Одмор за двајца на Црно море во Созопол - Куќа за гости "Морено"

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - СозополПовелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол.
Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна панорама кон плажата и Црното море. Секоја соба е опремена со телевизор, мини бар, голема тераса со поглед кон морето, клима, интернет, кабелска телевизија. На располагање за гостите на хотелот има надворешна скара, како и убава и пријатна надворешна градина со маси, каде што можете да ги поминете летните вечери.
Хотелот се наоѓа на 300 метри од морето, во мирна населба во близина на парк со фудбалско игралиште.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 8722 денари (140 €) - 50% = 4361 денар (70 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за периодот од 27 август до 07 септември)

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 14536 денари (236 €) - 50% = 7286 денари (118  €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за периодот од 27 август до 07 септември)

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 20350 денари (330 €) - 50% = 10175 денари (165 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за периодот од 27 август до 07 септември)

 • Седум ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг (до исцрпување на количините)
 • Туристичка  такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 7394 денари (120 €) - 50% = 3697 денари (60 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за периодот од 08 до 16 септември)

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 12324 денари (200 €) - 50% = 6162 денари (100 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за периодот од 08 до 16 септември)

 • Пет ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг (до исцрпување на количините)
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 17254 денари (280 €) - 50% = 8627 денари (140 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

(Важи за периодот од 08 до 16 септември)

 • Седум ноќевања во двокреветна соба
 • Интернет
 • Паркинг (до исцрпување на количините)
 • Туристичка  такса

Куќа Морено, Созопол има сместувачката база од 25 места.
Секоја соба е опремена со телевизор, мини бар, голема тераса со поглед кон морето, клима, интернет, кабелска телевизија. Куќата е сместена во мирна населба во близина на парк, фудбалско игралиште, предлагаме паркинг места, можност за скара во прекрасниот и пријатен двор на куќата. Повелете ќе останете пријатно изненадени.

Созопол е најстариот град во бугарското црноморско крајбрежје. Првата населба тука настанала во крајот на IV-III милениум пред нашата ера. Подводните проучувања во акваторијата  на Созополското пристаниште откриваат остатоци од живеалишта, керамички садови, камени и коскени орудија од бронзеното доба.
Градот се наоѓа во јужниот дел на Бургаскиот залив, на 36 километри од административниот и стопански центар на Југоисточна Бугарија - Бургас, на 40 километри од Аеродромот Бургас и 36 км. од железничката станица Бургас.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 2 до 12 годишна возраст плаќаат 35% од цената на пакетот, на рецепцијата во хотелот.
 • Трет возрасен доплаќа 40% од цената на пакетот.
 • Валидност на ваучер: од 27 август до 16 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 888/94 26 37.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Морено"

Куќа за гости "МОРЕНО"
Град Созопол, Р. Бугарија
Ул. Мусала 27
Тел: +359 ******

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Куќа за гости Морено

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.08.2020 до 16.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.