Одмор на црно море во Созоп - Куќа за гости Орион

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Куќа за гости Орион, СозополКуќа за гости Орион Созопол се наоѓа во новиот дел на градот, во близина на Црно море, со поглед кон Созополскиот залив и стариот град. Местото е тивко и истовремено во близина на атракциите кои ги предлага туристичкото летувалиште Созопол. Амфитеатарот Аполонија, пристаништето, централната градска плажа и стариот дел на градот се само на 10 минути пеш од хотелот, а на 20 мин се наоѓа најголемата плажа Хармани. На 5 км се наоѓа замокот во Равадиново и новоотворениот аквапарк.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 885 денари (14 €)
Важи за сместување
од 21 август до 10 септември
Понудата е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Едeн појадок
 • Интернет
 • Детско катче

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
Важи за сместување од 21 август до 10 септември
Понудата е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Детско катче

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1043 денари (17 €)
Важи за сместување од 14 до 20 август
Понудата е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Едeн појадок
 • Интернет
 • Детско катче

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1201 денар (19 €)
Важи за сместување од 14 до 20 август
Понудата е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Едeн појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Детско катче

*Исхраната се врши на сет мени.
*Сите соби се со директен или делумен поглед кон Црно море.

Семеен хотел Орион предлага удобност на модерен хотел, романтична атмосфера, многу домашен комфор и топло гостопримство на сите свои гости. Хотелскиот дел располага со двокреветни и трокреветни соби и апартмани (со поглед кон морето, делумен морски поглед и без глетка). Апартманите се состојат од спална и дневна соба со софа на растегнување, голема тераса и бања. Сите простории се удобно опремени, опремени со клима уред, фрижидер, телефон, безжичен интернет, купатило и тераса.
Хотел Орион има убав ресторан - тераса, од која се отвора неверојатен поглед кон Созополскиот залив. Уживајте во вкусни јадења додека го набљудувате залезот!

Ресторанот нуди богато мени од бугарската национална кујна и рибни специјалитети,
домашно приготвени десерти, одбрани пијалаци, добра услуга и сето тоа на прифатливи цени.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување, при минимум две ноќевања.
 • Едно дете до 4.99 год. се сместува бесплатно на база ноќевање со појадок;
 • Деца од 5 до 12.99 год. плаќаат на рецепција по 5 € за ноќевање со појадок и 8 € за за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет возрасен доплаќа на рецепција по 9 € за ноќевање со појадок и 11 € за за ноќевање со појадок и вечера.
 • Доплата за сместување во двокреветна соба со поглед кон Црно море – 5 € на ден на просторија.
 • Доплата за сместување во апартман – 5 € на ден на просторија.
 • Појадокот е на шведска  маса или компле појадок, во зависност од пополнетоста на хотелот
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на телефон: +359 899/85 21 40
 • Валидност на ваучер: 14 август до 10 септември 2020 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Орион

Гр.Созопол, Р.Бугарија
ул.Вихрен 28
Тел: +359 
******
e-mail: [email protected]
Website: 
www.hotel-orion.net

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Семеен хотел Орион, Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.08.2020 до 10.09.2020

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.