All inclusive во Сончев брег - Хотел "Тиа Марија"

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брегHotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот.
Модерниот имот е на удобно растојание до плажите и до центарот на летувалиштето. Забaвувајте се во многуте дискотеки, барови и пабови во близина. За вашиот комфор, исто така во близина има голем супермаркет.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 948 денари (15 €) - 50% = 474 денари (7.5 €)
Понудата е валидна при минимум две ноќевања

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба, при сместени минимум двајца возрасни
 • Еден појадок
 • Надворешен базен, чадор и лежалки
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 1390 денари (22 €) - 50% = 695 денари (11 €)
Понудата е валидна при минимум две ноќевања
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба, при сместени минимум двајца возрасни
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • ​Надворешен базен, чадор и лежалки
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 2465 денари (40 €) - 50% = 1232 денари (20 €)
Понудата е валидна при минимум две ноќевања

ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба, при минимум двојно сместување
 • Исхрана на база All Inclusive
 • ​Надворешен базен, чадор и лежалки
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

 

Сончев брег е место за забава за млади, на кои им нудиме студиа и апартмани. Сите соби на хотелот Тиа Мариа се со клима уред, фрижидер и телевизор.
Мебелот во хотелот е направено од дизајнери кои вложиле чувство за убавина и комфор.
Базен, лежалки и чадори се достапни бесплатно на гостите на хотелот.
Ресторанот на хотел Тиа Марија нуди појадок и вечера на шведска маса со богато мени на достапни цени.
Хотел Тиа Мариа Сончев Брет се наоѓа во непосредна близина на супермаркет Перла и дискотека Мултиплејс, а исто така до автобуската станица Арда.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Доплата на рецепција (на база на избраниот пакет):
 • Дете до 6.99 година се сместува бесплатно на дополнително легло.
 • За дете над 7 години или трет возрасен се доплаќа на рецепција 70% од вредноста на избраниот пакет.
 • Можна е комбинација од неколку ваучери за продолжување на периодот на престој.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 876/ 76 74 97.
 • Валидност на ваучер: од 21 мај до 10 јуни 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Тиа Марија"

Сончев брег, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
E-mail: [email protected]
Website: www.tiamaria.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Тиа Марија"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.05.2017 до 10.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Појадок 07:30 – 10:00 (шведска маса вклучува: кафе чај, млеко мин.вода, сокове)
Show Cooking (во определени денови )
Ручек 12:00 – 13 00 (шведска маса вклучува: голем избор од предјадења, основни јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци,наливно пиво и вино(црвено и бело)
Show Cooking (во определени денови )
Вечера 18:00-20:00 (шведска маса вклучува : долем избор от предјадења, основни  јадења, десерти, бугарски алкохолни и безалкохолни пијалоци, наливно пиво и вино(црвено и бело)
Show Cooking (во определени денови )

 

Пијалоци:
-топли пијалоци 07:30-20:00  (кафе , чај и млеко)
Безалкохолни пијалоци 10:00-22:00
Наливно пиво : 10:00-22:00
Природни сокови и минерална вода 10:00-22:00 (диспенсер)
Диетален сок 10:00-22:00 (диспенсер)
Вино : 10:00-22:00 (црвено и бело)
Бугарски алкохолни пијалоци10:00-22:00
Коктели  10:00-22:00
Скрежина (замрзнат сок) 10:00-22:00
*ПИЈАЛОЦИТЕ СЕ СЕРВИРААТ ВО ЛОБИ БАРОТ

 

Сладолед  15:00- 17:00 (Понеделник , Среда и Петок)
Скрежина микс 15:00-17:00
Сендвичи 15:00-17:00
Мини бургери  и пица 15:00-17:00 (Вторник,четвърток и Сабота)
Слатки 15:00-17:00

 

*Гостите кои се по програма ALL INCLUSIVE се должни да носат all inclusive гривни
*Услуги со допълнителна доплата : странски алкохолни и безалкохолни пијалоци,фреш
Тематско бифе 7 дни во неделата на бугарска, мексиканска, италијанска, азиска, ориенталска, љубовна и морска кујна
Детско бифе за време на појадок
Суви пакети храна за екскурзии, рано заминување и касно пристигнување
Ресторанот се посетува во пристојна облека
Не е дозволено изнесувањето на храна и пијалоци од ресторанот