Хотели Сончев брег - Бугарија

Хотели Сончев брег - Попуст на сите хотели во Сончев брег. На море

Валидност 31.08 - 30.09
Цена на човек/ден 1422 - 2907.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "Викторија Палас" ***** е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и префинет луксуз. Хотелот е лоциран во северниот дел на Сончев брег на само 10 метри од...
0 купени

Одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Викторија Палас ****, Сончев брег

Цена: 1564ден.
Валидност 02.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1848.6 - 3918.4 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Вили Елените се наоѓаат во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на своите гости....
0 купени

All inculsive Летување на Црно море во Елените

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Вили Елени, Елените - Р. Бугарија

Цена: 3918ден.
Валидност 12.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1918.12 - 3981.6 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Андалусија се наоѓа во Ројал Клуб Викторија, Елените - летувалиште во Бугарија, целосно расположено кон сончевиот југ, кадешто планинскиот воздух се комбинира со повејот на морскиот...
0 купени

All inclusive на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Андалусија****, Елените - Р. Бугарија

Цена: 3982ден.
Валидност 12.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1918.12 - 3981.6 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
4 * Хотел Атриум Бич се наоѓа во Ројал клуб на Викторија во летувалиштето Елените и се наоѓа на самата плажа на Црно море . Изграден во оригинален стил, хотелот Ви  предлага комфор и...
0 купени

Летување на Црно море во летувалиште Елените

Еднодневен пакет на база All Inclusive + аквапарк, лунапарк и базен во хотел Атриум Бич****, Елените

Цена: 3982ден.
Валидност 10.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1264 - 2370 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери76 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
76 купени

All Inclusive во Сончев брег

Пакети со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Цена: 1264ден.
-50%
Валидност 15.06 - 31.08
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери52 купени
Комплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот...
52 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во комплекс Rose Village

Купувате за 2654ден. 1327ден.
Валидност 03.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1200.8 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
6 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 1201ден.
Валидност 03.07 - 31.08
Местоположба Свети Влас
Купени ваучери34 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
34 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок и вечера во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 1548ден.
Валидност 15.08 - 03.09
Цена на човек/ден 1864.4 - 1888.1 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Резиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег . Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен...
0 купени

На Црно море во Сончев брег

Пакети за 2,3,4,5 или 6 ноќевања за двајца со појадок и вечера во апартман во Резиденција Бумеранг

Цена: 7552ден.
Валидност 03.09 - 20.09
Цена на човек/ден 1548.4 - 1572.1 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Резиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег . Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен...
0 купени

Септември на Црно море во Сончев бре

Пакети за 2,3,4,5 или 6 ноќевања за двајца со појадок и вечера во апартман во Резиденција Бумеранг

Цена: 6288ден.
Валидност 22.06 - 20.09
Цена на човек/ден 1074.4 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери263 купени
Хотел Дева се наоѓа во тивок и спокоен дел на Сончев Брег , недалеку од плажите на Црно море и центарот на комплексот и на своите гости ги предлага сите услови за комплетен одмор. На...
263 купени

All Inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег

Цена: 1390ден.
Валидност 07.07 - 25.08
Цена на човек/ден 2180.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери86 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
86 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 2180ден.
Валидност 20.08 - 25.08
Цена на човек/ден 1962.36 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
10 купени

Last minute All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1962ден.
Валидност 04.07 - 25.08
Цена на човек/ден 1200.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери52 купени
Хотел Арда се наоѓа во источниот дел на Сончев Брег . Лоциран е на 200 метри од плажите на Црно море. Сместувањето во Хотел Арда е одлична можност за семеен одмор, релаксација и...
52 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во Хотел Арда, Сончев брег

Цена: 1201ден.
Валидност 26.08 - 07.09
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1864ден.
Валидност 16.07 - 25.08
Цена на човек/ден 1090.2 - 1098.1 ден/ човек
Местоположба Кошарица
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Традиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба" , лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри...
0 купени

Одмор крај Сончев брег

Пакети со појадок + надворешен базен во хотел Ловечка средба, Сончев брег

Цена: 2180ден.
Валидност 01.08 - 20.09
Цена на човек/ден 1200.8 - 2765 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 2765ден.
Валидност 03.08 - 28.08
Цена на човек/ден 2180.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
4 купени

Last minute All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 2180ден.
Валидност 07.07 - 28.08
Цена на човек/ден 2433.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 2433ден.
Валидност 01.08 - 31.08
Цена на човек/ден 284.4 - 632 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери5 купени
Комплекс за одмор "Јасен" е лоциран на 70 метри од прекрасните песочни плажи во најголемото бугарско одморалиште Сончев Брег и на 5 мин. пешачење од центарот на летувалиштето....
5 купени

