Хотели Сончев брег - Бугарија

Хотели Сончев брег - Попуст на сите хотели во Сончев брег. На море

-50%
Валидност 29.04 - 20.05
Цена на човек/ден 395 - 1137.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери28 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
28 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во Хотел Тиа Марија,...

Купувате за 790ден. 395ден.
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 2180.4 - 2828.2 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
0 купени

Мајски празници во Бугарија

Еднодневен пакет за двајца на база All Inclusive во комплекс Рајска Градина****, Свети Влас

Цена: 4361ден.
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 2180.4 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
4 купени

Мајски празници на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive вo комплекс Раjска Градина*****, Свети Влас

Цена: 2180ден.
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 2464.8 - 2201.26 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
0 купени

Мајски празници на Црно море

Еднодневен или тридневен пакет на база All Inclusive вo комплекс Раjска Градина*****, Свети Влас

Цена: 2465ден.
Валидност 28.04 - 08.05
Цена на човек/ден 2464.8 - 2828.2 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
0 купени

Мајски празници во Бугарија

Еднодневен или тридневен пакет за двајца на база All Inclusive во комплекс Рајска Градина****,...

Цена: 4930ден.
-50%
Валидност 08.09 - 10.10
Цена на човек/ден 758.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери67 купени
Хотел Регата Палас **** е целосно модернизиран во 2010 година. и се наоѓа во југозападниот дел на одморалиштето " Сончев брег " и на 200 метри од популарната дискотека "Какао...
67 купени

Септември во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера во Хотел РЕГАТА ПАЛАС****, Сончев брег

Купувате за 1517ден. 758ден.
Валидност 07.09 - 07.10
Цена на човек/ден 619.36 - 1027 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери14 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од центарот на Свети...
14 купени

Септември и Октомври на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет без исхрана или со појадок во комплекс Рајска Градина****, Свети Влас

Цена: 1027ден.
Валидност 14.09 - 30.09
Цена на човек/ден 434.5 - 632 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апарт-хотел Sunny House Ви го предлага најдоброто апартманско сместување во Сончев Брег! Изберете некој од ексклузивните апартмани и уживајте во спокоен летен одмор и предностите кои ги...
0 купени

Септември во Сончев брег

Еднодневен пакети за две или четири лица со појадок + базен во Aпарт-хотел Sunny House, Сончев брег

Цена: 1264ден.
-50%
Валидност 15.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1295.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "Рива" е целосно реновиран триѕвезден хотел, кој се наоѓа во срцето на најпопуларното одморалиште на бугарското крајбрежје на Црното Море - Сончев Брег. Хотелот отвора врати...
0 купени

Септември во Сончев брег на база All inclusive

50% попуст на еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Рива***, Сончев брег

Купувате за 2591ден. 1296ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 632 - 1106 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери217 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
217 купени

Летен одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок за септември во Хотел Венера, Сончев брег

Купувате за 1264ден. 632ден.
-50%
Валидност 02.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1327.2 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Хотел Перла е лоциран во Сончев Брег – најголемото и најпопуларно одморалиште во Бугарија. Тој се наоѓа на 430 километри источно од главниот град Софија и на 40 километри северно од...
2 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел ПЕРЛА, Сончев брег

Купувате за 2654ден. 1327ден.
-50%
Валидност 01.09 - 30.09
Цена на човек/ден 342.23 - 592.5 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери9 купени
Лоциран на плажите на Црното море, Sunny Bay Estate е идеален како за парови, така и за семејства со деца. Се наоѓа во самото срце на Сончев Брег и во близина на речиси сите места за забава...
9 купени

Септември во Сончев брег

Еднодневни пакети за четири или шест лица во Sunny Bay Estate, Сончев брег

Купувате за 3160ден. 1580ден.
Валидност 15.09 - 28.09
Цена на човек/ден 1316.46 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "Риагор" е лоциран во елитната северна зона на одморалиштето Сончев брег , комбинирајќи ги близината на морето со најубавите планински падини на Стара Планина. Изграден е во...
0 купени

