Маj и јуни на Црно море во Созопол - Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa***

Еднодневен пакет за двајца со појадок во Апартмански комплекс South pearl Resort & SpaАпартмански комплекс South Pearl Resort & Spa се наоѓа до туристичката населба Каваци во Созопол - на 30 километри од Бургас. Комплексот е лоциран на 50 метри морето и располага со 56 студија, 20 апартмани со една спална, и 7 апартмани со две спални. Лоби барот и ресторанот на комплексот се едни од најдобрите во Созопол.

Благодарение на својата местоположба во тивка област со неверојатна панорама кон морето и одлична услуга, апартмански комплекс  South Pearl Resort & Spa е меѓу најдобрите хотели на бугарското крајбрежје на Црното Море. Ние ќе се погрижиме да го направиме вашиот престој незаборавен!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 4045 денари (66 €) - 50% = 2022 денари (33 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио Стандард или Де лукс
 • Еден појадок
 • 10% попуст во нашиот ресторан „Морска градина”
 • Бесплатно користење на безжичен интернет
 • Бесплатно користење на фитнес
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса, осигурување, ДДВ

 

Апартмански комплекс South Pearl - Созопол нуди удобно и стилски опремено студио со двоен кревет, гардеробер и ноќни шкафчиња. Секое студио располага со дневна со софа кревет за еден човек, шкаф и телевизор. Во секое студио има комплетно опремена кујна со вградени рингли, аспиратор, мијалник, фрижидер, сите видови на садови и прибор за јадење, трпезариска маса и 3 стола. Студиата располагаат со бања со туш кабина, и се потполно комфорни за  удобноста на нашите гости, кои одбрале да го поминат летниот одмор во Созопол.
Удобните и стилски опремени апартмани со една спална со двоен кревет, две ноќни шкафчиња со две лампи, гардеробер.
Апартманите располагаат со дневна соба со кујна, имаат кревет на растегнување за двајца, маса со 4 столови, шкаф и телевизор.
Комплетно опремена кујна со вградени рингли, аспиратор, електричен бокал за кафе и чај, мијалник, фрижидер и неопходните прибори за 1 семејство.

Услови на понудата

 • Потребна е претходна хотелска резервација на телефон +359 878 78 6666
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца од 2 до 11.99 години се сместуваат и хранат бесплатно.
 • Трет возрасен и лица над 12 год. плаќаат 50% од вредноста на пакетот.
 • Сместувањето во хотелот е по 15.00 часот, а ослободувањето на просториите е до 12.00 часот.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 19 мај до 30 јуни 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс South Pearl Resort & Spa***

Град Созопол, Р. бугарија
одморалиште Каваци
Моб: +359 ******
Моб: +359 
******
Тел: +******
E-mail: [email protected]
Website: www.southpearlresidence.com

ВИП Понудата за Црно море 2017 е предоставена од Апартмански комплекс South pearl Resort & Spa

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.05.2017 до 30.06.2017

Уште понуди:

За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.