Август вo Сoнчев брeг

Пакети сo еднo, три или пет ноќевања во апартман за до четири лица во комплекс Јасен***, Сончев брег

Цена: 2528ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 284.4 - 632 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс за одмор "Јасен" е лоциран на 70 метри од прекрасните песочни плажи во најголемото бугарско одморалиште Сончев Брег и на 5 мин. пешачење од центарот на летувалиштето....
0 купени

Септември вo Сoнчев брeг

Пакети сo еднo, три или пет ноќевања за до шест лица во Комплекс Јасен***, Сончев брег

Цена: 1896ден.
Валидност 01.07 - 15.07
Цена на човек/ден 900.6 - 1216.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1 купени
Вилна населба "Зора" се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег , на блиските возвишенија до морето. Само 50 метри е растојанието до кристално чистите води на Црното Море и златниот...
1 купени

Летување за двајца во Сончев брег

Еднодневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Хотел Аугуста, Сончев Брег

Цена: 1801ден.
Валидност 23.05 - 31.08
Цена на човек/ден 790 - 1106 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери526 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
526 купени

Летен одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или апартман во Хотел Венера, Сончев брег

Цена: 790ден.
Валидност 28.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1232.4 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
8 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 2180ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 632 - 948 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
8 купени

Летен одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок за септември во Хотел Венера, Сончев брег

Цена: 632ден.
Валидност 16.06 - 06.07
Цена на човек/ден 1864.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1864ден.
Валидност 16.05 - 25.08
Цена на човек/ден 790 - 1264 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери32 купени
Хотел Арда се наоѓа во источниот дел на Сончев Брег . Лоциран е на 200 метри од плажите на Црно море. Сместувањето во Хотел Арда е одлична можност за семеен одмор, релаксација и...
32 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во Хотел Арда, Сончев брег

Цена: 790ден.
Валидност 18.06 - 25.08
Цена на човек/ден 790 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Хотел Арда се наоѓа во источниот дел на Сончев Брег . Лоциран е на 200 метри од плажите на Црно море. Сместувањето во Хотел Арда е одлична можност за семеен одмор, релаксација и...
2 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во Хотел Арда, Сончев брег

Цена: 790ден.
Валидност 15.06 - 30.10
Цена на човек/ден 695.2 - 1264 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок
Купени ваучери42 купени
Хотел Мистрал Несебар , се наоѓа на 150 метри од плажите на Црно море, во близина на Античкиот Несебар - Архитектонски резерват, меѓу чудата на Бугарија, дел од светското културно наследство,...
42 купени

Летување на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Мистрал, Несебар

Цена: 695ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1042.8 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери8 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
8 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 1043ден.
Валидност 01.07 - 31.08
Местоположба Свети Влас
Купени ваучери4 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
4 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок и вечера во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 1390ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1074.4 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Кошарица
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Традиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба" , лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри...
0 купени

Летување крај Сончев брег

Пакети со појадок или со појадок и вечера + сауна во хотел Ловечка средба, Сончев брег

Цена: 2149ден.
Валидност 24.05 - 31.08
Цена на човек/ден 616.2 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери30 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
30 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 616ден.
Валидност 24.05 - 31.08
Местоположба Свети Влас
Купени ваучери20 купени
Хотел Пешев во летувалиштето Свети Влас располага со лоби бар, сеф за изнајмување, места за релаксација, ресторан, лифт, детско игралиште и мал паркинг. Во градината на комплексот има...
20 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок и вечера во хотел Пешев***, Свети Влас

Цена: 932ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 979.6 - 1295.6 ден/ човек
Местоположба Кошарица
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Традиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба" , лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри...
0 купени

Одмор крај Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + сауна во хотел Ловечка средба, Сончев брег

Цена: 980ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1232.4 - 2180.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери78 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
78 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 1232ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
12 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 727ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1848.6 - 3918.4 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Вили Елените се наоѓаат во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на своите гости....
4 купени

All inculsive Летување на Црно море во Елените

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Вили Елени, Елените - Р. Бугарија

Цена: 1849ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 2338.4 - 4266 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "Викторија Палас" ***** е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и префинет луксуз. Хотелот е лоциран во северниот дел на Сончев брег на само 10 метри од...
0 купени

All inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All inclusive во хотел Викторија Палас ****,...