Септември во Сончев брег на база All inclusive

Еднодневен, дводневен и тридневен пакет на база All Inclusive во Хотел Риагор, Сончев брег

Цена: 1390ден.
Валидност 22.09 - 25.09
Цена на човек/ден 1853.66 - 2022.4 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери12 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од центарот на Свети...
12 купени

На Црно море во Свети Вла

Еднодневен пакет на база All inclusive во комплекс Рајска Градина****, Свети Влас

Цена: 2022ден.
-50%
Валидност 01.07 - 20.09
Цена на човек/ден 1137.6 - 1453.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери1447 купени
Преостанати слободни места има за периодот по 24 август! Хотел Пауталија е лоциран во Сончев Брег , во близина на познатиот Cacao beach, наспроти хотел Гренада. Хотелот...
1447 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All Inclusive во Сончев Брег во хотел Пауталија

Купувате за 2907ден. 1454ден.
-50%
Валидност 01.09 - 12.09
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери114 купени
Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна близина на Стара Планина и само на 240 метри од морскиот брег. Ова...
114 купени

Септември во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black Sea, Сончев брег

Купувате за 1833ден. 916ден.
-50%
Валидност 18.08 - 15.09
Цена на човек/ден 1643.2 - 1027 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери7 купени
Резиденција Бумеранг е идеално место за удобен одмор во најпопуларното бугарско одморалиште Сончев Брег . Комплексот е модерна современа зграда, ги има сите потребни услови за Вашиот удобен...
7 купени

На Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет за две, три или четири лица со појадок и вечера во Резиденција Бумеранг

Купувате за 6573ден. 3286ден.
Валидност 01.09 - 06.09
Цена на човек/ден 859.52 - 905.66 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери19 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од центарот на Свети...
19 купени

Септември на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет без исхрана во комплекс Рајска Градина****, Свети Влас

Цена: 2718ден.
Валидност 14.07 - 08.09
Цена на човек/ден 3128.4 - 3697.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери20 купени
Хотел "Викторија Палас" ***** е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и префинет луксуз. Хотелот е лоциран во северниот дел на Сончев брег на само 10 метри од...
20 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All inclusive во хотел Викторија Палас ****,...

Цена: 3697ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 948 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери686 купени
Преостанати слободни места има за периодот по 19 август! Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и...
686 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок во јули и август во Хотел Венера, Сончев брег

Купувате за 1896ден. 948ден.
-50%
Валидност 18.06 - 31.08
Цена на човек/ден 1232.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок, Ручек и Вечера
Купени ваучери532 купени
Преостанати слободни места има за периодот по 15 август! Хотелски комплекс Black sea се наоѓа во западниот дел на најголемото Црноморско одморалиште - Сончев Брег , во непосредна...
532 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера за целата летна сезона во Хотел Black Sea, Сончев брег

Купувате за 2465ден. 1232ден.
Валидност 14.07 - 27.08
Цена на човек/ден 3539.2 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери20 купени
Вили Елените се наоѓаат во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на своите гости....
20 купени

Летување на Црно море во Елените Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Вили Елени, Елените - Р. Бугарија

Цена: 3539ден.
Валидност 03.08 - 28.08
Цена на човек/ден 3665.6 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери116 купени
Четиризвездниот Хотел Ројал Парк се наоѓа во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на...
116 купени

Летување на Црно море во Елените Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Ројал Парк****, Елените

Цена: 3666ден.
-50%
Валидност 02.09 - 30.09
Цена на човек/ден 1327.2 - 1643.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Перла е лоциран во Сончев Брег – најголемото и најпопуларно одморалиште во Бугарија. Тој се наоѓа на 430 километри источно од главниот град Софија и на 40 километри северно од...
0 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел ПЕРЛА, Сончев брег

