Летување за двајца во Созопол - Хотел Мелиа Мар

Тридневен пакет за двајца со појадок во Хотел Мелиа МарMelia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo Beach во Созопол.
Одличната локација нуди компбинира тивко и мирно место за пријатен престој и комплетен одмор, така и брз пристап (900 м) до центарот на градот, каде можете да уживате во широк спектар на атракции, продавници, ресторани и ноќни барови.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 5720 денари (36 €)
Важи од 
03 до 16 јуни
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба (партер)
 • Три појадоци
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка  такса
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 6668 денари (108 €)
Важи од 
03 до 16 јуни
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба со поглед кон Црно море
  Три појадоци
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 7616 денари (123 €)
Важи од 
15 јуни до 02 јули
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба (партер)
  Три појадоци
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка  такса
 • Паркинг

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 8564 денари (139 €)
Важи од 15 до 30 јуни
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба со поглед кон Црно море
  Три појадоци
 • Базен
 • Интернет
 • Туристичка  такса
 • Паркинг

Секоја соба во комплексот има клима и телевизор со рамен екран со кабелска телевизија. Некои соби располагаат со катче за седење за комфор на гостите. Во просториите има на располагање електричен бокал.

Персоналот на рецепција е на Ваше располагање деноноќно.

На лице место се нуди изнајмување велосипеди. Областа е популарна дестинација за нуркање. На лице место се предлага изнајмување на автомобили. Најблискиот аеродром е Бургас, на 24 километри од хотелот Мелиа Мар.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 3 години се сместува бесплатно со двајца возрасни.
 • За сместување на дете од 3 до 12 години се плаќа 6 € на ден на рецепција. 
 • Трет возрасен доплаќа 12 € на ден на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 03 до 30 јуни 2022 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 886/18 11 51
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 886/18 11 51
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Мелиа Мар

Созопол, 8130, месност "Буџака", Р. Бугарија
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]
Website: meliamar.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел Мелиа Мар

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.06.2022 до 30.06.2022

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.