Цена: 2338ден.
Валидност 01.07 - 20.09
Цена на човек/ден 1200.8 - 2765 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Bohemi се наоѓа во Сончев Брег , 10-минути пешачење од плажа. Хотелот располага со сезонски отворен базен и градина. Секоја соба е опремена со ТВ, телефон, купатило, туш. Бесплатен...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Бохеми, Сончев брег

Цена: 1201ден.
Валидност 01.06 - 20.09
Цена на човек/ден 1074.4 - 1832.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери24 купени
Хотел Дева се наоѓа во тивок и спокоен дел на Сончев Брег , недалеку од плажите на Црно море и центарот на комплексот и на своите гости ги предлага сите услови за комплетен одмор. На...
24 купени

All Inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег

Цена: 1074ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2054 - 3476 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

All Inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 2054ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 2212 - 3697.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

All inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 2212ден.
Валидност 08.06 - 18.06
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери35 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
35 купени

Last minute All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 1580ден.
Валидност 08.06 - 18.06
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери19 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Куќичките во хотелски комплекс Пауталија се на приземје до самиот хотел....
19 купени

Last minute All inclusive за двајца во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive за двајца самостојна куќичка во Сончев Брег во хотел...

Цена: 1580ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1485.2 - 2907.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1485ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1643.2 - 3128.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1643ден.
Валидност 28.05 - 16.06
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Делфин" cе наоѓа на првата линија на брегот на Црно море во јужниот дел на одморалиштето Сончев Брег . Хотелот е реконструиран и реновиран, категоризиран е со три ѕвездички,...
0 купени

Одмор на Црно море во Сончев брег

Петдневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Делфин***, Сончев брег

Цена: 3950ден.
Валидност 19.05 - 15.06
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1454ден.
Валидност 25.05 - 15.06
Цена на човек/ден 600.4 - 900.6 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Хотел Капри 3 * (Hotel Capri 3 *) се наоѓа на брегот на Црното Море, на мирно место меѓу одморалиштата Несебар и Равда , на само неколку километри од Сончев брег. Пријатната...
4 купени

Летување на Црно море во Несебар

Дводневен или тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Хотел Капри, Несебар

Цена: 2402ден.
Валидност 01.06 - 15.06
Цена на човек/ден 572.28 - 624.1 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери0 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
0 купени

Одмор во Сончев брег

Дводневен или тридневен пакет за две или три лица со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 2496ден.
Валидност 08.05 - 31.05
Цена на човек/ден 1000.46 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Кошарица
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Традиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба" , лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри...
0 купени

Одмор крај Сончев брег

Пакети со појадок или со појадок и вечера + сауна во хотел Ловечка средба, Сончев брег

Цена: 1074ден.
Валидност 01.05 - 31.05
Цена на човек/ден 395 - 1129.7 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери9 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
9 купени

Летување во Сончев брег

Пакети со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Цена: 790ден.
Валидност 21.05 - 31.05
Цена на човек/ден 505.6 - 758.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс Кантилена започна со работа летната сезона 2014 година. Целосно нов комплекс, лоциран во југозападниот дел на одморалиштето Сончев Брег на само неколку метри од плажите на...
0 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Кантилена, Сончев брег

Цена: 506ден.
Валидност 20.04 - 31.05
Цена на човек/ден 1211.23 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери26 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
26 купени

Април и мај на Црно море

Еднодневен пакет со појадок и вечера вo комплекс Раjска Градина*****, Свети Влас

Цена: 1454ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1753.8 - 2954.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

All Inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1754ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1880.2 - 3144.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

All inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1880ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1264 - 2480.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
10 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1264ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1390.4 - 2654.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1390ден.
Валидност 04.05 - 31.05
Цена на човек/ден 647.8 - 869 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери0 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
0 купени

Мај во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 648ден.
Валидност 08.06 - 17.09
Цена на човек/ден 913.24 - 1580 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
0 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 913ден.
Валидност 08.06 - 17.09
Цена на човек/ден 913.24 - 1264 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Куќичките во хотелски комплекс Пауталија се на приземје до самиот хотел....
0 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 913ден.
Валидност 28.05 - 16.06
Цена на човек/ден 790 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Делфин" cе наоѓа на првата линија на брегот на Црно море во јужниот дел на одморалиштето Сончев Брег . Хотелот е реконструиран и реновиран, категоризиран е со три ѕвездички,...
0 купени

Одмор на Црно море во Сончев брег

Петдневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Делфин***, Сончев брег