Купувате за 6573ден. 3286ден.
-50%
Валидност 01.07 - 31.08
Цена на човек/ден 916.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери34 купени
Комплекс Стела Поларис се наоѓа на 400 метри од центарот на  Сончев Брег и познатиот клуб Cacao beach. ЕДНОДНЕВRН ПАКЕТ: 18363 денари (30 €) - 50% = 916 денари (15...
34 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна зезона во Компкекс Стела Поларис, Сончев брег

Купувате за 1833ден. 916ден.
Валидност 12.07 - 22.08
Цена на човек/ден 2117.2 - 3160 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од центарот на Свети...
0 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Рајска Градина****, Свети Влас

Цена: 2117ден.
Валидност 26.07 - 28.08
Цена на човек/ден 3539.2 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Андалусија се наоѓа во Ројал Клуб Викторија, Елените - летувалиште во Бугарија, целосно расположено кон сончевиот југ, кадешто планинскиот воздух се комбинира со повејот на морскиот...
0 купени

Лeто 2016 на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Андалусија****, Елените - Р. Бугарија

Цена: 3539ден.
Валидност 01.08 - 28.08
Цена на човек/ден 3697.2 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери4 купени
Хотел Royal bay  се наоѓа во комплексот за одмор Викторија, во летното одморалиште Елените – близу до Сончев бред, и е единственото бугарски одморалиште целосно свртено кон...
4 купени

Летување на Црно море вo Елените

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Royal bay, Елените

Цена: 3697ден.
Валидност 24.06 - 28.08
Цена на човек/ден 3065.2 - 3349.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
0 купени

All Inclusive летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive за целата летна сезона во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 3350ден.
-50%
Валидност 17.07 - 02.08
Цена на човек/ден 1548.4 - 2054 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери8 купени
Хотел Перла е лоциран во Сончев Брег – најголемото и најпопуларно одморалиште во Бугарија. Тој се наоѓа на 430 километри источно од главниот град Софија и на 40 километри северно од...
8 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера или All Inclusive во Хотел ПЕРЛА, Сончев брег

Купувате за 3097ден. 1548ден.
-50%
Валидност 15.06 - 31.08
Цена на човек/ден 948 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери84 купени
Комплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот...
84 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во комплекс Rose Village

Купувате за 1896ден. 948ден.
Валидност 01.07 - 06.09
Цена на човек/ден 1580 - 2370 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери26 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од центарот на Свети...
26 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет со појадок во комплекс Рајска Градина****, Свети Влас

Цена: 1580ден.
Валидност 01.06 - 30.09
Цена на човек/ден 421.23 - 900.6 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апарт-хотел Sunny House Ви го предлага најдоброто апартманско сместување во Сончев Брег! Изберете некој од ексклузивните апартмани и уживајте во спокоен летен одмор и предностите кои ги...
0 купени

На Црно море преку целото лето во Сончев брег

Петдневни пакети во студио или едностаен апартман + надворешен базен во Aпарт-хотел Sunny House,...

Цена: 6320ден.
Валидност 01.06 - 06.07
Цена на човек/ден 742.6 - 687.3 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери21 купени
Briz beach Apartments се наоѓаат на самата краjбрежна алеja  во Сончев Брег веднаш до плажите на Црното море. Хотелот е сезонски и нуди се што е потребно за незаборавен одмор во...
21 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневни пакети за двајца или четворица + шише вино во Briz beach Apartments

Цена: 1485ден.
Валидност 10.06 - 08.09
Цена на човек/ден 3128.4 - 3697.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "Викторија Палас" ***** е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и префинет луксуз. Хотелот е лоциран во северниот дел на Сончев брег на само 10 метри од...
0 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет за целата летна сезона на база All inclusive во хотел Викторија Палас ****,...

