0 коментари

Наем на лукзуна вила за до 13 лица + базен, фитнес и детско катче во SG Villa, Созопол

Удобности:
Бањи:
Бања, Биде, Туш, Бања за гости, Фен, шампони, балсам, сапун за тело
Хол:
ТВ со рамен екран, трпезарија, трпезариска маса, чаши за вино, шише вода, чоколадо / колачиња, овошје, вино / шампањ, голем тросед
Кујна:
Скара (надворешна), Рерна, Шпорет, Тостер, Машина за миење садови, Електричен бокал, Кафе машина, Голем фрижидер, Микробранова печка, Прибор за јадење, Чаши
Соби:
Телевизори со рамен екран, Наполнет минибар (и во двете големи простории), Апарат за кафе (во двете големи простории), Тераси, Гардеробер, Ормани, Детско креветче (во три соби), Кафе и катче за рекреација со софи, Клима, Греење
Перење алишта:
Фен, машина за перење, крпи, чаршави
Фитнес центар:
бокс вреќа, тегови, Кауч, Макара, Клупа за стомачни преси, 2 патеки за трчање, Јаже за скоккање
На отворено:
Скара, игралиште, фитнес-терен, уредени градини, базен, квалитетни лежалки, чадори, балкони, внатрешен двор, градина, поглед кон базен и море, поглед на двор, тивок поглед на улица

КоментариВашиот коментар: