Септември на Црно море во Созопол - Куќа за гости "Габриел"

50% попуст на еднодневен пакет во Куќа за гости Габриел, СозополПовелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол.
Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива прекрасна панорама на кон плажите и Црно море. Секоја соба е опремена со телевизор, мини бар, тераса, клима уред, интернет, кабелска телевизија. На располагање на гостите на хотелот е ресторан на брегот на морето, се наоѓа на плажата во стариот град, каде што можете да ги поминете летните вечери.
Хотелот се наоѓа во централниот дел на новиот град на 200 метри од морето, во тивка и спокојна област.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 695 денари (11 €) - 50% = 348 денари (5.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 10 до 30 септември)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • 10% попуст од менито на ресторан Bahama Mama

Созопол е најстариот град во бугарското црноморско крајбрежје. Првата населба тука настанала во крајот на IV-III милениум пред нашата ера. Подводните проучувања во акваторијата  на Созополското пристаниште откриваат остатоци од живеалишта, керамички садови, камени и коскени орудија од бронзеното доба.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при минимум сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 6 годишна возраст и трет возрасен купуваат цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 10 до 30 септември 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 898/53 28 12.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 898/53 28 12.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Габриел"

Куќа за гости "Габриел"
гр.Созопол, Р. Бугарија
ул. Родопи №5
Тел: +359 ******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од нашиот партнер куќа за гости "Габриел" гр. Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.09.2016 до 30.09.2016

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.