Цена: 3128ден.
-50%
Валидност 15.05 - 31.08
Цена на човек/ден 790 - 916.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Апарткомплекс Вила Итта е лоциран веднаш до плажите во Сончев Брег, растојанието до морето е само 250 метри. Дел од просториите се на во комплексот се купени од приватни сопственици, а...
0 купени

Лето 2016 во Сончев брег

Еднодневен пакет + надворешен базен за целата летна сезона во Апарт комплекс Вила Итта, Сончев брег

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 632 - 1106 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери133 купени
Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот Венера нуди на гостите прекрасни услови за одмор и забава. Лоциран на 65 метри од плажите на Црното море, во центарот...
133 купени

Летен одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок за јуни и септември во Хотел Венера, Сончев брег

Купувате за 1264ден. 632ден.
Валидност 08.06 - 30.06
Цена на човек/ден 859.52 - 1358.8 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од центарот на Свети...
6 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен пакет без исхрана или со појадок во комплекс Рајска Градина****, Свети Влас

Цена: 1359ден.
Валидност 01.06 - 30.06
Цена на човек/ден 979.6 - 1843.23 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Комплекс Golden Rainbow First line е ексклузивен хотел, кој се наоѓа во најубавиот и тивок дел на летувалиштето Сончев Брег и е опкружен со убав парк и со песочни дини на самиот брег....
0 купени

Одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет за сместување во студио или апартман во јуни и септември во комплекс Golden...

Цена: 4076ден.
-50%
Валидност 11.06 - 30.06
Цена на човек/ден 726.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Хотел "РИОР" се наоѓа во центарот на најголемото и најпознато бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег , во близина на повеќе култни за одморалиштето објекти и локации, само...
0 купени

Одмор во јуни во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок + базен во јуни во хотел Риор, Сончев брег

Купувате за 1454ден. 727ден.
Валидност 15.06 - 30.06
Цена на човек/ден 1801.2 - 1716.83 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "Риагор" е лоциран во елитната северна зона на одморалиштето "Сончев брег", комбинирајќи ги близината на морето со најубавите планински падини на Стара Планина....
0 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен и шестдневен пакет на база All Inclusive во Хотел Риагор, Сончев брег

Цена: 1801ден.
Валидност 14.06 - 25.06
Цена на човек/ден 1074.4 - 1390.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Степ се наоѓа помеѓу Сончев Брег и Несебар , на само 400 метри од плажите на Црно море. Во хотелот има ресторан со летна тераса, климатизирани соби со балкони и бесплатен...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневни пакети за двајца со појадок и вечера + шише француско вино во двојна соба или апартман...

Цена: 2149ден.
Валидност 14.06 - 25.06
Цена на човек/ден 935.68 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Семеен Хотел Степ се наоѓа помеѓу Сончев Брег и Несебар , на само 400 метри од плажите на Црно море. Во хотелот има ресторан со летна тераса, климатизирани соби со балкони и бесплатен...
0 купени

Летување во Сончев брег

Тридневни пакети за двајца со појадок и вечера + шише француско вино во двојна соба или апартман...

Цена: 5530ден.
-50%
Валидност 01.06 - 25.06
Цена на човек/ден 1264 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери18 купени
Гранд Хотел Оазис се наоѓа во Сончев Брег и е само на 250 метри од плажите на Црно море. Хотелот располага со базен, СПА центар и ресторан со бугарска кујна. На територија на хотелот...
18 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет за двајца во двојна соба или апартман на база All Inclusive во Гранд Хотел...

Купувате за 5056ден. 2528ден.
-50%
Валидност 01.06 - 25.06
Цена на човек/ден 948 - 1106 ден/ човек
Местоположба Несебър
Исхрана Појадок
Купени ваучери5 купени
Хотел Парк Оазис се наоѓа во новиот дел на градот Несебар , на само неколку километри од одморалиштето Сончев Брег, во уникатен парк со површина од околу 10 илјади метри квадратни точно над...
5 купени

Летување на Црно море во Несебар

Еднодневен пакет за двајца во двојна соба или апартман со појадок во Хотел Парк Оазис, Несебар

Купувате за 3792ден. 1896ден.
Валидност 10.06 - 23.06
Цена на човек/ден 2117.2 - 2654.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери6 купени
Хотелскиот комплекс ги вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег . Самиот...
6 купени

All Inclusive летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All inclusive во јуни во Чајка Ризорт ****,...

