Летување во Созопол - SG Villa, Созопол

Наем на лукзуна вила за до 13 лица + базен, фитнес и детско катче во SG Villa, СозополSG Villa е луксузна вила која се наоѓа во кварталот Буџака во Созопол. Подгответе се за пријатен и релаксирачки престој во СГ Вила, каде ќе најдете прекрасно уредена градина, надворешен базен, детско игралиште, фитнес центар и катче за тренинг на отворено. Секоја соба има телевизори со рамен екран, удобни кревети и личен сеф, и двете големи соби имаат минибар. Во бањите ќе ги најдете сите потребни производи за лична хигиена.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 47400 денари (769 €)
ВИП ваучерот е за најмногу ТРИНЕСТЕТ лица + 2 бебиња и вклучува:

 • Еднo ноќевање за целата вила
 • Надворешен базен, чадори и лежалки
 • Опремена кујна
 • Фитнес
 • Скара
 • Детско катче
 • Сеф 
 • Wi-Fi интернет
 • Паркинг

Удобности:
Бањи:
Бања, Биде, Туш, Бања за гости, Фен, шампони, балсам, сапун за тело
Хол:
ТВ со рамен екран, трпезарија, трпезариска маса, чаши за вино, шише вода, чоколадо / колачиња, овошје, вино / шампањ, голем тросед
Кујна:
Скара (надворешна), Рерна, Шпорет, Тостер, Машина за миење садови, Електричен бокал, Кафе машина, Голем фрижидер, Микробранова печка, Прибор за јадење, Чаши
Соби:
Телевизори со рамен екран, Наполнет минибар (и во двете големи простории), Апарат за кафе (во двете големи простории), Тераси, Гардеробер, Ормани, Детско креветче (во три соби), Кафе и катче за рекреација со софи, Клима, Греење
Перење алишта:
Фен, машина за перење, крпи, чаршави
Фитнес центар:
бокс вреќа, тегови, Кауч, Макара, Клупа за стомачни преси, 2 патеки за трчање, Јаже за скоккање
На отворено:
Скара, игралиште, фитнес-терен, уредени градини, базен, квалитетни лежалки, чадори, балкони, внатрешен двор, градина, поглед кон базен и море, поглед на двор, тивок поглед на улица

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за минимум ТРИ ноќевања.
 • Време на пријавување и одјавување:
 • Пријавување од 16:00 до 19:00 часот.
 • Поаѓање од 08:00 до 10:30 часот
 • Пушењето е забрането.
 • Домашните миленици не се дозволени.
 • Забавите / настаните се забранети.
 • Валидност на ваучер: од 1 јули до 31 август 2021 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 879 92 30 25.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

SG Villa, Созопол

Град Созопол, Р. Бугарија
Буџака
Тел.: +359 
******
Website: www.sgvilla-bg.com

ВИП Понудата за Црно море 2021 е обезбедена од SG Villa

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.07.2021 до 31.08.2021

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.