Хотели Созопол - Бугарија

-50% Хотели Созопол - Попуст на сите хотели во Созопол. На море

Валидност 01.06 - 04.07
Цена на човек/ден 758.4 - 916.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Куќа за гости Орион Созопол се наоѓа во новиот дел на градот, во близина на Црно море, со поглед кон Созополскиот залив и стариот град. Местото е тивко и истовремено во близина на атракциите...
4 купени

Јуни на црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Куќа за гости Орион, Созопол

Цена: 758ден.
-50%
Валидност 08.06 - 01.07
Цена на човек/ден 553 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери14 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
14 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 6636ден. 3318ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 869 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Cherry villa се наоѓа во грaдот Созопол и располага со 5 двокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со WC, TV32 ", климатизација, минибар и тераса. И двата апартмани...
0 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет во двокреветна соба или студио во Cherry villa, Созопол

Цена: 869ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 695.2 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
0 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Мелиа Мар

Цена: 695ден.
-50%
Валидност 01.05 - 31.07
Цена на човек/ден 711 - 1090.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери88 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
88 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 1422ден. 711ден.
Валидност 25.05 - 17.06
Цена на човек/ден 948 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
6 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 948ден.
Валидност 01.06 - 19.06
Цена на човек/ден 474 - 632 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
1 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за две или четири лица во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

Цена: 3792ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2496.4 - 4044.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Hacienda Beach **** се наоѓа во непосредна близина на заливот Златна рипка, 30 км. јужно од Бургас и 6 км. од град Созопол . Локацијата на комплексот е тивка со пристап до прекрасна...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Цена: 2496ден.
Валидност 25.05 - 17.06
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Црноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***! На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3...
0 купени

Летен одмор на залив Каваци, Созопол

Еднодневен пакет со појадок во вилна населба Мапи Холидејс, Каваци

Цена: 885ден.
-50%
Валидност 01.06 - 24.09
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
12 купени

Одмор на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 2844ден. 1422ден.
Валидност 12.06 - 20.09
Цена на човек/ден 347.6 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери86 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
86 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Цена: 348ден.
Валидност 01.06 - 19.06
Цена на човек/ден 505.6 - 758.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за две или четири лица во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

Цена: 4550ден.
Валидност 01.05 - 16.06
Цена на човек/ден 948 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
12 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 948ден.
-50%
Валидност 01.06 - 15.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
0 купени

Јуни на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 2844ден. 1422ден.
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1643.2 - 2464.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Цена: 1643ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2148.8 - 3491.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Hacienda Beach **** се наоѓа во непосредна близина на заливот Златна рипка, 30 км. јужно од Бургас и 6 км. од град Созопол . Локацијата на комплексот е тивка со пристап до прекрасна...
0 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Hacienda Beach ****, Созопол

Цена: 2149ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 900.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери34 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
34 купени

Септември на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 1801ден. 901ден.
Валидност 02.09 - 01.10
Цена на човек/ден 916.4 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери24 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
24 купени

Септември на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок, welcome drink + СПА во Хотел Selena Beach***, Созопол

Цена: 916ден.
Валидност 21.08 - 30.09
Цена на човек/ден 442.4 - 790 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери5 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
5 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 442ден.
-50%
Валидност 09.09 - 24.09
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери34 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
34 купени

Септември на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 2844ден. 1422ден.
Валидност 01.09 - 16.09
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери109 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага...
109 купени

Септември на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Цена: 1896ден.
-50%
Валидност 01.09 - 20.09
Цена на човек/ден 616.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери8 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
8 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 7394ден. 3697ден.
Валидност 12.08 - 20.09
Цена на човек/ден 853.2 - 1106 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери115 купени
Семеен хотел Орион Созопол се наоѓа во новиот дел на градот, во близина на Црно море, со поглед кон Созополскиот залив и стариот град. Местото е тивко и истовремено во близина на атракциите...
115 купени

Август и септември на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Семеен хотел Орион, Созопол

Цена: 853ден.
-50%
Валидност 18.08 - 31.08
Цена на човек/ден 1264 - 1738 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери43 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага...
43 купени

Last minute одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Купувате за 5056ден. 2528ден.
-50%
Валидност 18.08 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 695.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери94 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
94 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1390ден. 695ден.
Валидност 17.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1090.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери204 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
204 купени