Цена: 2117ден.
-50%
Валидност 20.05 - 30.06
Цена на човек/ден 790 - 948 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери40 купени
Комплексот "Rose Village" е со категорија три ѕвездички, се наоѓа во Сончев Брег, на 150м од плажите, на 15 минути од центарот на Сончев Брег и Несебар и 35 километри од градот...
40 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

50% попуст на еднодневен пакет со појадок во комплекс Rose Village

Купувате за 1580ден. 790ден.
-50%
Валидност 28.05 - 17.06
Цена на човек/ден 1200.8 - 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "Рива" е целосно реновиран триѕвезден хотел, кој се наоѓа во срцето на најпопуларното одморалиште на бугарското крајбрежје на Црното Море - Сончев Брег. Хотелот отвора врати...
0 купени

All inclusive летување во Сончев брег

50% попуст на еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Рива***, Сончев брег

Купувате за 2402ден. 1201ден.
-50%
Валидност 01.06 - 15.06
Цена на човек/ден 660.44 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Карактеристичниот стил на "Традиционалната бугарска куќа" се гледа во секој детал од комплекс Олимп . Комфорните простории во комплекс Олимп располагаат со удобни соби и тераси....
0 купени

Одмор во Свети Влас, Бугарија

Еднодневен пакет во студио вo јуни во Апартмански комплекс Олимп, Свети Влас

Купувате за 1321ден. 660ден.
-50%
Валидност 20.05 - 20.06
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Андромеда се наоѓа во северниот дел на туристички комплекс Сончев Брег , на 200 метри од брегот на Црното Море. Тој нуди модерни соби со клима уред и бесплатен Wi-Fi интернет. Гостите...
0 купени

Одмор на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера + надворешен базен во Хотел Андромеда, Сончев брег

Купувате за 2528ден. 1264ден.
-50%
Валидност 19.05 - 15.06
Цена на човек/ден 1106 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок
Купени ваучери4 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
4 купени

All inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Купувате за 2212ден. 1106ден.
Валидност 20.05 - 16.06
Цена на човек/ден 900.6 - 1232.4 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери2 купени
Семеен Хотел Степ се наоѓа помеѓу Сончев Брег и Несебар , на само 400 метри од плажите на Црно море. Во хотелот има ресторан со летна тераса, климатизирани соби со балкони и бесплатен...
2 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневни пакети за двајца со појадок и вечера + шише француско вино во двојна соба или апартман...

Цена: 1801ден.
Валидност 01.06 - 14.06
Цена на човек/ден 1236.82 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел "Риагор" е лоциран во елитната северна зона на одморалиштето "Сончев брег", комбинирајќи ги близината на морето со најубавите планински падини на Стара Планина....
0 купени

All inclusive во Сончев брег

Седумдневен пакет на база All Inclusive во Хотел Риагор, Сончев брег

Цена: 8658ден.
Валидност 25.05 - 09.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери16 купени
Четиризвездниот Хотел Ројал Парк се наоѓа во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на...
16 купени

Летување на Црно море во Елените Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Ројал Парк****, Елените

Цена: 1422ден.
Валидност 01.06 - 09.06
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери8 купени
Хотел Андалусија се наоѓа во Ројал Клуб Викторија, Елените - летувалиште во Бугарија, целосно расположено кон сончевиот југ, кадешто планинскиот воздух се комбинира со повејот на морскиот...
8 купени

Early booking за лeто 2016 на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Андалусија****, Елените - Р. Бугарија

Цена: 1327ден.
-50%
Валидност 09.05 - 07.06
Цена на човек/ден 948 - 1959.2 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Појадок
Купени ваучери0 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од центарот на Свети...
0 купени

Летување на Црно море во Свети Влас

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок. или со појадок и вечера во комплекс Рајска...