Цена: 3950ден.
Валидност 08.06 - 17.09
Цена на човек/ден 1011.2 - 1580 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
0 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 1011ден.
Валидност 08.06 - 17.09
Цена на човек/ден 948 - 1264 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери76 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Куќичките во хотелски комплекс Пауталија се на приземје до самиот хотел....
76 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 948ден.
Валидност 07.06 - 17.09
Цена на човек/ден 1264 - 1580 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери44 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
44 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Цена: 1264ден.
Валидност 16.06 - 06.07
Цена на човек/ден 1896 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1896ден.
Валидност 19.05 - 08.06
Цена на човек/ден 1453.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive Light во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1454ден.
Валидност 06.03 - 03.05
Цена на човек/ден 900.6 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Кошарица
Исхрана Појадок
Купени ваучери2 купени
Традиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба" , лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри...
2 купени

Одмор крај Сончев брег

Еднодневен или дводневен пакет со појадок или со појадок и вечера + сауна во хотел Ловечка...

Цена: 916ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1580 - 2670.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

All Inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1580ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1248.2 - 2385.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1248ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1137.6 - 2227.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1138ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1595.8 - 3368.56 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Вили Елените се наоѓаат во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на своите гости....
0 купени

All inculsive Летување на Црно море во Еле

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Вили Елени, Елените - Р. Бугарија

Цена: 1596ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1911.8 - 3476 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "Викторија Палас" ***** е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и префинет луксуз. Хотелот е лоциран во северниот дел на Сончев брег на само 10 метри од...
0 купени

All inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All inclusive во хотел Викторија Палас ****,...

Цена: 1912ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1769.6 - 3728.8 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Royal bay  се наоѓа во комплексот за одмор Викторија, во летното одморалиште Елените – близу до Сончев брег, и е единственото бугарски одморалиште целосно свртено кон...
0 купени

All inclusive Летување на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Royal bay, Елените

Цена: 1770ден.
Валидност 15.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1690.6 - 2828.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

All inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1691ден.
Валидност 05.04 - 10.04
Цена на човек/ден 2117.2 ден/ човек
Местоположба Кошарица
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Традиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба" , лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри...
0 купени

Велигден на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, Велигденски ручек и вечера + сауна во хотел Ловечка средба, Сончев...

Цена: 2117ден.
Валидност 11.01 - 02.02
Цена на човек/ден 758.4 - 1074.4 ден/ човек
Местоположба Кошарица
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Традиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба" , лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри...
0 купени

Одмор крај Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + сауна и џакузи во хотел Ловечка средба,...

Цена: 758ден.
Валидност 02.01 - 02.02
Цена на човек/ден 916.4 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Кошарица
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Традиционална атмосфера, врвнa кујна, класичен комфор - сето ова ве очекува во обновениот Семеен хотел "Ловечка средба" , лоциран во подножјето на Стара Планина, на само 3 километри...
0 купени

Одмор крај Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + сауна и џакузи во хотел Ловечка средба,...

Цена: 916ден.
Валидност 23.08 - 31.10
Цена на човек/ден 684.77 - 1019.1 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери19 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
19 купени

Септември и октомври на Црно море

Еднодневен пакет во студио, едноспален или двоспален апартман во комплекс Рајска Градина****,...

Цена: 2054ден.
Валидност 07.09 - 31.10
Цена на човек/ден 1058.6 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
6 купени

Септември и октомври на Црно море

Еднодневен пакет со појадок вo комплекс Раjска Градина*****, Свети Влас

Цена: 1059ден.
-50%
Валидност 08.09 - 07.10
Цена на човек/ден 837.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери44 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
44 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Купувате за 1675ден. 837ден.
Валидност 25.08 - 30.09
Цена на човек/ден 805.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Апартмански комплекс "Мида 5" е одличен избор за вашето летување на Црно море. Тој се наоѓа во туристички комплекс Сончев Брег – најпознатото одморалиште на бугарското...
10 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Апартмански Комплекс Мида 5, Сончев брег

Цена: 806ден.
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 600.08 - 884.48 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери3 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
3 купени

Септември во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 600ден.
Валидност 26.08 - 30.09
Цена на човек/ден 395 - 474 ден/ човек
Местоположба Равда
Исхрана Нема
Купени ваучери21 купени
Куќа за гости Сијание се наоѓа во туристичкото гратче Равда , на тивко и мирно место во близина на центарот и на 350 метри од плажите на Црно море. Семеен хотел Сијание Равда работи во текот...
21 купени

Летување во Равда

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Куќа за гости Сијание, Равда

Цена: 395ден.
Валидност 17.05 - 30.09
Цена на човек/ден 2243.6 - 4076.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери16 купени
Хотел "Викторија Палас" ***** е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и префинет луксуз. Хотелот е лоциран во северниот дел на Сончев брег на само 10 метри од...
16 купени

All inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All inclusive во хотел Викторија Палас ****,...