Јули и август на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 1090ден.
-50%
Валидност 21.07 - 31.08
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери38 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
38 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 10618ден. 5309ден.
-50%
Валидност 03.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1374.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
6 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 2749ден. 1375ден.
Валидност 19.06 - 30.09
Цена на човек/ден 442.4 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери84 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
84 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 442ден.
-50%
Валидност 15.08 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1770ден. 885ден.
-50%
Валидност 21.07 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери208 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
208 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1896ден. 948ден.
Валидност 10.07 - 25.07
Цена на човек/ден 790 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери16 купени
Семеен хотел Орион Созопол се наоѓа во новиот дел на градот, во близина на Црно море, со поглед кон Созополскиот залив и стариот град. Местото е тивко и истовремено во близина на атракциите...
16 купени

Одмор на црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Семеен хотел Орион, Созопол

Цена: 790ден.
-50%
Валидност 10.07 - 20.09
Цена на човек/ден 474 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери66 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
66 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1090.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
8 купени

Јули на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 2180ден. 1090ден.
-50%
Валидност 06.07 - 20.07
Цена на човек/ден 742.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери4 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
4 купени

Last minute одмор за двајца во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 2970ден. 1485ден.
Валидност 12.06 - 15.07
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Cherry villa се наоѓа во грaдот Созопол и располага со 5 двокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со WC, TV32 ", климатизација, минибар и тераса. И двата апартмани...
0 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет без исхрана за јуни у јули во Cherry villa, Созопол

Цена: 916ден.
-50%
Валидност 01.07 - 20.09
Цена на човек/ден 347.6 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери134 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
134 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1264ден. 632ден.
Валидност 02.06 - 25.07
Цена на човек/ден 663.6 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери171 купени
Семеен хотел Орион Созопол се наоѓа во новиот дел на градот, во близина на Црно море, со поглед кон Созополскиот залив и стариот град. Местото е тивко и истовремено во близина на атракциите...
171 купени

Јуни и јули на црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или појадок и вечера во Семеен хотел Орион, Созопол

Цена: 664ден.
Валидност 06.06 - 30.08
Цена на човек/ден 558.37 - 821.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Романтика е лоциран во новиот дел на на градот Созопол на површина од над 4.000 квадратни метри. Се наоѓа на околу 150 метри од плажите на Црно море и од него се открива прекрасен...
0 купени

Летен одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за до шест лица во двособен апартман во комплекс Романтика, Созопол!

Цена: 3444ден.
-50%
Валидност 21.06 - 31.08
Цена на човек/ден 790 - 1374.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
0 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 06.06 - 31.07
Цена на човек/ден 900.6 - 1090.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери109 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
109 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 1801ден. 901ден.
-50%
Валидност 19.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери95 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага...
95 купени

Маj и јуни на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Купувате за 4045ден. 2022ден.
-50%
Валидност 12.06 - 20.09
Цена на човек/ден 347.6 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери202 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
202 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 695ден. 348ден.
-50%
Валидност 10.06 - 01.07
Цена на човек/ден 553 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери5 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
5 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 6636ден. 3318ден.
Валидност 01.05 - 30.09
Цена на човек/ден 442.4 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери18 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
18 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 442ден.
-50%
Валидност 15.06 - 31.08
Цена на човек/ден 663.6 - 1374.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
0 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен за целато летна сезона во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1327ден. 664ден.
Валидност 29.05 - 16.06
Цена на човек/ден 624.1 - 913.24 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
1 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за две или четири лица во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

Цена: 2496ден.
-50%
Валидност 01.06 - 31.08
Цена на човек/ден 663.6 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери10 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
10 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен за целато летна сезона во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1327ден. 664ден.
-50%
Валидност 01.06 - 15.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
4 купени

Јуни на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 2844ден. 1422ден.
Валидност 18.05 - 15.06
Цена на човек/ден 884.8 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
8 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Флагман***, Созопол

Цена: 885ден.
Валидност 01.06 - 15.06
Цена на човек/ден 821.6 - 758.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери10 купени
Семеен Хотел Аполис *** - Вашето безгрижно лето во пријатна атмосфера и спокојство во малиот бутиков хотел! Овие моменти во животот отсекогаш биле незаменливи - долгоочекуваниот летен...
10 купени

Јуни на Црно море во Созопол

Еднодневен, петдневен и седумдневен пакет со појадок + користење на базен во Хотел Аполис***

Цена: 822ден.
-50%
Валидност 09.06 - 31.08
Цена на човек/ден 474 - 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери8 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
8 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 948ден. 474ден.
Валидност 01.06 - 10.06
Цена на човек/ден 948 - 1264 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс "Св. Никола" **** е лоциран помеѓу Черноморец и Созопол , на самиот брег на Црното море, во непосредна близина на кампинг "Градина", во заливот на...
0 купени

Јуни на Црно море крај Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера на брегот на Црно море во септември во...