Купувате за 1896ден. 948ден.
Валидност 15.05 - 09.06
Цена на човек/ден 1137.6 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери46 купени
Вили Елените се наоѓаат во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на своите гости....
46 купени

Летување на Црно море во Елените Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Вили Елени, Елените - Р. Бугарија

Цена: 1138ден.
Валидност 15.05 - 09.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери16 купени
Хотел Royal bay  се наоѓа во комплексот за одмор Викторија, во летното одморалиште Елените – близу до Сончев бред, и е единственото бугарски одморалиште целосно свртено кон...
16 купени

Летување на Црно море вo Елените

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Royal bay, Елените

Цена: 1422ден.
-50%
Валидност 19.05 - 15.06
Цена на човек/ден 549.84 - 660.44 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Карактеристичниот стил на "Традиционалната бугарска куќа" се гледа во секој детал од комплекс Олимп . Комфорните простории во комплекс Олимп располагаат со удобни соби и тераси....
0 купени

Одмор во Свети Влас, Бугарија

Еднодневен пакет во студио во мај и јуни во Апартмански комплекс Олимп, Свети Влас

Купувате за 1100ден. 550ден.
Валидност 20.05 - 31.05
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери12 купени
Лоциран во центарот на најатрактивното одморалиште на бугарското црноморското крајбрежје - Сончев Брег, четириѕвездниот All Inclusive хотел "Асторија" се наоѓа на првата линија на...
12 купени

VIP цена за All Inclusive во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All Inclusive + чадор и лежалки на плажа во Асторија****, Сончев брег

Цена: 1422ден.
-50%
Валидност 29.04 - 31.05
Цена на човек/ден 1200.8 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери20 купени
Хотел "Рива" е целосно реновиран триѕвезден хотел, кој се наоѓа во срцето на најпопуларното одморалиште на бугарското крајбрежје на Црното Море - Сончев Брег. Хотелот отвора врати...
20 купени

Мај во Сончев брег Бугарија

50% попуст на еднодневен пакет на база All inclusive во Хотел Рива***, Сончев брег

Купувате за 2402ден. 1201ден.
Валидност 20.05 - 31.05
Цена на човек/ден 1264 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Комплетно реновираниот двоѕвезден хотел Орел е еден од симболите на Сончев Брег и омилено место за семеен одмор на многу генерации. ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20...
0 купени

All inclusive летување во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive + чадори и лежалки на плажа во хотел Орел**, Сончев брег

Цена: 1264ден.
Валидност 01.06 - 06.07
Цена на човек/ден 703.1 - 774.2 ден/ човек
Местоположба Сoнчев брeг
Исхрана Нема
Купени ваучери3 купени
Briz beach Apartments се наоѓаат на самата краjбрежна алеja  во Сончев Брег веднаш до плажите на Црното море. Хотелот е сезонски и нуди се што е потребно за незаборавен одмор во...
3 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневни пакети за двајца или четворица + шише вино во Briz beach Apartments

Цена: 1548ден.
-50%
Валидност 15.05 - 15.06
Цена на човек/ден 549.84 - 660.44 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана Нема
Купени ваучери0 купени
Карактеристичниот стил на "Традиционалната бугарска куќа" се гледа во секој детал од комплекс Олимп . Комфорните простории во комплекс Олимп располагаат со удобни соби и тераси....
0 купени

Одмор во Свети Влас, Бугарија

Еднодневен пакет во студио во мај и јуни во Апартмански комплекс Олимп, Свети Влас

Купувате за 1100ден. 550ден.
-50%
Валидност 01.06 - 10.09
Цена на човек/ден 695.2 - 1042.8 ден/ човек
Местоположба Сoнчев брeг
Исхрана Појадок и Вечера
Купени ваучери0 купени
Хотел Ивел  се наоѓа во центарот на одморалиштето  Сончев Брег , кои нуди добри услови за сместување по поволни цени. Лоциран е на 500 метри од плажите на Црно море меѓу тивок и...
0 купени