Цена: 2244ден.
Валидност 22.08 - 30.09
Цена на човек/ден 790 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери34 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
34 купени

Oдмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или апартман во Хотел Венера, Сончев брег

Цена: 790ден.
Валидност 19.08 - 25.09
Цена на човек/ден 505.6 - 395 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Резиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег . Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен...
0 купени

На Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет за сместување на до пет или осум лица во апартман во Резиденција Бумеранг

Цена: 2528ден.
Валидност 22.08 - 21.09
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери23 купени
Комплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот...
23 купени

Летување во Сончев брег

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во комплекс Rose Village

Цена: 1106ден.
Валидност 11.06 - 20.09
Цена на човек/ден 1769.6 - 3744.6 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери176 купени
Вили Елените се наоѓаат во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на своите гости....
176 купени

All inculsive Летување на Црно море во Елените

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Вили Елени, Елените - Р. Бугарија

Цена: 1770ден.
Валидност 26.08 - 20.09
Цена на човек/ден 1011.2 - 1200.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери71 купени
Хотел Дева се наоѓа во тивок и спокоен дел на Сончев Брег , недалеку од плажите на Црно море и центарот на комплексот и на своите гости ги предлага сите услови за комплетен одмор. На...
71 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег

Цена: 1011ден.
Валидност 22.08 - 14.09
Цена на човек/ден 1232.4 - 1548.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери115 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
115 купени

All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 1232ден.
Валидност 22.08 - 14.09
Цена на човек/ден 568.8 - 821.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери54 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
54 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 569ден.
-50%
Валидност 26.08 - 07.09
Цена на човек/ден 1200.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
0 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 14.07 - 30.09
Цена на човек/ден 1137.6 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери131 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
131 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Купувате за 2275ден. 1138ден.
Валидност 02.09 - 04.09
Цена на човек/ден 2054 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Клуб - Хотел Искар е лоциран недалеку од морскиот брег, во близина на административниот центар на одморалиштето " Сончев брег ". Хотелскиот дел располага со сто педесет и пет соби и...
4 купени

Од 2 до 4 септември вo Сoнчев брeг

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Клуб - Хотел Искар, Сончев брег

Цена: 2054ден.
Валидност 19.08 - 31.08
Цена на човек/ден 948 - 1738 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери36 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
36 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија,...

Цена: 948ден.
Валидност 23.05 - 30.09
Цена на човек/ден 1832.8 - 3539.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

All Inclusive летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1833ден.
Валидност 29.06 - 22.08
Цена на човек/ден 1959.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери210 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
210 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 1959ден.
Валидност 11.08 - 25.08
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
2 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1422ден.
Валидност 18.07 - 30.09
Цена на човек/ден 805.8 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери53 купени
Апартмански комплекс "Мида 5" е одличен избор за вашето летување на Црно море. Тој се наоѓа во туристички комплекс Сончев Брег – најпознатото одморалиште на бугарското...
53 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Апартмански Комплекс Мида 5,...

Цена: 806ден.
Валидност 01.08 - 30.09
Цена на човек/ден 395 - 537.2 ден/ човек
Местоположба Равда
Исхрана Нема
Купени ваучери18 купени
Куќа за гости Сијание се наоѓа во туристичкото гратче Равда , на тивко и мирно место во близина на центарот и на 350 метри од плажите на Црно море. Семеен хотел Сијание Равда работи во текот...
18 купени

Летување во Равда

Еднодневен пакет во двокреветна соба во Куќа за гости Сијание, Равда

Цена: 395ден.
Валидност 12.08 - 20.09
Цена на човек/ден 1011.2 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери184 купени
Хотел Дева се наоѓа во тивок и спокоен дел на Сончев Брег , недалеку од плажите на Црно море и центарот на комплексот и на своите гости ги предлага сите услови за комплетен одмор. На...
184 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег

Цена: 1011ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1153.4 - 1169.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери1 купени
Вилна населба "Зора" се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег , на блиските возвишенија до морето. Само 50 метри е растојанието до кристално чистите води на Црното Море и златниот...
1 купени

Летување за двајца во Сончев брег

Тридневен или петдневен пакет за двајца со појадок и вечера во Хотел Аугуста, Сончев Брег

Купувате за 14030ден. 7015ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1106 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери350 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
350 купени

Летен одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или апартман во Хотел Венера, Сончев брег

