На Црно море во Созопол - Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa***

Пакети за двајца со појадок и вечера во Апартмански комплекс South pearl Resort & SpaАпартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага со 56 студија, 20 апартмани со една спална, и 7 апартмани со две спални. Лоби барот и ресторанот на комплексот се едни од најдобрите во Созопол.

Благодарение на својата местоположба во тивка област со неверојатна панорама кон морето и одлична услуга, апартмански комплекс  South Pearl Resort & Spa е меѓу најдобрите хотели на бугарското крајбрежје на Црното Море. Ние ќе се погрижиме да го направиме вашиот престој незаборавен!

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 13272 денари (215 €) - 50% = 6636 денари (107.5 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во студио Стандард или Де лукс
 • Три појадоци на шведска маса
 • Три вечери по 3-степено мени без вклучени пијалоци
 • Надворешен базен, чадор и лежалки околу базенот
 • Безжичен интернет
 • Бесплатен паркинг зад хотелот
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 22120 денари (359 €) - 50% = 11060 денари (179.5 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Пет ноќевања во студио Стандард или Де лукс
 • Пет појадоци на шведска маса
 • Пет вечери по 3-степено мени без вклучени пијалоци
 • Надворешен базен, чадор и лежалки околу базенот
 • Безжичен интернет
 • Бесплатен паркинг зад хотелот
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 30968 денари (502 €) - 50% = 15484 денари (251 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Седум ноќевања во студио Стандард или Де лукс
 • Седум појадоци на шведска маса
 • Седум вечери по 3-степено мени без вклучени пијалоци
 • Надворешен базен, чадор и лежалки околу базенот
 • Безжичен интернет
 • Бесплатен паркинг зад хотелот
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ

 

Апартмански комплекс South Pearl - Созопол нуди удобно и стилски опремено студио со двоен кревет, гардеробер и ноќни шкафчиња. Секое студио располага со дневна со софа кревет за еден човек, шкаф и телевизор. Во секое студио има комплетно опремена кујна со вградени рингли, аспиратор, мијалник, фрижидер, сите видови на садови и прибор за јадење, трпезариска маса и 3 стола. Студиата располагаат со бања со туш кабина, и се потполно комфорни за  удобноста на нашите гости, кои одбрале да го поминат летниот одмор во Созопол.
Удобните и стилски опремени апартмани со една спална со двоен кревет, две ноќни шкафчиња со две лампи, гардеробер.
Апартманите располагаат со дневна соба со кујна, имаат кревет на растегнување за двајца, маса со 4 столови, шкаф и телевизор.
Комплетно опремена кујна со вградени рингли, аспиратор, електричен бокал за кафе и чај, мијалник, фрижидер и неопходните прибори за 1 семејство.

Услови на понудата

 • Потребна е претходна хотелска резервација на телефон +359 878 78 6666
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 7 години се сместува бесплатно.
 • Деца од 7 до 11.99 години - доплата 7.5 € на ден.
 • Трет возрасен плаќа 9 € на ден.
 • Сместувањето во хотелот е по 15.00 часот, а ослободувањето на просториите е до 12.00 часот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • За паркингот пред хотелот се доплаќа 4 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 септември 2016 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa***

Град Созопол, Р. Бугарија
одморалиште Каваци
Моб: +359 ******
Моб: +359 
******
Тел: +******
E-mail: [email protected]
Website: www.southpearlresidence.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е предоставена од Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.09.2015 до 30.09.2015

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.