Летување во Сончев брег

Еднодневен пакет во двокреветна или трокреветна соба со појадок и вечера во хотел Ивел, Сончев брег

Купувате за 1390ден. 695ден.
-50%
Валидност 29.04 - 31.05
Цена на човек/ден 395 ден/ човек
Местоположба Сoнчев брeг
Исхрана Појадок
Купени ваучери6 купени
Hotel Tia Maria е лоциран во јужниот дел на Сончев Брег, на 250 метри од кристалното Црно Море и на 5 минути пешачење од центарот. Модерниот имот е на удобно...
6 купени

Одмор во Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок само за 395 денари во Хотел Тиа Марија, Сончев брег

Купувате за 790ден. 395ден.
-50%
Валидност 29.04 - 08.05
Цена на човек/ден 2022.4 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери26 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
26 купени

Велигден и Мајски празници во Бугарија

Еднодневен пакет за двајца, тројца или четворица на база All Inclusive во комплекс Рајска...

Купувате за 4045ден. 2022ден.
Валидност 15.05 - 09.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Royal bay  се наоѓа во комплексот за одмор Викторија, во летното одморалиште Елените – близу до Сончев бред, и е единственото бугарски одморалиште целосно свртено кон...
0 купени

Летување на Црно море вo Елените

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Royal bay, Елените

Цена: 1422ден.
Валидност 01.06 - 09.06
Цена на човек/ден 1327.2 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотел Андалусија се наоѓа во Ројал Клуб Викторија, Елените - летувалиште во Бугарија, целосно расположено кон сончевиот југ, кадешто планинскиот воздух се комбинира со повејот на морскиот...
0 купени

Early booking за лeто 2016 на Црно море

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Андалусија****, Елените - Р. Бугарија

Цена: 1327ден.
Валидност 25.05 - 09.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери18 купени
Четиризвездниот Хотел Ројал Парк се наоѓа во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на...
18 купени

Летување на Црно море во Елените Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Хотел Ројал Парк****, Елените

Цена: 1422ден.
Валидност 15.05 - 09.06
Цена на човек/ден 1137.6 ден/ човек
Местоположба Елените
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери24 купени
Вили Елените се наоѓаат во Ројал Викторија Клуб Елените - единственотo бугарскo одморалиште целосно свртено кон сончевата јужна страна, нудејќи многу сонце и топлина на своите гости....
24 купени

Летување на Црно море во Елените Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive во Вили Елени, Елените - Р. Бугарија

Цена: 1138ден.
Валидност 01.05 - 09.06
Цена на човек/ден 1643.2 ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери14 купени
Хотел "Викторија Палас" ***** е совршен избор за секој кој бара комбинација на одмор на море и префинет луксуз. Хотелот е лоциран во северниот дел на Сончев брег на само 10 метри од...
14 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во хотел Викторија Палас ****, Сончев брег

Цена: 1643ден.
Валидност 15.05 - 09.06
Цена на човек/ден 1422 ден/ човек
Местоположба Сoнчев брeг
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Хотелскиот комплекс вклучува хотел Чајка Биич, Аркадија и Метропол. Четириѕвездниот хотел Чајка Ризорт се наоѓа во најголемиото бугарско црноморско одморалиште - Сончев Брег. Самиот хотел е...
0 купени

Летување на Црно море во Сончев брег

Еднодневен пакет на база All inclusive во мај и јуни во Чајка Ризорт ****, Сончев брег

Цена: 1422ден.
-50%
Валидност 29.04 - 08.05
Цена на човек/ден 2022.4 ден/ човек
Местоположба Свети Влас
Исхрана All Inclusive
Купени ваучери0 купени
Рајска градина е уникатен комплекс со петѕвезден хотел и луксузни апартмани и е сместен на јужниот склон на самиот црноморски брег со поглед кон стариот град Несебар. Само минута од...
0 купени

Велигден и Мајски празници во Бугарија

Еднодневен пакет на база All Inclusive вo комплекс Раjска Градина*****, Свети Влас

Купувате за 4045ден. 2022ден.