Цена: 948ден.
-50%
Валидност 23.05 - 20.09
Цена на човек/ден 347.6 - 695.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери206 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
206 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 695ден. 348ден.
Валидност 28.05 - 09.06
Цена на човек/ден 667.39 - 782.1 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери3 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
3 купени

Летување на Црно море во Созопол

Дводневен или четиридневен пакет за двајца со појадок + СПА во Хотел Selena Beach***, Созопол

Цена: 3128ден.
-50%
Валидност 01.05 - 31.07
Цена на човек/ден 711 - 1090.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери45 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
45 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 1422ден. 711ден.
-50%
Валидност 01.06 - 31.08
Цена на човек/ден 695.2 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
0 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен за целато летна сезона во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1390ден. 695ден.
Валидност 29.05 - 16.06
Цена на човек/ден 632 - 458.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за две или четири лица во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

Цена: 2528ден.
Валидност 29.05 - 16.06
Цена на човек/ден 1264 - 458.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Пакети за две или четири лица во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

Цена: 2528ден.
-50%
Валидност 01.06 - 15.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
0 купени

Летување на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 2844ден. 1422ден.
Валидност 14.04 - 17.04
Цена на човек/ден 821.6 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
6 купени

Велигден на Црно море во Созопол

Дводневен и тридневен пакет со појадоци и празнична вечера во Хотел Свети Никола, Созопол

Цена: 1643ден.
-50%
Валидност 01.06 - 15.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
0 купени

Летување на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 2844ден. 1422ден.
Валидност 30.12 - 01.01
Цена на човек/ден 4202.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Еден од малкуте дизајнерски бутик хотели на бугарското крајбрежје на Црното Море, се наоѓа во Созопол . Луксузниот скапоцен камен Sea Sense е дело на дизајнерот Ејал Тахор, познат со...
0 купени

Нова Година на Црно море во Созопол

Дводневен пакет за Нова Година за двајца со појадок + празнична новогодишна вечера во Бутиков...

Цена: 16811ден.
Валидност 30.12 - 01.01
Цена на човек/ден 3128.4 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас . Комплексот е лоциран на 50 метри морето и...
0 купени

Нова Година во Созопол

Дводневен пакет со појадок и вечера + празнична Новогодишна вечера во Апартмански комплекс South...

Цена: 6257ден.
-50%
Валидност 26.09 - 02.10
Цена на човек/ден 695.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
0 купени

Септември на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Selena Beach***, Созопол

Купувате за 1390ден. 695ден.
-50%
Валидност 09.09 - 30.09
Цена на човек/ден 537.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери36 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
36 купени

Септември на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1074ден. 537ден.
-50%
Валидност 12.09 - 30.09
Цена на човек/ден 526.46 - 790 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс "Св. Никола" **** е лоциран помеѓу Черноморец и Созопол , на самиот брег на Црното море, во непосредна близина на кампинг "Градина", во заливот на...
0 купени

Септември на Црно море крај Созопол

Пакет од две ноќевања на брегот на Црно море во септември во Комплекс Свети Никола****

Купувате за 6320ден. 3160ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 703.1 - 660.44 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери5 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
5 купени

Септември на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 5625ден. 2812ден.
-50%
Валидност 06.09 - 25.09
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери64 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
64 купени

Септември на Црно Море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 01.09 - 25.09
Цена на човек/ден 884.8 - 1959.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Флагман е добро познат во туристичките кругови, со запазено име и реномре, хотел којшто има доверба од своите гости во текот на годините. Со уникатна архитектура на засидрен кораб,...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневни пакети со појадок или на база All inclusive во Хотел Флагман***, Созопол

Купувате за 1770ден. 885ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери42 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас . Комплексот е лоциран на 50 метри морето и...
42 купени

На Црно море во Созопол

Пакети за двајца со појадок и вечера во Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Купувате за 13272ден. 6636ден.
Валидност 05.09 - 15.09
Цена на човек/ден 523.93 - 637.06 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
0 купени

