Септември на Црно море во Созопо - Комплекс Романтика

Еднодневен пакет за до четири лица во двособен апартман во комплекс Романтика, Созопол!Комплекс Романтика е лоциран во новиот дел на на градот Созопол на површина од над 4.000 квадратни метри. Се наоѓа на околу 150 метри од плажите на Црно море и од него се открива прекрасен поглед кон морето. Секој од апартманите има 2 спални, 2 бањи со тоалети, клима, трпезарија, опремена  кујна, тераса.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 4092 денари (66 €)
Вип ваучерот е за изнајмување просторија 
за до четири лица и вклучува:
Важи за периодот од 01 до 30 септември

 • Ноќевање во апартман за до четири лица
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор (до исцрпување на количините)
 • Wi fi
 • Детско катче
 • Обезбедување и паркинг

* Апартманите располагаат со четири основни кревети и 1 канапе на растегнување.

Комплексот е современа зграда, која се состои од триесет приватни апартмани, убаво одржувани градини, базен со детско катче, сопствен надворешен бар, подземни и надземни паркинзи, 24 часовно обезбедување и др.

Комплекс Романтичен се наоѓа на 2 мин. пешачење од плажите и на 10 мин. пешачење од центарот на градот, каде се наоѓаат бројни ресторани, продавници, барови и банки. Комплексот е лесно достапен со општествен и приватен транспорт.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за изнајмување на просторија за до шест лица.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 септември 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и местана телефон: +359 879/91 91 99.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 879/91 91 99.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Романтика

гр. Созопол, Р. Бугарија
ул. Виа Понтика 32
Тел: +359 ******
е-mail: [email protected] 

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Комплекс Романтика, Созопол!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.09.2019 до 30.09.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.