Одмор за двајца на Црно море во Созопол - Куќа за гости "Морено"

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - СозополПовелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол.
Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна панорама кон плажата и Црното море. Секоја соба е опремена со телевизор, мини бар, голема тераса со поглед кон морето, клима, интернет, кабелска телевизија. На располагање за гостите на хотелот има надворешна скара, како и убава и пријатна надворешна градина со маси, каде што можете да ги поминете летните вечери.
Хотелот се наоѓа на 300 метри од морето, во мирна населба во близина на парк со фудбалско игралиште.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 6636 денари (108 €) - 50% = 3318 денари (54 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 11060 денари (180 €) - 50% = 5530 денари (90 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 15484 денари (251 €) - 50% = 7742 денари (125.5 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Седум ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка  такса

Куќа Морено, Созопол има сместувачката база од 25 места.
Секоја соба е опремена со телевизор, мини бар, голема тераса со поглед кон морето, клима, интернет, кабелска телевизија. Куќата е сместена во мирна населба во близина на парк, фудбалско игралиште, предлагаме паркинг места, можност за скара во прекрасниот и пријатен двор на куќата. Повелете ќе останете пријатно изненадени.

Созопол е најстариот град во бугарското црноморско крајбрежје. Првата населба тука настанала во крајот на IV-III милениум пред нашата ера. Подводните проучувања во акваторијата  на Созополското пристаниште откриваат остатоци од живеалишта, керамички садови, камени и коскени орудија од бронзеното доба.
Градот се наоѓа во јужниот дел на Бургаскиот залив, на 36 километри од административниот и стопански центар на Југоисточна Бугарија - Бургас, на 40 километри од Аеродромот Бургас и 36 км. од железничката станица Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 35% од цената на пакетот, на рецепцијата во хотелот.
 • Трет возрасен доплаќа 40% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 07 јуни до 01 јули 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/94 26 37.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Морено"

Куќа за гости "МОРЕНО"
Град Созопол, Р. Бугарија
Ул. Мусала 27
Тел: +359 ******

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Куќа за гости Морено

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 07.06.2019 до 01.07.2019

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.