Септември на Црно море во Созопол

Пакети за две или четири лица во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

Цена: 3824ден.
Валидност 11.09 - 30.09
Цена на човек/ден 2449 - 2765 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Еден од малкуте дизајнерски бутик хотели на бугарското крајбрежје на Црното Море, се наоѓа во Созопол . Луксузниот скапоцен камен Sea Sense е дело на дизајнерот Ејал Тахор, познат со...
0 купени

Одмор на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Бутик Хотел Sea Sense, Созопол

Цена: 4898ден.
-50%
Валидност 10.09 - 30.09
Цена на човек/ден 347.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
0 купени

Септември на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 695ден. 348ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 537.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери42 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
42 купени

Септември на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1074ден. 537ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери34 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
34 купени

Септември на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1264ден. 632ден.
-0%
Валидност 01.07 - 10.09
Цена на човек/ден 632 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери28 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
28 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Кавалер, Созопол

Купувате за 632ден. 632ден.
Валидност 19.07 - 10.09
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери48 купени
Cherry villa се наоѓа во грaдот Созопол и располага со 5 двокреветни соби и 2 апартмани. Секоја соба располага со WC, TV32 ", климатизација, минибар и тераса. И двата апартмани...
48 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет без исхрана за целото лето во Cherry villa, Созопол

Цена: 1011ден.
-50%
Валидност 25.08 - 15.09
Цена на човек/ден 553 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери7 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
7 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 6636ден. 3318ден.
-50%
Валидност 29.08 - 29.09
Цена на човек/ден 695.2 - 1374.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери3 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
3 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Хотел Selena Beach***, Созопол

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 10.08 - 31.08
Цена на човек/ден 1769.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери14 купени
Хотелски комплекс "Св. Никола" **** е лоциран помеѓу Черноморец и Созопол , на самиот брег на Црното море, во непосредна близина на кампинг "Градина", во заливот на...
14 купени

Летување на Црно море крај Созопол

Ноќевање со појадок на брегот на Црно море во Комплекс Свети Никола****

Купувате за 3539ден. 1770ден.
Валидност 15.08 - 15.09
Цена на човек/ден 1053.23 - 720.48 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери3 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
3 купени

Летување во Созопол

Пакети за две или четири лица во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

Цена: 6320ден.
-50%
Валидност 01.08 - 31.08
Цена на човек/ден 1145.5 - 1121.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери29 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
29 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 9164ден. 4582ден.
-50%
Валидност 20.08 - 31.08
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
0 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 27.07 - 01.09
Цена на човек/ден 853.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери116 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
116 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на еднодневен пакет во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1706ден. 853ден.
-50%
Валидност 15.08 - 06.09
Цена на човек/ден 711 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери10 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
10 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 8532ден. 4266ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 758.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери27 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
27 купени

Септември на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1517ден. 758ден.
-50%
Валидност 11.08 - 30.09
Цена на човек/ден 758.4 - 1106 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери36 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
36 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 15.08 - 31.08
Цена на човек/ден 1406.2 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери40 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас . Комплексот е лоциран на 50 метри морето и...
40 купени

На Црно море во Созопол

Пакети за двајца со појадок и вечера во Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Купувате за 16874ден. 8437ден.
Валидност 23.07 - 30.08
Цена на човек/ден 3160 - 3476 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Еден од малкуте дизајнерски бутик хотели на бугарското крајбрежје на Црното Море, се наоѓа во Созопол . Луксузниот скапоцен камен Sea Sense е дело на дизајнерот Ејал Тахор, познат со...
2 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Бутик Хотел Sea Sense, Созопол

Цена: 6320ден.
-50%
Валидност 06.07 - 25.08
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери19 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
19 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 10618ден. 5309ден.
-50%
Валидност 02.08 - 10.09
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери36 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
36 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 18.07 - 10.09
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери38 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
38 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 2212ден. 1106ден.
-50%
Валидност 01.07 - 01.09
Цена на човек/ден 600.4 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери78 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
78 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целото лето во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1201ден. 600ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.07
Цена на човек/ден 940.1 - 1102.84 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери37 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
37 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 7521ден. 3760ден.
Валидност 21.07 - 30.08
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Црноморскиот залив Каваци крај Созопол е прекрасно катче за одмор! Насладете се на летен одмор во Комплекс Mapy Holidays ***! На само 30 метри  од плажата на кампинг Каваци и 3...
6 купени

