Летување во Сончев брег - Стела Поларис

Еднодневен пакет за целата летна зезона во Компкекс Стела Поларис, Сончев брегКомплекс Стела Поларис се наоѓа на 400 метри од центарот на Сончев Брег и познатиот клуб Cacao beach.

ЕДНОДНЕВRН ПАКЕТ: 18363 денари (30 €) - 50% = 916 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Користење на надворешен базен
 • Чадор и лежалки на базенот
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Хотелот предлага бесплатен Wi-Fi пристап во сите делови, бесплатен паркинг и сезонски отворен базен.

Климатизирани апартмани во Стела Поларис се со купатило со туш, целосно опремена кујна и телевизор со кабелски програми. Освен тоа има и балкон.

Во хотелот има исто бистри и кафуле. На 20 метри има супермаркет, а на минута пешачење има ресторан.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при минимум двојно сместување.
 • Деца до 7 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 7 до 14 години плаќаат 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули 31 август 2016 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и места на тел: +359 898 64 44 37, +359 894 61 26 26.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 898 64 44 37, +359 894 61 26 26.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Стела Поларис

Комплекс Стела Поларис
К.к Сончев брег
Тел: +359 
****** од 09 до 20 ч.
E-mail: [email protected]
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата за Црно море 2016 е обезбедена од Комплекс Стела Поларис Сончев брег

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2016 до 31.08.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.