Летување на Црно море 2018 во Созопол - Хотел Хера, Созопол

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Хера, СозополХотел "ХЕРА" е лоциран во новиот дел на градот Созопол, на само две минути пеш од најголемата плажа Хармани, но во исто време се наоѓа на тивко и мирно место.
 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1643 денари (26 €)
ВИП ваучерoт е за ЕДНО лице, при сместени двајца возраснии вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок на шведска маса
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Интернет - Wi-Fi
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4108 денари (66 €)
ВИП-ваучерот е за двајца возрасни + 2 деца до 11,99 години или тројца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок на шведска маса
 • Користење на базен, чадор и лежалки
 • Интернет - Wi-Fi
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

Хотелот нуди одлични услови за споокојна и целосна релаксација.

На располагање на гостите на хотелот ХЕРА се вкупно 48 двокреветни соби, 4 фамилијарни соби и 2 студиа, сите со балкон, бања, опремени со брачен кревет, гардеробер, климатизација, LCD телевизор, фрижидер, телефон, бесплатен Wi-Fi со индивидуална лозинка.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 1.99 години - бесплатно.
 • Дете од 2 до 11,99 години. на дополнителен кревет во двокреветна соба доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Трет возрасен на дополнителен кревет во двокреветна соба доплаќа 80% од цената на пакетот.
 • Исхрана:
 • - Ручек: за лица над 7 години – 7 € на ден, на шведска маса;
 • - Вечера: за лица над 7 години – 7 € на ден, согласно дневно мени на готвачот и вклучува салата, супа, главно јадење и десерт доколку бројот на гостите по програма FB не надминува 30 гости.
 • Деца од 2 до 6,99 користат 50% попуст од цената за возрасни за ручек и / или вечера.
 • Валидност на ваучер: од 11 јули до 25 август 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 887/54 11 80 (работно време од 09:00 до 19: 00ч., или на e-mail: [email protected].
 • По купениот ваучер, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерите на телефон: +359 887/54 11 80 или на e-mail: [email protected].
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Хера, Созопол

Хотел Хера
Созопол, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Хотел Хера, Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.07.2018 до 25.08.2018

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.