Купувате за 2212ден. 1106ден.
Валидност 01.08 - 31.08
Цена на човек/ден 758.4 - 1264 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери32 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
32 купени

Август во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 758ден.
Валидност 07.07 - 24.08
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел Арда се наоѓа во источниот дел на Сончев Брег . Лоциран е на 200 метри од плажите на Црно море. Сместувањето во Хотел Арда е одлична можност за семеен одмор, релаксација и...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во Хотел Арда, Сончев брег

Цена: 1264ден.
Валидност 07.07 - 15.09
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери109 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
109 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 1106ден.
Валидност 12.07 - 30.08
Цена на човек/ден 3539.2 - 4155.4 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Royal bay  се наоѓа во комплексот за одмор Викторија, во летното одморалиште Елените – близу до Сончев брег, и е единственото бугарски одморалиште целосно свртено кон...
0 купени

All inclusive Летување на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Royal bay, Елените

Цена: 3539ден.
Валидност 25.07 - 20.09
Цена на човек/ден 1011.2 - 1769.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери86 купени
Хотел Дева се наоѓа во тивок и спокоен дел на Сончев Брег , недалеку од плажите на Црно море и центарот на комплексот и на своите гости ги предлага сите услови за комплетен одмор. На...
86 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Дева, Сончев брег

Цена: 1011ден.
Валидност 19.07 - 11.08
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери16 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
16 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1422ден.
Валидност 26.07 - 31.07
Цена на човек/ден 2812.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Лоциран во центарот на најатрактивното одморалиште на бугарското црноморското крајбрежје - Сончев Брег, четириѕвездниот All Inclusive хотел "Асторија" се наоѓа на првата линија на...
0 купени

Last minute All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive + чадор и лежалки на плажа во Асторија****, Сончев брег

Цена: 2812ден.
Валидност 22.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1169.2 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери0 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
0 купени

Јули во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 1169ден.
Валидност 07.04 - 30.09
Цена на човек/ден 395 - 553 ден/ човек
Местоположба Равда
Исхрана Нема
Купени ваучери82 купени
Куќа за гости Сијание се наоѓа во туристичкото гратче Равда , на тивко и мирно место во близина на центарот и на 350 метри од плажите на Црно море. Семеен хотел Сијание Равда работи во текот...
82 купени

Летување во Равда

Еднодневен пакет во двокреветна соба за целата летна сезона во Куќа за гости Сијание, Равда

Цена: 395ден.
Валидност 20.07 - 31.08
Цена на човек/ден 1264 - 1580 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери0 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
0 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 1264ден.
Валидност 12.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1264 - 1580 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери12 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
12 купени

Јули во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 1264ден.
Валидност 21.06 - 30.09
Цена на човек/ден 805.8 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери73 купени
Апартмански комплекс "Мида 5" е одличен избор за вашето летување на Црно море. Тој се наоѓа во туристички комплекс Сончев Брег – најпознатото одморалиште на бугарското...
73 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера за целата летна сезона во Апартмански Комплекс Мида 5,...

Цена: 806ден.
Валидност 06.07 - 16.07
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери4 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
4 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1422ден.
-50%
Валидност 10.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1137.6 - 1485.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери1132 купени
Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот располага со 32 двокреветни соби. Во секоја соба има TV, клима,...
1132 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Купувате за 2970ден. 1485ден.
Валидност 06.07 - 01.09
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери28 купени
Persani Hotel се наоѓа во Сончев Брег , на 900 метри од плажа Cacao beach и на 5 минути со автомобил од аквапарк Action. Во хотелот има ресторан и бар. Гостите користат бесплатен Wi-Fi и...
28 купени

Јули и август во Сончев брег

Еднодневен пакет за јули и август во Persani Hotel, Сончев брег

Цена: 916ден.
Валидност 01.08 - 10.08
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Апарт Хотел Мегас се наоѓа во Сончев Брег - запад во близина на Аква Паркот на одморалиштето. Хотелот е на 4 спрата и располага со седумнаесет апартмани, во кои можат да се сместат по...
0 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Апарт Хотел Мегас, Сончев брег

Цена: 1232ден.
Валидност 10.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1869.46 - 2148.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотелски комплекс "Фламинго" е изграден во 2004 год. Лоциран е во северниот дел на Сончев брег , само на 250 метри од плажите на Црно море и на 400 метри од центарот на...
2 купени

Летување за двајца во Сончев брег

Пакети за двајца со појадок и вечера за целото лето во Хотел Фламинго, Сончев брег

