Септември во Сончев брег - хотел Sunny house

Еднодневен пакети за две или четири лица со појадок + базен во Aпарт-хотел Sunny House, Сончев брегАпарт-хотел Sunny House Ви го предлага најдоброто апартманско сместување во Сончев Брег!

Изберете некој од ексклузивните апартмани и уживајте во спокоен летен одмор и предностите кои ги нуди хотелската соба, но со слобода и просторот кои ќе Ве натераат да се чувствувате како дома.

Апарт-хотел Sunny House комбинира луксуз, квалитет и стил на пристапни цени.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (20 €)
Вип ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман за двајца
 • Еден појадок (по Ваш избор од мени)
 • Џакузи со топла вода
 • Голем базен /21 на 12/
 • Детски базен со лизгалка
 • Фитнес зона на отворено
 • Wi fi интернет во лоби бар
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1738 денари (28 €)
Вип ваучерот е за четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман за четири лица
 • Еден појадок (по Ваш избор од мени)
 • Џакузи со топла вода
 • Голем базен /21 на 12/
 • Детски базен со лизгалка
 • Фитнес зона на отворено
 • Wi fi интернет во лоби бар
 • Паркинг

За добриот одмор на своите гости хотелот нуди:

 • Голем базен / големина 21 x 12м /;
 • Детски базен со лизгалки;
 • Џакузи со топла вода;
 • Плажни чадори и лежалки;
 • Плажни крпи;
 • Фитнес зона на отворено;
 • Безжичен интернет во лоби бар
 • Паркинг

Апарт-хотел Sunny House е модерна зграда, која нуди различни апартмани со една и две спални и студио апартмани лоцирани на 5 спрата. Апартманите претставуваат отворено пространство, декорирани се во лесен современ стил и располагаат со сите модерни удобности што би очекувале да ги најдете во модерен градски апартман.

Со добра локација далеку од метежот и вревата на центарот на одморалиштето и сепак доволно блиску до морскиот брег (350м.), ние се надеваме дека ќе успееме да го направиме незаборавен Вашиот одмор.

Секој апартман е завршен и опремен по највисоки стандарди. Гостите имаат пространа дневна соба, целосно опремена кујна и кат за исхрана, опремена со сите апарати за домаќинство. Луксузна постелнина, пешкири и крпи за базенот, какви би очекувале во четириѕвезден хотел.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 14 до 30 септември 2016 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 898/55 54 85.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 898/55 54 85.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

хотел Sunny house

к.к. Сoнчев брeг, Р. Бугарија
Tел: +359 ******
Email: [email protected]
Website: www.sunnyhouse.bg

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Sunny house, Сончев брег!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.09.2016 до 30.09.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.