Летна фиеста на залив Каваци, Созопол

Еднодневен пакет со појадок во вилна населба Мапи Холидејс, Каваци

Цена: 1106ден.
Валидност 13.07 - 12.08
Цена на човек/ден 914.82 - 1306.03 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери1 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
1 купени

Летување во Созопол

Пакети за две или четири лица во двокреветна соба во вила Orange, Созопол

Цена: 7837ден.
-50%
Валидност 06.07 - 31.08
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери113 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
113 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен за целато летна сезона во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1896ден. 948ден.
Валидност 03.07 - 24.08
Цена на човек/ден 1011.2 - 1311.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери2 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
2 купени

Летување во Созопол

Пакети за двајца во двокреветна соба во вила Orange, Созопол

Цена: 6162ден.
Валидност 03.07 - 24.08
Цена на човек/ден 782.1 - 916.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери13 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
13 купени

Летување во Созопол

Пакети за четири лица во апартман во вила Orange, Созопол

Цена: 9385ден.
-50%
Валидност 27.06 - 15.07
Цена на човек/ден 1406.2 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери26 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас . Комплексот е лоциран на 50 метри морето и...
26 купени

На Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок и вечера во Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Купувате за 16874ден. 8437ден.
-50%
Валидност 02.07 - 07.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 1864.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери22 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
22 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Selena Beach***, Созопол

Купувате за 2781ден. 1390ден.
-50%
Валидност 01.06 - 01.09
Цена на човек/ден 537.2 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери113 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
113 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целото лето во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 1074ден. 537ден.
Валидност 16.06 - 06.07
Цена на човек/ден 832.03 - 908.5 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Луксузниот Апартхотел Панорама Беј се наоѓа во најстариот град по бугарското крајбрежје на Црното Море - Созопол . Комплексот е лоциран на првата линија во месноста Буџака и предлага...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Тридневни пакети за четири или шест души во Апарт Хотел Панорама Беј, Созопол

Цена: 10902ден.
-50%
Валидност 29.06 - 07.07
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс "Св. Никола" **** е лоциран помеѓу Черноморец и Созопол , на самиот брег на Црното море, во непосредна близина на кампинг "Градина", во заливот на...
0 купени

Летување на Црно море крај Созопол

Ноќевање со појадок на брегот на Црно море во Комплекс Свети Никола****

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 09.06 - 05.07
Цена на човек/ден 553 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери12 купени
Повелете во куќа за гости "МОРЕНО" за да поминете еден незаборавен летен одмор во Созопол . Ние ќе Ве пречекаме во нова модерна зграда на 5 ката, од која се открива прекрасна...
12 купени

Одмор за двајца на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца во куќа за гости МОРЕНО - Созопол

Купувате за 6636ден. 3318ден.
Валидност 03.06 - 10.09
Цена на човек/ден 632 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери37 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
37 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 474ден.
-50%
Валидност 20.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1106 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери30 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
30 купени

Лето 2016 на Црно Море во Созопол

Дводневен пакет со појадок или со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 4424ден. 2212ден.
-50%
Валидност 02.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1074.4 - 1327.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери90 купени
Хотелски комплекс "Св. Никола" **** е лоциран помеѓу Черноморец и Созопол , на самиот брег на Црното море, во непосредна близина на кампинг "Градина", во заливот на...
90 купени

Летување на Црно море крај Созопол

Ноќевање со појадок на брегот на Црно море во Комплекс Свети Никола****

Купувате за 2149ден. 1074ден.
-50%
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 703.1 - 660.44 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери11 купени
Хотел "Св. Никола" е лоциран на самиот брег на Црно море во новиот дел на Созопол, на 20 метри од плажа "Харманите". Хотелот располага со 15 соби со купатило и...
11 купени

Летување на Црно море во Созопол

50% попуст на пакети за двајца со појадок во Хотел Свети Никола, Созопол

Купувате за 5625ден. 2812ден.
-50%
Валидност 16.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери17 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага...
17 купени

Јуни на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Купувате за 4930ден. 2465ден.
-50%
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 458.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Куќа за гости Јанина се наоѓа на 100 м. од плажата Хармани во Созопол , во новиот град. Куќа за гости Јанина се наоѓа на тивка и мирна улица на 150 метри од плажите на Црно море. Секоја...
0 купени

