All inclusive во Сончев брег - Хотел Перла, Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок и вечера или на база All Inclusive во Хотел ПЕРЛА, Сончев брегХотел Перла е лоциран во Сончев Брег – најголемото и најпопуларно одморалиште во Бугарија. Тој се наоѓа на 430 километри источно од главниот град Софија и на 40 километри северно од Бургас, помеѓу градовите Несебар и Свети влас. Хотелот е лоциран на 300 метри од плажите и на 300 метри од центарот на одморалиштето.

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 2654 денари (43 €) - 50% = 1327 денари (21.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на надворешен базен
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: 3286 денари (53 €) - 50% = 1643 денари (26.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на надворешен базен
 • Фитнес
 • Паркинг
 • Туристичка такса

На располагање на гостите на хотелот Перла се вкупно 80 двокреветни соби и 45 апартмани, 4 од кои мезонети и 2 двоспални апартмани, така што вкупниот капацитет на хотелот е до 240 гости. Собите се со балкон, климатизирани и имаат сателитска ТВ, телефон, фрижидер, бањи опремени со тоалети. Апартманите се со посебна дневна зона, опремена кујна, клима уред, сателитска ТВ, телефон и тераса.
Гостите на хотелот Перла можат да го користат WiFi во зоната на рецепција и лоби бар, сеф на рецепција и 24-часовни медицински услуги кон медицинскиот центар на хотелот.
Секое утро во ресторанот на хотелот се нуди богат појадок на шведкса маса. При нарачка нудиме и дополнителни услуги: перење, пеглање, собна послуга и екскурзии.

Модерно опремени ресторан со 80 места нуди појадок, ручек и вечера со богат асортиман од здрави приготвени јадења - салати, предјадења, вегетаријански рецепти, морска храна, овошје и десерти, свежо цедени сокови, избор на локални вина, пиво, безалкохолни пијалоци и сл.
Лоби-барот е прекрасно место за освежувачки пијалок во жешките летни денови, како и за состаноци во пријатна и релаксирана атмосфера.

Гостите на хотелот Перла можат да поминат пријатни часови околу надворешниот базен на хотелот или да се опуштат во кабинетите за масажа на хотелскиот комплекс. На Ваше располагање се исто така електронски игри, билијард , фитнес апарати и фризерски салон.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот важи за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца од 0 до 5.99 години се сместуваат бесплатно со вклучена исхрана.
 • Едно дете од 6 до 12 годишна возраст плаќа 6 € на вечер со појадок и вечера и 8 € за All Inclusive.
 • Tрети возрасен се купува цел ваучер.
 • Доплата за сместување во апартман - 17.5 €.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 02 до 30 септември 2016 година.
 • Понудата е валидна при минимум три ноќевања за периодот 03-06 септември.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 887/08 20 50, +359 2 878 01 01 и +359 554/28 300.
 • По купување на ваучерот треба да потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 887/08 20 50, +359 2 878 01 01 и +359 554/28 300.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Перла, Сончев брег

Сoнчев брeг
Teл: +359 ******
Тел: +****** 
Тел: +359 ******
Е-mail: [email protected]
E-mail: perla hotel@ehotels-bg.com
Website: www.ehotels-bg.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од Хотел Перла, Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.09.2016 до 30.09.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.