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен одмор, релаксација на плажа, морските ноќи со свежиот морски ветрец и бескрајната морка шир.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 822 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи од 15 jуни до 20 јули и од 29 август до 30 септември)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1201 денар (19 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи од 21 јули до 28 август)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1074 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи од 15 jуни до 20 јули и од 29 август до 30 септември)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

(важи од 21 јули до 28 август)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Интернет
 • Туристичка такса

Услуги кои се плаќаат дополнително:
Ручек - возрасен – 5 €, дете / 3-12 / - 2.5 €
Вечера - возрасен - 6 €, дете / 3-12 / - 3 €
Паркинг – 3 € дневно
Сеф - 3 € на ден

Хотел Аполис *** е луксузен бутиков семеен хотел со интересна архитектура, изграден во 2006 година. Хотелот се наоѓа на многу тивко и мирно место во новиот дел на градот Созопол. Лоциран е на 70 метри од плажа Хармани со 5 км крајбрежје, 2200 часа сончева светлина, со температура на морската вода  27 степени.
Одлично место за Вашиот семеен одмор. Хотелот располага со ресторан, каде може да уживате во разновидна бугарска и европска кујна, со базен со посебен детски дел и детско катче.

Хотел Аполис *** располага со:

• Ресторан со надворешна тераса
• Базен - детски и за возрасни, со лежалки и чадори
• Бесплатен wi-fi во заедничките делови
• Игралиште
• Паркинг- 3 € дневно

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени свајца возрасни.
 • Дете од 3 до 12 годишна возраст се сместува бесплатно на дополнително легло.
 • Второ дете на дополнително легло доплаќа 6 €.
 • Трет возрасен на сместен на дополнително легло плаќа 70% од цената на редовното легло на рецепцијата во хотелот.
 • Едeн возрасен и едно дете до 12 год.- детето плаќа 50% од цената за возрасен.
 • Доплата за единечна соба - 7.5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 15 jуни до 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/05 75 30.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Аполис

Гр. Созопол, Р. Бугарија
Ул. „Цар Светослав Тертер“ №6
Моб: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: www.hotel-apolis.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Аполис, Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.06.2019 до 30.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.