Црно море 2016 во Созопол

Еднодневен пакет за двајца во Куќа за гости Јанина, Созопол

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 10.06 - 31.08
Цена на човек/ден 600.4 - 1106 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок
Купени ваучери11 купени
Melia Mar - семеен комплекс кој има екстра локација, пријатна атмосфера и гостопримлив персонал. Лоциран е на првата линија на убавиот карпест брег, само 100 метри од познатaтa плажа Bamboo...
11 купени

Летување во Созопол

Еднодневен пакет со појадок + базен за целато летна сезона во Хотел Мелиа Мар

Купувате за 1201ден. 600ден.
-50%
Валидност 19.05 - 17.06
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери18 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
18 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Selena Beach***, Созопол

Купувате за 1327ден. 664ден.
-50%
Валидност 10.05 - 15.06
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери11 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага...
11 купени

Маj и јуни на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Купувате за 4045ден. 2022ден.
Валидност 21.05 - 16.06
Цена на човек/ден 4139.6 - 4455.6 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери15 купени
Хотелот Laguna beach - Созопол има категорија 4 ѕвездички. Лоциран во живописно место меѓу мала рекичка и Црно море, на 15.000 кв. Метри. Зградата на морскиот хотел е изграден во...
15 купени

All inclusive на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за двајца на база All Inclusive + базен и бонус масажа во Хотел Laguna...

Цена: 4140ден.
-50%
Валидност 01.06 - 15.06
Цена на човек/ден 521.4 - 884.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во вила "Orange" ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација само 100 метри од плажите на Црното море.Вилата се наоѓа во новиот...
0 купени

Летување во Созопол

Tридневен и петдневен пакет за двајца во двокреветна соба или апартман во вила Orange, Созопол

Купувате за 6257ден. 3128ден.
Валидност 01.06 - 10.09
Цена на човек/ден 474 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотел "Кавалер" е семеен хотел, кој се наоѓа во новиот дел на градот Созопол . Лоциран е помеѓу двете градски плажа на околу 250 метри до секој од нив, на тивка...
0 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целата летна сезона во Хотел Кавалер, Созопол

Цена: 474ден.
-50%
Валидност 15.05 - 01.09
Цена на човек/ден 347.6 - 853.2 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Нема
Купени ваучери22 купени
Повелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол . Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива...
22 купени

Летување на Црно море во Созопол

Еднодневен пакет за целото лето во Куќа за гости Габриел, Созопол

Купувате за 695ден. 348ден.
-50%
Валидност 20.05 - 30.06
Цена на човек/ден 1106 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери10 купени
Морето веќе Ви недостасува? Не чекајте повеќе! Оваа година може да летувате во Созопол - на специјална цена од Хотел Мирамар ! Хотел Мирамар им нуди на своите гости 2 соби со еден кревет,...
10 купени

Лето 2016 на Црно Море во Созопол

Дводневен пакет со појадок или со појадок и вечера + базен во хотел Мирамар, Каваци - Созопол

Купувате за 4424ден. 2212ден.
-50%
Валидност 19.05 - 09.06
Цена на човек/ден 679.4 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери6 купени
Време е за Вашиот летен одмор! Во хотел Selena Beach *** ќе најдете пријатната атмосфера на луксуз, удобност и релаксација. Хотелот се наоѓа во новиот дел на градот Созопол и открива...
6 купени

Летување на Црно море

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Selena Beach***, Созопол

Купувате за 1359ден. 679ден.
-50%
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1422 - 1516.8 ден/ човек
Местоположба Созопол
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Серена Резиденс е одвоен од шумот и бучавата на градот. Овде уживањето во одморот покрај морето се комбинира со мирис на зеленило и борова шума и звуците на штурците и птиците. Како да сте...
6 купени

Први мај и Велигден во Созопол - Бугарија

Еднодневен пакет на база All inclusive во Апарт хотел Серена Резиденс, Созопол

Купувате за 2844ден. 1422ден.
-50%
Валидност 29.04 - 08.05
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и...
0 купени

Велигден вo Созопол, Бугарија

Еднодневен пакет со поjадок во Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa, Каваци - Р....

Купувате за 4045ден. 2022ден.
-50%
Валидност 29.04 - 08.05
Цена на човек/ден 2285.63 - 2291 ден/ човек
Местоположба Каваци
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери4 купени
Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и...
4 купени

Велигден вo Созопол, Бугарија

Дводневен или тридневен пакет со поjадок, ручек и вечера во Апартмански комплекс South Pearl...

Купувате за 9164ден. 4582ден.
2