Цена: 11218ден.
Валидност 01.07 - 09.07
Цена на човек/ден 1074.4 ден/ човек
Местоположба Равда
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери10 купени
Хотелски комплекс "Хит" се наоѓа на брегот на Црно море, меѓу туристичките населби Равда и Несебар . Во спокоен и живописен регион, хотелот е погоден за одмор и забава за секој...
10 купени

Last minute одмор на Црно море во Равда

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел ХИТ, Равда

Цена: 1074ден.
Валидност 12.07 - 31.07
Цена на човек/ден 1221.97 - 1635.3 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери0 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
0 купени

Јули во Сончев брег

Дводневни и тридневни пакети за две или три лица со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 6541ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1832.8 - 3807.8 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери30 купени
Хотел Андалусија се наоѓа во Ројал Клуб Викторија, Елените - летувалиште во Бугарија, целосно расположено кон сончевиот југ, кадешто планинскиот воздух се комбинира со повејот на морскиот...
30 купени

All inclusive на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Андалусија****, Елените - Р. Бугарија

Цена: 1833ден.
Валидност 05.06 - 03.07
Цена на човек/ден 513.5 - 491.38 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени ваучери18 купени
Хотел Џули е тризвезден хотел, кој се наоѓа во централниот дел на комплекс Сончев Брег во непосредна близина на плажите на Црно море. Потопете се во една пријатна атмосфера, гостопримство и...
18 купени

Јуни во Сончев брег

Дводневни и тридневни пакети за две или три лица со појадок + базен во Хотел Џули***, Сончев брег

Цена: 2054ден.
Валидност 22.06 - 05.07
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс Кантилена започна со работа летната сезона 2014 година. Целосно нов комплекс, лоциран во југозападниот дел на одморалиштето Сончев Брег на само неколку метри од плажите на...
0 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive + надворешен базен во хотел Кантилена, Сончев брег

Цена: 1580ден.
Валидност 31.05 - 27.08
Цена на човек/ден 1232.4 - 1959.2 ден/ човек
Местоположба Сончев брег
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери196 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
196 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive за целата летна сезона во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 1959ден.
-50%
Валидност 20.05 - 31.08
Цена на човек/ден 790 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери494 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
494 купени

Летен одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во двокреветна соба или апартман во Хотел Венера, Сончев брег

Купувате за 1580ден. 790ден.
Валидност 07.06 - 10.08
Цена на човек/ден 884.8 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Апарт Хотел Мегас се наоѓа во Сончев Брег - запад во близина на Аква Паркот на одморалиштето. Хотелот е на 4 спрата и располага со седумнаесет апартмани, во кои можат да се сместат по...
0 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Апарт Хотел Мегас, Сончев брег

Цена: 885ден.
-50%
Валидност 15.06 - 31.08
Цена на човек/ден 948 - 1153.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Вилна населба "Зора" се наоѓа во северниот дел на Сончев Брег , на блиските возвишенија до морето. Само 50 метри е растојанието до кристално чистите води на Црното Море и златниот...
2 купени

Летување за двајца во Сончев брег

Тридневни и петдневни пакети за двајца со појадок и вечера во Хотел Аугуста, Сончев Брег

Купувате за 11376ден. 5688ден.
Валидност 08.06 - 30.06
Цена на човек/ден 861.1 - 905.97 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери11 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
11 купени

Одмор на Црно море во Бугарија

Еднодневен пакет во студио, едноспален или двоспален апартман во комплекс Рајска Градина****,...

Цена: 2718ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 884.8 ден/ човек
Местоположба Равда
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери51 купени
Хотелски комплекс "Хит" се наоѓа на брегот на Црно море, меѓу туристичките населби Равда и Несебар . Во спокоен и живописен регион, хотелот е погоден за одмор и забава за секој...
51 купени

Одмор на Црно море во Равда

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел ХИТ, Равда

Цена: 885ден.
Валидност 07.06 - 30.06
Цена на човек/ден 632 - 1027 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апартмани за гости Салена *** се наоѓа во Сончев Брег на 10 минути пешачење од плажите на Црно море и на 700 метри од аквапарк Action. Апартмани за гости Салена, Сончев Брег, ќе ви...
0 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет за две, четири или шест лица во Апартмани за гости Салена*** , Сончев брег

Цена: 1264ден.
Валидност 20.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1264 - 1706.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
2 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Цена: 1264ден.
Валидност 03.06 - 26.06
Цена на човек/ден 1232.4 - 1611.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Хотел "Риагор" е лоциран во елитната северна зона на одморалиштето Сончев брег , комбинирајќи ги близината на морето со најубавите планински падини на Стара Планина. Изграден е во...
6 купени

Јуни во Сончев брег на база All inclusive

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Риагор, Сончев брег

Цена: 1232ден.
Валидност 14.06 - 25.06
Цена на човек/ден 1011.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Делфин" cе наоѓа на првата линија на брегот на Црно море во јужниот дел на одморалиштето Сончев Брег . Хотелот е реконструиран и реновиран, категоризиран е со три ѕвездички,...
0 купени

Јуни на Црно море во Сончев брег

Четиридневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Делфин***, Сончев брег

Цена: 4045ден.
Валидност 05.06 - 19.06
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Лоциран во центарот на најатрактивното одморалиште на бугарското црноморското крајбрежје - Сончев Брег, четириѕвездниот All Inclusive хотел "Асторија" се наоѓа на првата линија на...
6 купени

VIP цена за All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive + чадор и лежалки на плажа во Асторија****, Сончев брег

Цена: 1580ден.
Валидност 27.05 - 22.06
Цена на човек/ден 632 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс Кантилена започна со работа летната сезона 2014 година. Целосно нов комплекс, лоциран во југозападниот дел на одморалиштето Сончев Брег на само неколку метри од плажите на...
0 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Кантилена, Сончев брег

Цена: 632ден.
Валидност 02.06 - 25.06
Цена на човек/ден 663.6 - 1011.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "Делфин" cе наоѓа на првата линија на брегот на Црно море во јужниот дел на одморалиштето Сончев Брег . Хотелот е реконструиран и реновиран, категоризиран е со три ѕвездички,...
0 купени

Јуни на Црно море во Сончев брег

Четиридневен пакет со појадок + надворешен базен во хотел Делфин***, Сончев брег

Цена: 2654ден.
Валидност 20.05 - 15.06
Цена на човек/ден 568.8 - 805.8 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Хотел Капри 3 * (Hotel Capri 3 *) се наоѓа на брегот на Црното Море, на мирно место меѓу одморалиштата Несебар и Равда , на само неколку километри од Сончев брег. Пријатната...
6 купени

Летување на Црно море во Несебар

Дводневен и тридневен пакет за двајца со појадок или со појадок и вечера во Хотел Капри, Несебар

Цена: 2275ден.
Валидност 15.05 - 15.06
Цена на човек/ден 1260.84 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелски комплекс Кантилена започна со работа летната сезона 2014 година. Целосно нов комплекс, лоциран во југозападниот дел на одморалиштето Сончев Брег на само неколку метри од плажите на...
0 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive + надворешен базен во хотел Кантилена, Сончев брег

Цена: 1261ден.
Валидност 01.06 - 10.06
Цена на човек/ден 1769.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери10 купени
Хотел "Викторија Палас" ***** е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и префинет луксуз. Хотелот е лоциран во северниот дел на Сончев брег на само 10 метри од...
10 купени

All inclusive на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Викторија Палас ****, Сончев брег

Цена: 1770ден.
-50%
Валидност 21.05 - 10.06
Цена на човек/ден 474 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери69 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
69 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија,...

Купувате за 948ден. 474ден.
Валидност 20.05 - 08.06
Цена на човек/ден 1580 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери14 купени
Лоциран во центарот на најатрактивното одморалиште на бугарското црноморското крајбрежје - Сончев Брег, четириѕвездниот All Inclusive хотел "Асторија" се наоѓа на првата линија на...
14 купени

VIP цена за All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive + чадор и лежалки на плажа во Асторија****, Сончев брег

Цена: 1580ден.
-50%
Валидност 15.05 - 07.06
Цена на човек/ден 837.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
8 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Купувате за 1675ден. 837ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 1975 - 3191.6 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Четиризвездниот Хотел Ројал Парк се наоѓа во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на...
0 купени

All inclusive летување на Црно море во Елените

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Ројал Парк****, Елените

Цена: 1975ден.
Валидност 28.04 - 31.05
Цена на човек/ден 995.4 - 711 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
0 купени

Одмор на Црно море во Бугарија

Еднодневен пакет во студио, едноспален или двоспален апартман во комплекс Рајска Градина****,...

Цена: 1991ден.
Валидност 28.04 - 31.05
Цена на човек/ден 995.4 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери2 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
2 купени

Мај на Црно море

Еднодневен пакет со појадок вo комплекс Раjска Градина*****, Свети Влас

Цена: 995ден.
Валидност 01.06 - 15.09
Цена на човек/ден 1327.2 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери148 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
148 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Black Sea, Сончев брег

Цена: 1327ден.